EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Bušenje tegova?  (Read 2748 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milan64586

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Bušenje tegova?
« on: June 03, 2014, 01:15:10 PM »
Imam pravljenu kucnu teretanu (benc...). Kupio sam to od coveka koji je sebi pravio i sve je to prilicno kvalitetno i dobro napravljeno. Medjutim posto sam ranije isao u teretanu, a omiljena vezba mi je bila benc, navikao sam na olimpijsku sipku. Ova sipka koju imam je pravljena i nije oanko fino izrezbarena, vec je glatka, tako da ponekad i klizi, nije tako dobar osecaj kada je uhvatis. Juce sam kupio ne olimpijsku, ali fabricku sipku, koja je lepo niklovana, izrezbarena, znate vec kako to izgleda. Medjutim pre nego sto sam kupio, proverio sam sa prodavcem, polovnu sam kupio, koji je promer sipke. Promer je 30 mm. Posto sam planirao da sa tom sipkom koristim moje, pravljene tegove, kojih ima dosta, izmerio sam promer tegova i mislio da je 30 mm. Izmerio sam nekim snajderskim metrom, video da je oko 3cm, nisam ni mogao niti mi je palo na pamet da merim preciznije. Medjutim kada sam doneo sipku, ispostavilo se da je dipka 30 mm, a tegove vrlo malo, mozda 1 mm, ili 2 najvise, uzi i ladno ne mogu da stanu na sipku. Covek koji ih je pravio je stavio u sredinu profil od sipke, a okolo je neka masa, ne znam ni sam sta je. Izgleda je on koristio sipku promera 30 mm za tu sredinu i da sada tacno koliko je debeo zid sipke fali da bi tegove mogli da se psotave na sipku. Mozda i manje. Kada sam probao cini mi se da bukvalno 1 mm fali da bi mogli da se stave.

E sada, moje pitanje je sledece. Da li mozete negde da me uputite, ko bi eventualno mogao, ne znam kako se zove ta masina, da li strug ili kako da mi precizno i vrlo malo prosiri te moje tegove, tako da mogu da se postave na ovu sipku? Ovo mi treba za Beograd. Ako kojim slucajem znate i cenu, znacilo bi mi i to, posto ne bih naravno davao neke prevelike pare. Hvala.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Bušenje tegova?
« Reply #1 on: June 03, 2014, 06:49:33 PM »
svaka bolja metalostrugarska radnja moze to da radi, precizno u mikrometar
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap