EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pocetak skidanja suvisnih kilograma  (Read 2989 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Shinobi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Pocetak skidanja suvisnih kilograma
« on: June 09, 2012, 01:05:25 PM »
Pozdrav
E ovako, nedavno sam poceo da radim kao sezonac u jednoj fabrici na utovaru kamiona, i poceo sam da pravim planove na sta cu da potrosim novac, na kraju sam odlucio da bih najvise zeleo da skinem suvisne kilograme. pa da i ja napokon vidim svoje trbusne misice.

imao sam povredu skocnog zgloba pre oko 6 nedelja, a vratio sam se na posao pre 3 nedelje (inace mi ne bi produzili ugovor), za vreme bolovanja sam nabacio jos koji kg, ali juce sam se merio u fabrici imam 97kg

inace imam 26god, visok oko 186cm

sad imam problem da sastavim plan ishrane, imam otprilike ideju
malo pre sam bio u kupovini, da pazarim namirnice za sledecu nedelju

kupio sam 5kg pileceg belog, pola kile ovsenih pahuljica, 100grama mlevenog lanenog semena, litru ella mleka i nekog 0% jogurta (da imam za pahuljice), glavicu kupusa, tikvice, paradajz, krastavce, pirinac, maslinovo ulje, jos moram da nadjem kasnije Ella sir i tunjevinu



moj prvi pokusaj plana za sledecu nedelju, posto radim pre podne

1.     5:20                      ovsene pahuljice sa ella mlekom ili jogurtom
2.     7:00                      u fabrici sam. razmisljao sam da pojedem 200gr belog i recimo pirinca pre nego sto krenem na radno mesto
3.     9:00-10:00              (pauza od pola sata u zavisnosti u kojoj sam grupi) 200gr pileceg belog i pirinac
4.     13:00                    ideja je da "nestanem" na kratko sa radnog mesta i pojedem konzervu tunjevine i ella sir
5.     16:00                     stizem kuci sa posla, jos 200gr belog i recimo kupusa ili kuvanih tikvica
6.     19:00                      tunjevina+ella sir

sto se tice vezbanja ne znam koliko je to pametno, stim da radim na utovaru, ali prihvatam svaki savet

inace, ugovor mi istice 20 juna, i onda sam mislio da krenem u teretanu dok me opet ne zovu u fabriku oko 15 avgusta

pozdrav i unapred hvala

Offline Shinobi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Pocetak skidanja suvisnih kilograma
« Reply #1 on: June 09, 2012, 06:56:54 PM »
nisam nasao ella sir, pa sam kupio neki sabacki sa 0.5%. i kupio sam tunjevinu u konzervi u biljnom ulju. Verovatno bih trebao da procedim tunjevinu pre nego sto je pojedem?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pocetak skidanja suvisnih kilograma
« Reply #2 on: June 10, 2012, 09:38:56 AM »
da li ces moci da radis tako naporan posao sa ovako malo kalorija
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Shinobi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Pocetak skidanja suvisnih kilograma
« Reply #3 on: June 10, 2012, 09:51:08 AM »
do sada sam bukvalno imao samo jedan obrok dok sam na poslu (jedva docekam da stignem kuci da pojedem nesto), a u glavnom je bio veliki sendvic ili nesto kuvano ako imam srece, posto majka ima gadno radno vreme.

sta bi preporucio, da povecam kolicinu?

Offline Shinobi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Pocetak skidanja suvisnih kilograma
« Reply #4 on: June 14, 2012, 01:02:53 AM »
Ne ide mi tunjevina nikako, moram nesto da smislim da iskombinujem s njom, ovako mi je tesko da je pojedem.

Offline Shinobi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Pocetak skidanja suvisnih kilograma
« Reply #5 on: June 14, 2012, 12:38:00 PM »
Jutros sam pokusao da ispratim jedan recept za cufte od tunjevine, pomesao sam konzervu tune sa malo pirinca sto mi je ostalo od juce, stavio sam 2 ziva jajeta, sojine pahuljice, malo mladog luka, malo soli i malo nekog indijskog zacina koji podseca na kari. Nikako nisam mogao da napravim cufte jednostavno nece da zadrzi oblik, ispao je  kao neki omlet. Ali je sad bar jestiva.   

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Pocetak skidanja suvisnih kilograma
« Reply #6 on: June 14, 2012, 04:09:16 PM »
Nemoj jesti soju.

Probaj ovako, pomesaj ovo kao kada pravis kajganu:
1 tunjevina, so, biber, 1 jaje, 2 kasike ovsenih (ja dodam i beli luk u prahu, ima ga u maxiju)

Istresi na tanjir i napravi kao dve male pljeskavice i onda samo ispeci u tiganju, obe strane po 3min. Super je :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pocetak skidanja suvisnih kilograma
« Reply #7 on: June 16, 2012, 08:14:39 PM »
napravi neki sendivh piletina, kifla, sira, salata..izaberi od dva zla ono manje
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap