EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mogu ja to:)  (Read 21204 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #10 on: February 22, 2010, 02:14:05 PM »
odlican primer kako ne treba  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline BelaLavica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Female
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #11 on: February 22, 2010, 02:45:04 PM »
Au....znaci menjam za 180 Stepeni...
Moj rezim ishrane izgleda ovako: gore sam napisala da sam se za god dana ugojila 10kg, a za pola godine jos5, znaci 15kg.
Do tada sam varirala ali nikada vise od 5kg, brzo se gojim ali sam brzo i mrsavila...sad kao da je sve stalo...metabolizam, usporen, losa probava, natalozeni kg-mi..uzas...
Odlucim zato da prvo odem da uradim test inot. na hranu ( da procistim malo organizam a i usput da smrsam:)
Medjutim, ja sam nastavila da se hranim po starom...ogromne kolicine hrane, bez reda i rezima i smrsala sam za nekih 20 dana doduse 2 kg ali se nisam osecala bolje...
Zato sam krenula sa UN dijetom i brojanjem Ca i evo sa 32. danom UN dijete i brojanjem Ca ( a sa 49. tim danom od testa), sam smrsala sa 75 na 69kg i zadovoljna sam ali ne znam zasto me stalno proganja misao da li je to uopste zdravo...
Uz to, vezbam tri puta ned. na steperu po pola sata....kanim se tek u teretanu...
Inace zdrav.problema nemam, sumnjali su na hasimoto lekari, pa cu ici na pregled, ali je sestra rekla da ne brinem, mozda ne bude terapije vec samo pregledi redovni, a losa probava je i dalje aktuelna...

Kg se gube...ali zelim da mi zdravlje ne bude ugrozeno...
da li imate savet ili neki rezim ishrane i vezbanja nakon svega sto napisah?
Nisam spomenula da radim u kanc. znaci sedeci posao od 8h do 16h i da bih mogla pored stepera jedino da vezbam uvece nesto..negde??
Hvala
 :dunno: :)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #12 on: February 22, 2010, 02:52:49 PM »
s obzirom sta ljudi sve jedu ovo i nije TOLIKO bas nezdravo (sto ne znaci da je zdravo)
problem kod UN dijete je sto je to high carb/low calorie dijeta
low calorie dijete ti usporavaju metabolizam i vise gubis misice nego salo
high carb dijete ne tope salo zbog prisustva isulina koji to onemogucuje


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline BelaLavica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Female
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #13 on: February 22, 2010, 03:20:06 PM »
Sta mi preporucujete?
Citala sam tvoj tekst i Lazicev? Da li tako nesto da probam, sa brojanjem Ca?
Malo sam sad konfuzna, molim za pomoc i savet? Oko rezima ishrane i treninga?
HVala :help:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #14 on: February 22, 2010, 03:26:22 PM »
Ok je brojanje kalorija, ako pola od tih kalorija stize iz proteina, a ostatak iz dobrih masti i komplexnih UH.

Jos bolja opcija je cikliranje ugljenih hidrata...koje se na ovom forumu koristi i daje odlicne rezultate.

I kada brojis kalorije jako bitno je odakle one dolaze, nije ti isto kada uzmesh 100 kalorija iz brokolija i cokolade...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline BelaLavica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Female
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #15 on: February 22, 2010, 03:37:22 PM »
Izvini Tensa,
ali ja nista nisam razumela...
sta su dobre masti i kompleksni UH?
sta je cikliranje UH?
Ne uzimam cokoladu...jer mi je zabranjeno testom intole. mnogo toga od secera, belog brasna, svinjskog mesa...sto je dobra osnova...
hvala :help:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #16 on: February 22, 2010, 05:21:49 PM »
:)
znaci tebi je najteze u mrsavljenju da brojis kalorije, a ostalo :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline BelaLavica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Female
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #17 on: February 22, 2010, 05:28:44 PM »
Ne ne ne....brojim Ca vec 3o i nesto dana....nego...sad cu da nastavim treba mi savet...

Offline BelaLavica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Female
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #18 on: February 22, 2010, 05:31:23 PM »
Zato sam krenula sa UN dijetom i brojanjem Ca i evo sa 32. danom UN dijete i brojanjem Ca ( a sa 49. tim danom od testa), sam smrsala sa 75 na 69kg i zadovoljna sam ali ne znam zasto me stalno proganja misao da li je to uopste zdravo...
Uz to, vezbam tri puta ned. na steperu po pola sata....kanim se tek u teretanu...
Inace zdrav.problema nemam, sumnjali su na hasimoto lekari, pa cu ici na pregled, ali je sestra rekla da ne brinem, mozda ne bude terapije vec samo pregledi redovni, a losa probava je i dalje aktuelna...

Kg se gube...ali zelim da mi zdravlje ne bude ugrozeno...
da li imate savet ili neki rezim ishrane i vezbanja nakon svega sto napisah?
Nisam spomenula da radim u kanc. znaci sedeci posao od 8h do 16h i da bih mogla pored stepera jedino da vezbam uvece nesto..negde??
Hvala
 dunno smile evo prekopirala sam,
znaci brojim ja Ca...i imam 69kg visoka 169, ali ne znam kako da sastavim jelovnik
citala sam sve sta si napisao Lazicu o programu mrsavljenja ali ne mogu da se snadjem koliko bi ja trebalo da unosim cega...proteina, Uh , vlakana, skroba...pa ne mogu jos da se saberem ni sta je sta ...i od cega se koliko oduzima, konfuzija,

please pomoc oko jelovnika;)

Offline BelaLavica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Female
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #19 on: February 22, 2010, 06:10:55 PM »
Hvala  :help: