EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stomak-ogroman problem  (Read 12779 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline IGI900

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 131
  • Gender: Male
    • http://www.realx3mforum.com/
Odg: Stomak-ogroman problem
« Reply #20 on: February 03, 2010, 07:11:04 PM »
Ljudi kad bi ste vi znali koliko ja imam problema da se konstantno hranim kako treba i bavim sportom.  :wallbash1:
Jedan dan radim od 4:30 do 14h, sutradan od 13h do 21h, pa jedan dan slobodan i tako u krug. Trudim se da maksimalno ispostujem tajminge ali nije lako uopste. Ali vaga sada pokazuje 3kg manje.  :clap: Nije lose.  :) 
Pozdrav.

Samo nastavi tako dalje ;)

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Stomak-ogroman problem
« Reply #21 on: February 04, 2010, 08:22:40 PM »
Cilj je kao u svemu da udjesh u shtos... Onog trenutka kada ti postane rutina, neces osecati pritisak... Samo tako nastavi!

Offline IGI900

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 131
  • Gender: Male
    • http://www.realx3mforum.com/
Odg: Stomak-ogroman problem
« Reply #22 on: February 04, 2010, 08:30:56 PM »
Cilj je kao u svemu da udjesh u shtos... Onog trenutka kada ti postane rutina, neces osecati pritisak... Samo tako nastavi!

Bas tako, ja se sjecam dok sam bio na dijeti, toliko sam se bezpotrebno opterecivao sa raznim stvarima, a narocito sto sam pazio na svaki uneseni gram, a kasnije nakon 3-4 nedelje sve mi je to postala rutina.

Offline mario87

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Male
Odg: Stomak-ogroman problem
« Reply #23 on: February 04, 2010, 09:37:51 PM »
Cilj je kao u svemu da udjesh u shtos... Onog trenutka kada ti postane rutina, neces osecati pritisak... Samo tako nastavi!

To jeste. Izdzacu jos mesec dana i posle krecem da radim normalno od 07-15h. :) Samim tim cu imati vise vremena za trcanje, teretanu itd. Samo da se napokon resim ovih masnih naslaga oko stomaka, mnogo mi odskace od linije.   :lol:  :lol:
Pozdrav.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Stomak-ogroman problem
« Reply #24 on: February 04, 2010, 10:59:28 PM »
Sretno u svakom slucaju. :)




zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 18, 2010, 10:48:57 AM by Und3i2c0v3i2 »
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.