EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Herbalife- istina ili prevara  (Read 124699 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #90 on: July 05, 2009, 05:52:52 PM »
whey nije kazein lol
whey je onaj drugi  :clap:

imas sve potrebne informacije na sajtu, ako je neko alergican normalno da ga nece konzumirati


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #91 on: July 05, 2009, 05:54:49 PM »
Imam nekoliko klinaca alergicnih na kazein a dobro podnose soju...
to je ok..al ja imam 50 roditelja male dece koji se lece od autizma, koji su pored glutena alergicni na soju..sta onda
to ne gledaj tako..nego idemo ako je sve normalno..citaj malo wheyu
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #92 on: July 05, 2009, 06:33:57 PM »
Evo prostim recima:
Kod gojaznih ljudi masno tkivo se nalazi izmedju sarkolema i pritiska misicno tkivo i osobe imaju nefunkcionalan misic!Kao sto znate kod gladovanja se aktivira glikoneogeneza,gde organizam stvara glukozu iz misicnog tkiva ,bez obzira sto ima visak masnog tkiva!Kod upotrebe Herbalifeovog sejka,dolazi do gubitka masnog tkiva u misicu bez aktivacije glikoneogeneze  tako da misic moze da nastavi svoj normalan rast!Kolicina proteina u sejku je dovoljna da se popune praznine masnog tkiva,tj da se misic rehabilituje.I na osnovu svega toga na kontrolnom rezultatu osoba ima smanjen udeo masti a povecan udeo misicnog tkiva!Znaci osobi nestane masno tkivo i onda misic dolazi do izrazaja iako nije mozda dobio ni gramaBitno je spreciti pretvaranje proteina u glukozu!Ovde dolazi do hiperplazije(povecanje broja misicnih vlakana do one normalne mere)!Ako zelite veci obim misica(hipertrofija) onda vezbate i koristite aminokiseline

koliko ja znam  :lol: :lol: :lol: :

1) znachi osobe sa visokim bf imaju nefunkcionalan mishic?? ... znachi powerlifteri dizu tone i tone salom ?? chista glupost ..
verovatno si hteo da kazesh da imaju slabije performanse od osoba sa manjim %bf-a ali i to je diskutabilno poshto zavisi od discipline ... verujem da si mislio o aerobiji ali slabije performanse su tu proizvod VISHKA TERETA U VIDU SALA , KAO I U VIDU MISHICA koji nisu aktivni u tom procesu ..  :yes: :yes:

2) shto se tiche glukoneogeneze nemojte biti iskljuchivi zbunjujete ljude ovde nepotpunim i selektivnim informacijama ... ne popunjava se glikogen samo iz proteina .. to vec znate siguran sam samo vam neodgovara da to napishete , jel ..  ako treba potpuniji odgovor napisacu ja .. neam diplomu ,shta cu (josh uvek ) , ali poshto ne volim da lazem i obmanjujem uchinio bih to  :lol: :lol:  nije problem .. josh jedna stvar vezana za ovo .. ubacili ste pojam gladovanja , prilichno suptilno dodushe , u celu ovu prichu s tim SHTO NIKO OVDE TO NE ZASTUPA I TO JE PRVA STVAR KOJA SE KAZE GOJAZNIM LJUDIMA .. REDUKOVANA ISHRANA DA GLADOVANJE NE ..

3)mishic ne moze da nastavi normalan rast ?..a shta to uopshte tera mishic na rast kod gojaznih ljudi .. dizanje hamburgera ? bez stimulansa nema rasta mishica ... chak ni anabolichki hormoni nemaju magichno dejstvo na mishic nego je potrebno STIMULISATI GA .. najbolje tegovima .. zashto bi doshlo do rasta mishica samim smanjenjem masnog tkiva .. vec vidim odgovor leucin , intracelularni uticaj insulina ..njihov uticaj na inhibiciju  inicijalnih faktora kroz protein kineazu  i te priche ??? to se sve postize sa poshtenom suplementacijom BCAA i glutaminom mnogo efikasnije od vashih smeshnih doza u nekim shakeovima ...

btw ne znam ni shto sam ovo pisao kad ste se demantovali u startu ..  kalorijski deficit i izgradnja mishica ne moze da stoji u istoj rechenici .. bar ne u praksi ..
a i to shto mishic dolazi do izrazaja ne znachi da je veci i da je doshlo do sinteze proteina nego da je manje masti i jednostavno je vidljiv .. igrate se rechima ..nemate dobru nameru verovatno ni vi sami ne verujete u svoj proizvod ..

i kao shlag na tortu soja  :clap: :clap: :clap: :clap: sve ste rekli ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #93 on: July 05, 2009, 06:41:08 PM »
@lazic .. ne bih ja ovo zakljuchavao bar ne josh uvek .. to su tako jeftine priche i teorije da se mogu srushiti u 2 posta .. mislim da je pametnije tako nego da se posle pojavljuju ljudi koji ce da se deru ,, cenzura , cenzura '' .. moje mishljenje tvoj forum i kao shto si rekao nezavistan skroz i poshtujem to max  ;)
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #94 on: July 05, 2009, 06:45:27 PM »
Tacnije razmisljao sam da li proteine surutke ili soje!
Na USA sajtovima vidim da je trend tj,preporuka za srz soje a ovde nalazim na preporuke surutka
To mi je bilo glavno pitanje.Vidim da su razliciti podaci o soja proteinu kod nas i u USA!!!Kod nas ga kude a kod njih ga hvale

kojim siteovima .. nekim znachajnijim forumima ili siteovima proizvodjacha ?
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #95 on: July 05, 2009, 06:50:39 PM »
@lazic .. ne bih ja ovo zakljuchavao bar ne josh uvek .. to su tako jeftine priche i teorije da se mogu srushiti u 2 posta .. mislim da je pametnije tako nego da se posle pojavljuju ljudi koji ce da se deru ,, cenzura , cenzura '' .. moje mishljenje tvoj forum i kao shto si rekao nezavistan skroz i poshtujem to max  ;)
ma necu..ali bas nemam vremena  da mu pisem referate..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #96 on: July 05, 2009, 07:16:42 PM »
@lazic .. ne bih ja ovo zakljuchavao bar ne josh uvek .. to su tako jeftine priche i teorije da se mogu srushiti u 2 posta .. mislim da je pametnije tako nego da se posle pojavljuju ljudi koji ce da se deru ,, cenzura , cenzura '' .. moje mishljenje tvoj forum i kao shto si rekao nezavistan skroz i poshtujem to max  ;)


slazem se,dok god je rasprava konstruktivna i argumentovana bez ponavljanja
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #97 on: July 05, 2009, 07:50:18 PM »
Quote
1) znachi osobe sa visokim bf imaju nefunkcionalan mishic?? ... znachi powerlifteri dizu tone i tone salom ?? chista glupost ..
verovatno si hteo da kazesh da imaju slabije performanse od osoba sa manjim %bf-a ali i to je diskutabilno poshto zavisi od discipline ... verujem da si mislio o aerobiji ali slabije performanse su tu proizvod VISHKA TERETA U VIDU SALA , KAO I U VIDU MISHICA koji nisu aktivni u tom procesu

nisu svi lifteri masni :bonk: :)
salim se naravno..u slucaju dizanja velikih tezina bolje je drzati malo vode ako nista drugo zbog misica i tetiva

doktore,dobijati misic a gubiti salo u isto vreme sa mizerno kolicinom proteina ne verujem da je moguce ni kada je kortizol jako snizen a test visok..

Quote
Po kvalitetu vam dodje na isto!Zasto...zamislite da neko uzme sve te namirnice i iz njih izvadi sve ono sto je hranljivo i spakuje u jednu kutiju!Takva hrana je i smisljena za ljude koji nemaju vremena da se kvalitetno hrane!Ova hrana je idealna za osobe koje su prezaposlene,osobe koje nemaju vremena da se zdravo hrane ili nemaju zivaca da si prave obroke...ili ne znam iz kojih razloga!Ova  hrana je odgovor FAST FOOD-u!Ako osoba smatra da se zdravo hrani i ako smatra da je dovoljno fizicki aktivni,NE SME da ima udeo MASNOG tkiva veci od 20 %!

ja licno ne verujem u te meal replacement proizvode..tacnije ne verujem u zivljenje na njima i da je cvrsta hrana uvek kvalitetnija..o nekom nabacivanju misicne mase da i ne govorimo,a ovaj forum je upravo u tom cilju..po meni je to za lenje ljude i kratkotrajne rezultate..koji hoce da srezu kalorije i skinu neki kg dok ne zabode metabolizam jer ide leto pa opet jovo nanovo
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline alekdr

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #98 on: July 05, 2009, 10:36:53 PM »
Postovani u uvazeni kolega dr_stevanovich citajuci vase postove videh da ste izrekli mnogo nebuloza sto se tice ishrane kao npr. :
Po kvalitetu vam dodje na isto!Zasto...zamislite da neko uzme sve te namirnice i iz njih izvadi sve ono sto je hranljivo i spakuje u jednu kutiju!

zapamtite jedno nista ne moze da zameni kvalitetnu hranu, hranu mozemo jedino dopunjavati suplementacijom a da zamenimo obrok nikako.

Mogao bih do sutra da citiram i da argumentima demantujem vase izjave ali stvarno nemam vremena..

I da zavrsimo pricu o herbalife-u, reci cu samo jedno, svako ko iole poznaje elemente ishrane i suplementacije moze da vam kaze da ovaj proizvod(i) ne vredi(e) nista.Posebno ne vidim njihovi primenu u vrhunskom sportu a ovo sto kazete da ih koriste Inter,Milan i ko sve jos su price za malu decu to mogu da vam kazem iz prve ruke jer sam imao prilike da razmenim iskustva sa doktorima nekih velikih evropskih klubova.

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #99 on: July 06, 2009, 02:04:52 PM »

MALO OFFA  :evillaugh:

E a znate li da ce svako dete ujutru za dorucak moci da pije whey+dex , to je IMLEK poceo da proizvodi novu kravicu.  :clap: