EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Good morning - powerlifting u sintezi !!!  (Read 47832 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NikolaRuzic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: Good morning - powerlifting u sintezi !!!
« Reply #50 on: November 05, 2013, 09:48:03 PM »
Radim 5/3/1 pa ako moze neko da mi kaze kad da ubacim da radim good morning,i DL mi je 180 a SQ 135 pa jel treba da radim ovaj good morning sa sirim stavom i manje da se spustam dole?

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Good morning - powerlifting u sintezi !!!
« Reply #51 on: November 05, 2013, 10:30:00 PM »
Ja ga radim poslije sq, stalak, sipka, teret vec nastimani i opleti :) takodje dubinu i stav sam ocijeni zavisno od kilaze.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Good morning - powerlifting u sintezi !!!
« Reply #52 on: November 06, 2013, 02:02:09 AM »
Kako mi da znamo koliko se sad spustas? Snimi.
Radi dublju varijantu, ali oprezno.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline NikolaRuzic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: Good morning - powerlifting u sintezi !!!
« Reply #53 on: November 06, 2013, 02:58:43 AM »
Mislio sam na to dal da radim ovu siroku/visoku varijantu i dal da radim svaki put posle sq ili kako?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Good morning - powerlifting u sintezi !!!
« Reply #54 on: November 06, 2013, 04:23:46 AM »
Niza varijanta je za hipertrofiju celog zadnjeg lanca.Visa je vise pogodna za navikavanje cns-a na vece terete i obicno se radi sa tezinom vecom od maksimalnog cucnja.Ja bih se uvek drzao niske na ponavljanja. Radio bih i posle SQ i posle DL u par komotnih serija desetki. Toga nikad dosta.Vodi racuna o formi izvodjenja.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Vule94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
Odg: Good morning - powerlifting u sintezi !!!
« Reply #55 on: December 27, 2013, 05:42:39 PM »
Understand that PR's aren't given to you, they are earned through work, struggle and sacrifice.