EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Novi protivnik CRO COP-a...  (Read 25917 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Novi protivnik CRO COP-a...
« Reply #20 on: August 28, 2007, 12:15:45 AM »
Evo najnovija snimka Mirkove pripreme za vrlo bliski mec...

Uzivajte:

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/sport/20070827_24151_67161.php
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Novi protivnik CRO COP-a...
« Reply #21 on: September 07, 2007, 12:49:40 PM »
"Mirko pobjeđuje nokautom"



KOMENTATORI, stručnjaci i obožavatelji borilačkih vještina koji su svoje komentare dali za stranicu 411mania.com slažu se u jednom: Mirko Filipović sutra će izaći kao pobjednik.

"Mislim da mnogo ljudi ne zna da se Mirko Cro Cop uvijek nakon poraza vraća jači nego ikad i uvijek pobjedi te se vrati u sam vrh svojega sporta. No, Cheick Kongo bit će njegov najteži protivnik dosad u meču u kojem će se Cro Cop pokušati vratiti na pobjedničke staze." - smatra Damian Sarcun koji predviđa Mirkovu pobjedu nokautom u drugoj rundi.

"Veliki sam obožavatelj Kongovog stila hrvanja, no on nema vještine za borbu na tlu. Kongo i Mirko udarat će jedan drugog dok jedan od njih ne padne. Ovo će biti odlična borba za navijače, ali neće biti tako dobra za Cro Copa. On mora pobijediti odličnog udarača kako bi dobio priliku za borbu s Nogueirom, a zatim i priliku za meč za prvaka. Ali ako izgubi, što je moguće, ne znam što bi se dalje trebalo činiti s njim. No, unatoč tome mislim da će Mirko pobijediti jer ne može biti dvaput zaredom nokautiran, zar ne?" - mišljenje je Lotfija Sariahmeda.

Foto: www.ufc.com"Cro Cop je svoje treninge shvatio mnogo ozbiljnije, napravio si je čak i kavez. Ovo će biti "stand up rat", no Mirka vidim kao pobjednika" - smatra Larry Csonka.

"Ovo je vrlo važan meč za oba borca.  Kongo je siguran u sebe i vrlo samouvjeren nakon što je u UFC-u zabilježio dvije sigurne pobjede, a Mirko se vraća nakon teškog poraza, a pobjeda protiv Konga donijela bi mu možda i borbu protiv Couturea za naslov prvaka. Iako moje je mišljenje da će se, naravno ukoliko pobjedi, Mirko prvo boriti protiv Nogueire, pa tek nakon što njega pobjedi ići će na Couturea." - vjeruje Bren Oliver predviđajući Mirkovu pobjedu tehničkim nokautom u drugoj rundi.

Mirko: Očekujem težak meč

Mirko je jučer na press konferenciji kazao kako mu je bilo jako teško kada je izgubio borbu protiv Gonzage, no čak se i našalio na račun te borbe.

Naime, novinari su ga pitali ima li kakve posljedice nakon nokauta, na što je Mirko počeo trzati glavom i odgovorio "Ne." Svi prisutni su se nasmijali i počeli pljeskati Mirku.

"Ja sam profesionalni borac, dobio jesam jak udarac, ali se zaista dobro osjećam i nemam nikakvih posljedica" - izjavio je Mirko.

"Ovih tri mjeseca trenirao samo jače nego ikad.U subotu očekujem dobru u tešku borbu" - dodao je.
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Tiya

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 236
  • Gender: Female
Odg: Novi protivnik CRO COP-a...
« Reply #22 on: September 07, 2007, 12:57:36 PM »
Trebao je biti pobjednik i zadnji put, pa...smack

Ja ovaj put neću gledat...mislim da neće ni njegova žena ;)
Practice makes perfect

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Novi protivnik CRO COP-a...
« Reply #23 on: September 07, 2007, 01:08:04 PM »
Trebao je biti pobjednik i zadnji put, pa...smack

Ja ovaj put necu gledat...mislim da nece ni njegova zena ;)
Oš se kladit?  :wow:

Ma Mirkec ide do pojasa...ovaj put ulazi u ring LJUT, barem je tako najavio a znamo sto se desava tad...sjeti se Japanskog Grand Prix-a  :clap:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Novi protivnik CRO COP-a...
« Reply #24 on: September 07, 2007, 01:23:40 PM »
navijamo za Mirka..ali nece biti lako...
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Tiya

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 236
  • Gender: Female
Odg: Novi protivnik CRO COP-a...
« Reply #25 on: September 07, 2007, 01:53:17 PM »
Istina, ali...
Nemoj me krivo shvatit ja sam MIRKO FAN i navijam za njega, ali kako Igy kaže neće mu bit lako :nonono:
Practice makes perfect

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Novi protivnik CRO COP-a...
« Reply #26 on: September 07, 2007, 03:28:24 PM »
Istina, ali...
Nemoj me krivo shvatit ja sam MIRKO FAN i navijam za njega, ali kako Igy kaze nece mu bit lako :nonono:
Ma naravno da neće bit lako nije ovo šah  :lol: :lol: :lol: :evillaugh: :evillaugh:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline neca

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 89
  • Gender: Male
  • zivot je borba
Odg: Novi protivnik CRO COP-a...
« Reply #27 on: September 07, 2007, 10:22:15 PM »
e neznalice , kako su propraceni mecevi na hrvatskim televizijama, ovde kod nas tu i tamo po neki boks mec, totalno su borilacki sportovi stavljeni po strani ,totalno smo neobavesteni, niti mozemo pratiti nesto o tome na nasim televezijama(a "fala bogu" ima ih previse),niti se u opste moze cuti nesto o tome. :pullhair:

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Novi protivnik CRO COP-a...
« Reply #28 on: September 07, 2007, 10:46:22 PM »
neznalice budi sveznalica pa mi reci gde ce najbrze mec izaci?na kom sajtu videu..znam da posle dva dana izadje na you tub..ima negde bvrze?vidim da ce tu biti i odlican mec kao sto je henderson protiv jacksona.
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Novi protivnik CRO COP-a...
« Reply #29 on: September 08, 2007, 01:10:37 PM »
neznalice budi sveznalica pa mi reci gde ce najbrze mec izaci?na kom sajtu videu..znam da posle dva dana izadje na you tub..ima negde bvrze?vidim da ce tu biti i odlican mec kao sto je henderson protiv jacksona.
Stari večeras oko 9h je izravno na NOV@ TV...ali imam osjećaj da će meč izać na jednom poznatom torrent truckeru, pa cu ja skinut i uploadat maximalno brzo...inače bi ja rip odradio imam sve uvjete osim dobrog signala za baš taj program, a ako slika nije kristalno čista bolje da pričekamo malo pa da odradimo ljudski...  :yes:

GO MIRKO GO!!!!!!!!!!!!!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)