EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Brzo gojenje  (Read 3178 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kolten

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Brzo gojenje
« on: March 05, 2015, 08:51:31 AM »
Pozdrav, ne razumem se bas puno, citao sam na forumu i slabo kapiram ono sto me interesuje.

Hteo bih da kupim whey proteine ili mozda hyper mass 5k, da li je to za gojenje? Najpre da kazem da imam 55kg kojih ne menjam dosta dugo godina, stojim u mesto, a visina mi je 1.75m. Zaista malo kilograma na tu visinu. Bicu iskren, slabo jedem, nemam svoj raspored jedenja jer sam ucen da jedem kad mi se jede, a ne da imam obroke tipa dorucak rucak vecera, nego jedem kad stignem, a nisam ni u dobrom finansijskom polozaju pa i ne jedem neku bogatu hranu. Potreban mi je pomoc i savet, ne mogu ja vise ovako, moram da uvedem promene. Mislio sam da kupim nesto od onoga sto sam naveo posto nekad treniram kuci, radim neke vezbe kao sto su sklekovi, trbusnjaci itd i svakodnevno na poslu dizem korpe od po 10-20kg, oko 200-300 korpi dnevno. Da li bih ja to sve mogao nekako da iskoristim posto sam cuo da treba da se trenira da bih koristio one whey proteine i hyper mass 5k, a ja u teretanu nemam kad.

Moja ishrana (ne svaki dan):

Ujutro: Przena jaja, sunka ili kornfleks
Rucak: Nesto kuvano (pasulj, grasak, krompir...) ili pire sa piletinom ili pilav sa piletinom...
Vecera: Sendvic (nesto manje od pola hleba) sa cajnom

Inace jedem cesto slatkise, grickalice i pijem gazirane sokove sto bi trebalo da ucini svoje, ma koliko god to bilo nezdravo, ja zelim samo da se maknem bar za 1kg da se uverim da je to zaista moguce jer imam neki osecaj kao da sam jedini na svetu koji stoji u mestu (naravno da nisam).

Uglavnom, mislim da imam brz metabolizam ili jednostavno slabo jedem.

Nadam se da sam dao dosta detalja, nadam se da ce mi neko pomoci, sigurrno hoce, bitno je da shvatim i pocnem da radim na sebi. Hvala unapred.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Kolten

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Brzo gojenje
« Reply #2 on: March 07, 2015, 11:04:34 PM »
Preskupo je ali ocigledno sve sto je skupo bi trebalo i da pomaze? Kupicu ako znam da bi mi pomoglo, ali su mi i potrebni saveti da li je to zdravo, kad treba da se koristi to, sta ce biti ako uzmem vise/manje, ako naglo prestanem itd, stvarno ne znam bas puno. Hvala Lazicu.

Offline haklija

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Brzo gojenje
« Reply #3 on: March 08, 2015, 10:49:23 AM »
Uzmi gainer, jer imas bas solidan deficit kilaze u odnosu na visinu. Whey protein ti nece toliko pomoci u ovom momentu, njega bi

Offline Kolten

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Brzo gojenje
« Reply #4 on: March 08, 2015, 11:08:03 AM »
Nasao sam neki Super Mass Gainer, jel to to? Kosta 6570din, jel ima nesto u manjem pakovanju ili samo od  oko 5 ipo kila? I jel to taj jedini?

Offline haklija

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Brzo gojenje
« Reply #5 on: March 08, 2015, 04:08:21 PM »
Nije jedini, gainera imas razlicitih, ja licno nijesam koristio nikada gainer jer sam kilazu lako dobijao. Takodje, koliko znam, gaineri su uglavnom pakovanja po 5 kg. Sustina je, da bi dobio misicnu masu treba da pijes proteina 2*tvoja kilaza u gramima, odnosno posto imas 55kg, treba da pijes 110 grama proteina dnevno minimalno. Pakovanje od 5kg gainera bi trebalo da ti traje izmedju mjesec i 45 dana

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Brzo gojenje
« Reply #6 on: March 08, 2015, 10:06:56 PM »
Preskupo je ali ocigledno sve sto je skupo bi trebalo i da pomaze? Kupicu ako znam da bi mi pomoglo, ali su mi i potrebni saveti da li je to zdravo, kad treba da se koristi to, sta ce biti ako uzmem vise/manje, ako naglo prestanem itd, stvarno ne znam bas puno. Hvala Lazicu.
ma gde preskupo, ostali su duplo skuplji, ovo ti je bas za gojenje za male pare
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Kolten

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Brzo gojenje
« Reply #7 on: March 09, 2015, 05:53:48 AM »
Ne trebaju misici, hocu prvo masu, da nabacim kilograme, da doguram do 60kg da proslavim taj broj haha pa cu posle dalje.

Inace, ja pored ovoga trebam i da jedem normalno msm da imam 3-4 obroka i sve to? Msm nece mi valjda casa vode i toga povecati kilazu zar ne?