EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Bogdan Mitic  (Read 5119 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Bogdan Mitic
« on: June 08, 2007, 10:02:24 PM »
Ko hvata Tv Avalu neka pali...Upravo pocinje mec Bogdan Mitic i Emanuele Della Rosa za WBC prvaka...Puno Srece :respect: Miticu i valjda ce pobeediti :clap:
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Bogdan Mitic
« Reply #1 on: June 09, 2007, 12:23:40 AM »
Ko je gledao mec shvatice...Nemam reci...Ovo je vec sramota :nonono:...Nakon sto ga je Srpski borac Bogdan otvorio ispod oka,gadna duboka posekotina,sudija je odlucio da prekine mec(prvi put vidim da se zbog toga prekida mec),i da uzme sudijske glasove po kojima je na poene izgubio nas borac...Stvarno sramota,aj da se desilo u amaterskom ali u profesionalnom...To je to,u sportu je ne najteze dobiti protivnika vec sudije(od 4-voro sudija 3 su bili Italijani),mislim da sam ovom recenicom sve objasnio... :twisted:Ali dobro,imace Bogdan jos prilika da dokaze kakav je borac i da je nepravedno izgubio :nonono:
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Bogdan Mitic
« Reply #2 on: July 05, 2007, 05:40:35 PM »
italijani su cudo kad se boksuje kod njih a dela rosa tehnikom vise podseca na linijase iz amer fudbala
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380