EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite  (Read 80809 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline bole_zmija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Dok ne skinem 15 kila, ne menjam avatar!
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #20 on: June 18, 2007, 09:51:55 AM »
Ljudi, a kako na definiciji jedete salatu? Iz predostroznosti, odlucio sam da so izbacim generalno iz ishrane, a u salatu da ne stavljan niti ulje niti sircet, zbog velike kolicine kalorija. Ali ovako mu dodje kao da zvaces hartiju:) Kakva su vasa iskustva?

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #21 on: June 18, 2007, 09:55:30 AM »
Evo, prvi dan dijete, i vec se ne osecam najbolje, ali sve sam to ocekivao:)
Ustao sam u 6 ipo i posao na trcanje... pre 3 godine sam trcao 12 stadionskih krugova (oko 5 km) bez pauze, a sada, ima sta da vidim! 1 krug (400 metara) i ne mogu vise bez odmora! Istrcao sam 5 krugova odmarajuci se izmedju njih hodanjem. Ali uplasio sam se malo kad sam video da mi je puls skocio do 180! Jel to opasno? Potpuno sam izasao iz kondicije, ali nadam se da cu se brzo vratiti, pa svaki pocetak je tezak.

Isti problem sam imao i ja kada sam počeo. Pazi na puls. Ako puls tako diktira, ti trši 200m, pa 200m brzog hoda. Svaki 3-4 dan povećaj trčanje za 50m a smanji pešačenje. Trčanje idi neki sporiji tempo, da ti puls ne prelazi 140-150 oum.
Ukupno kreni od 15-20min, pa produžavaj kako budeš imao snage.
Kondicija će doći, nemoj da brineš....

So i sirće smeš koristiti, samo smanji količinu Nemoraš potpuno izbaciti. So uzmi morsku, a sirće jabukovo.

Offline bole_zmija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Dok ne skinem 15 kila, ne menjam avatar!
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #22 on: June 18, 2007, 10:07:46 AM »
Ivane, vidim da si bio u slicnoj situacii kao i ja, kako sa kilazom, tako i sa nedostatkom vremena. Kakav ti je uspeh? Koliko si uspeo da smrsas i za koliko vremena?

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #23 on: June 18, 2007, 10:37:09 AM »
Isti problem sa više kila. 1. Aprila sam imao 125 kg. Sad sam na oko 102. U pošetku sam trčao 100m, pa 100m hod, u ukupnoj dužini od 1700m (cco 20 min) ili vožnja biciklom 20 km/h dužine oko 5-6 km. Sada mi nije problem jutarnji hiit od 5 km, A bicikl brzinom od 26-28km/h mogu i 50-60 km. (juče probao)
Naravno sve ovo uz pomoć foruma, i odlučnosti da nešto uradim za svoje telo.
Jedino još pušenje nisam batalio ( 10-12 cigara dnevno, kako kad), ali se i tom pripližava dan, jer kad razmenim 100-tku, onda ostavljam i pušenje.
U mojoj temi imaš konkretno i vremenski prikazano kako sam šta radio, pa ćeš možda naći i nešto korisno za tebe. Slike još nisam postavio, ali i to će biti uskoro, kad stignem na 90kg.

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #24 on: June 18, 2007, 10:54:12 AM »
u salate ne stavljam nista, pogotovo u paradajz salatu. volim kad je nesoljena i ne smeta mi. soli moze ali ne preterano, najcesce malo posolim belo meso kad ga kuvam.
over & out

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #25 on: June 18, 2007, 11:40:28 AM »
Bole, mozes ulje u salatu i to maslinovo. Mera ti je jedna kafena kasicica.
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline bole_zmija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Dok ne skinem 15 kila, ne menjam avatar!
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #26 on: June 18, 2007, 12:08:50 PM »
Mislim da sam konacno skontao zasto sam se toliko ugojio u proteklih 5 ipo meseci vezbanja... nisam jeo uopste salate, udario sam samo na skrobaste UH! (hvala bogu, da ne bi bilo ovog foruma, ne bi ni znao sta su skrobasti, a sta vlaknasti UH:). Imao sam strasnih problema sa gasovima, sto ukazuje na nepravilno varenje! Juce i danas jeden dovoljno salate (juce: kupus, cvekla, sargarepa, a danas zelena salata i rotkvice). Ova su prva dva dana da nemam takvih problema i nekako mi se manje spava nego obicno. APEL SVIM POCETNICIMA U VEZBANJU:  KRKAJTE SALATE KAO LUDI !  :showoff:

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #27 on: June 18, 2007, 12:11:20 PM »
Tako je Bole :)
Vlaknasti uh uticu na pravilan rad creva i moras da ih unosis :)

Offline bole_zmija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Dok ne skinem 15 kila, ne menjam avatar!
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #28 on: June 18, 2007, 01:46:59 PM »
A dobro ljudi, zar je jedini nacin biti dobro gradjen jesti velike kolicine mesa svaki dan? :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #29 on: June 18, 2007, 01:54:52 PM »
pa nije bas..ne mozes da budes veliki samo od toga ali je preduslov..mozes da budes "zgodno "gradjen za nesto vise mora nesto vise..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap