EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Potrebna pomoc oko skidanja pojasa...  (Read 16022 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Potrebna pomoc oko skidanja pojasa...
« Reply #10 on: February 08, 2010, 01:40:22 PM »
nemoj ni da se potrudis da procitas nesto na forumu

jelovnik ti je blagi uzas
bar za ono sto ti zelis da postignes


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Potrebna pomoc oko skidanja pojasa...
« Reply #11 on: February 08, 2010, 03:23:58 PM »
nemoj ni da se potrudis da procitas nesto na forumu

jelovnik ti je blagi uzas
bar za ono sto ti zelis da postignes
x2

Nolje da pijesh crnu kafu nego taj sok od pomorandze, moze i nes ako je bez secera...


Druga stvar musli je smece, sadrzi grozdjice i josh neke secere sto ti sigurno ne treba na dijeti, bolje uzmi ovsene (trazi hahne ovsene)...

Gulash(necu ni da komentarishem)?

Ocigledno si jako neozbiljno sve ovo shvatila i zelish da sebi ugodis tokom dijete ili sta ja znam sta...

Mislim svi zele dijetu, a da mogu jesti kolacice, pizze, cevape i sl, ali ne ide to tako...biraj, ili dobro tijelo ili losha hrana...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Micika88

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Female
Odg: Potrebna pomoc oko skidanja pojasa...
« Reply #12 on: February 08, 2010, 03:47:40 PM »
Musli koji ja jedem nema nista od toga sto vi pominjete...
Ne znate ni sta je sekelj gulas a vec ste me napali...
Hvala na "pomoci", ali ja mislim da ovde vise nema mesta za mene... Pozdrav!

Offline Micika88

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Female
Odg: Potrebna pomoc oko skidanja pojasa...
« Reply #13 on: February 08, 2010, 04:05:31 PM »
Ovde jos nije ni zapoceta prica o mom "buducem jelovniku" niti sam upucena sta treba da procitam kao pocetnik. Bitno je da ste vi mene napali. HVALA VAM NA TOME!!!
I jos nesto.
To sto ste vi umislili da ja mogu da jedem sta hocu i kad hocu ne zavisi od mene, nego od toga sta mama kupi. A mi i nemamo bas mnogo para da svakoj od nas tri (imam i sestru) kupujemo razlicitu ishranu.
Nije mi jasno kako su neki ljudi jeli sve i svasta i to jos gore od mene, pa su za 9 mesec skinuli 20kg i fino se zategli, a ja pritom treba mozda da skinem samo 3kg.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Potrebna pomoc oko skidanja pojasa...
« Reply #14 on: February 08, 2010, 04:26:48 PM »
Musli koji ja jedem nema nista od toga sto vi pominjete...
Ne znate ni sta je sekelj gulas a vec ste me napali...
Hvala na "pomoci", ali ja mislim da ovde vise nema mesta za mene... Pozdrav!
nema potrebe za nervozom, ovde ima mesta za svakoga, mozda sagovornici deluju malo arogantno ali to je zato sto ti imas stav da neko moze da jede sve a mrsavi, taj neko ima neki poremecaj ili neku tajnu koju cuva..
ti si prica za tebe i tako se ponasaj

Ovde jos nije ni zapoceta prica o mom "buducem jelovniku" niti sam upucena sta treba da procitam kao pocetnik. Bitno je da ste vi mene napali. HVALA VAM NA TOME!!!
I jos nesto.
To sto ste vi umislili da ja mogu da jedem sta hocu i kad hocu ne zavisi od mene, nego od toga sta mama kupi. A mi i nemamo bas mnogo para da svakoj od nas tri (imam i sestru) kupujemo razlicitu ishranu.
Nije mi jasno kako su neki ljudi jeli sve i svasta i to jos gore od mene, pa su za 9 mesec skinuli 20kg i fino se zategli, a ja pritom treba mozda da skinem samo 3kg.

naravno da nemaju svi para, zato cu tebi prilagoditi ono sto moze..ako ne moze, ne moze..
ja bih voleo da jedem svasta da izgledam kako izgledam ali nece.i da,  u 90% slucajeva sam 3 kg je mnogo veci izazov nego 20 kg  ;)
da vidim jucerasnji jelovnik
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Potrebna pomoc oko skidanja pojasa...
« Reply #15 on: February 08, 2010, 04:36:17 PM »
Musli koji ja jedem nema nista od toga sto vi pominjete...
Ne znate ni sta je sekelj gulas a vec ste me napali...
Hvala na "pomoci", ali ja mislim da ovde vise nema mesta za mene... Pozdrav!
Ok, objasni nam sta je sekelj gulash, znash li ti tachno koliko cega pojedesh iz tog sekelj gulasha...

I ne shvatam zasto si se odmah naljutila, ovdje ljudi zele da ti pomognu (zato i pishemo i upucujemo na greske)...bolje i to nego da ti dajemo savjete tipa:"pojedi za danas dve snjite hljeba, jabuku, dve kocke cokolade i 2 cashe vode"... ;) ;)

Citaj i citaj pa cemo te ispravljati u jelovniku, a ako ne zelis tako onda jbg...uzivaj u torti veceras....
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Micika88

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Female
Odg: Potrebna pomoc oko skidanja pojasa...
« Reply #16 on: February 08, 2010, 04:56:21 PM »
Gospodine Lazicu,

juce sam za dorucak isto jela sto i danas (ne umem da objasnim sta je taj Fitness musli od Nestlea, kao neke suve musli bez ikakvih grozdjica, susenih bananica i ostalih izivljavanja, samo obicna psenica preradjena. Da citam sastav?). I opet jogurt 250ml, isti taj Balans. Za uzinu sam pojela jednu jabuku. Rucak je bio pasulj ok kog ja uvek jedem samo corbu a ne i pasulj. Za uzinu sam uzela jednu bananu. Za veceru parce belog sira starijeg jer mi je muka od mladog.
I naravno, popila sam 2l vode za ceo dan.
Sutra ce me sacekati gibanica od koje ne mogu da pobegnem nikako. Dva puta sam u zivotu rekla majci da necu da jedem to sto je na stolu i dobila sam takve samare za bezobrazluk kada inace nemamo sta mnogo da biramo za jelo i majka nije pricala samnom po mesec dana. Baku ni ne smem da uvredim ako ne pojedem ono sto je donela sa svojim bolesnim kolenom...

I ranije sam jela isti ovaj Fitness musli svaki bogovetni dan i nista mi nije falilo. Jela sam sve i svasta sto je bilo na trpezi u malim kolicinama kad hocu da smrsam i vrtela hula-hop obruc po pola sata svaki dan. Tj. po savetu tetkinom iz Francuske drzala sam se francuskog nacina jedenja i uspevalo mi je uvek. Sad sam uvrtela sebi u glavu da moram da skinem to salce oko pojasa!

Danas posle rucka nisam nista uzela. Nisam gladna. Samo sam popila 2 case vode i to je sve.

A tebe Tenssa necu da slusam! 

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Potrebna pomoc oko skidanja pojasa...
« Reply #17 on: February 08, 2010, 04:59:41 PM »
kako se sprema taj pasulj..jel ta gibanica obicna sa sirom i jajima?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Potrebna pomoc oko skidanja pojasa...
« Reply #18 on: February 08, 2010, 05:00:57 PM »
Nemas proteina u ishrani, pa ti vidi...jabuka sama nije obrok, banana isto, a i ta supica iz pasulja... ;)

Ne moras mene slusati, samo reci i ja se vise necu javljati na ovu temu...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Potrebna pomoc oko skidanja pojasa...
« Reply #19 on: February 08, 2010, 05:02:52 PM »
A tebe Tenssa necu da slusam! 


 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 :wow:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!