EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening moj plan, moja tema  (Read 86926 times)

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #180 on: May 01, 2012, 09:31:34 PM »
@tanor Sta bre sprdnja?


Brate znas li ti koliko meni daje volje za vezbanjem i da ispratim ishranu dok pratim ovaj forum!

I pisem s vama i trazim savete, posto nista ne znam!

@Lazic je dobro rekao ovo je moj dnevnik gde ja pitam sve sto me zanima, a ja da se sprdam ne bi ispisao 18 stranica u ovoj temi a i u drugoj temi, ko jos to moze aktivno raditi o.O msm stvanro !

Brate hocu da se nabidlam malo !

Bez ljutnje brate ;) !

Offline Pajseras

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #181 on: May 01, 2012, 09:32:45 PM »
@tanor Sta bre sprdnja?


Brate znas li ti koliko meni daje volje za vezbanjem i da ispratim ishranu dok pratim ovaj forum!

I pisem s vama i trazim savete, posto nista ne znam!

@Lazic je dobro rekao ovo je moj dnevnik gde ja pitam sve sto me zanima, a ja da se sprdam ne bi ispisao 18 stranica u ovoj temi a i u drugoj temi, ko jos to moze aktivno raditi o.O msm stvanro !

Brate hocu da se nabidlam malo !

Ne malo nego mnogo  :yes:

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #182 on: May 01, 2012, 09:35:28 PM »
@tanor Sta bre sprdnja?


Brate znas li ti koliko meni daje volje za vezbanjem i da ispratim ishranu dok pratim ovaj forum!

I pisem s vama i trazim savete, posto nista ne znam!

@Lazic je dobro rekao ovo je moj dnevnik gde ja pitam sve sto me zanima, a ja da se sprdam ne bi ispisao 18 stranica u ovoj temi a i u drugoj temi, ko jos to moze aktivno raditi o.O msm stvanro !

Brate hocu da se nabidlam malo !

Bez ljutnje brate ;) !
Volja se ne stice na forumima,novinama i sl. vec u svojoj podsvesti....a sto se tice tvog dnevnika to je ok,ali kada ti neko vec nekoliko puta odgovori na jedno te isto pitanje koje je preformulisano na vise razlicith nacina i doticna osoba postavlja idalje ta pitanja onda to sve prerasta u sprdnju...... :yes:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Aca87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #183 on: May 01, 2012, 10:25:07 PM »
Aj sto pita,ali da je nesto ne daj boze procitao na forumu,ma jok gde ce to raditi...

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #184 on: May 01, 2012, 10:35:21 PM »
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

Reci mi samo jesi ozbiljan ili se zajebavas ? Btw koliko imas godina ?

on topic

Nema ja sta da se ljutim ... ako nista drugo bar se nasmejem kad procitam neke stvari  :clap:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #185 on: May 01, 2012, 10:41:08 PM »
Aj sto pita,ali da je nesto ne daj boze procitao na forumu,ma jok gde ce to raditi...

Cek izvini nemoj pogresno skontati, ali ko si ti druze :) ?

Nijendom ne komentarises u vezi pomoci i sugestiju neku da ubacis kao @Milan ili neko drugi @Pajseras i ostala ekipa koji mi pomagaju itd itd, ti dodjes samo da komentarises glupost neku cistu!

Dakle trazis neke rasprave, ne pogresio si braca temu!
U ovoj temi samo je rec o treningu, a to sto pocinjes neku drugu i pises nesto deseto nemoj vise !

Bez ljutnje kazem jos jednom !

 ;)

Offline Pajseras

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #186 on: May 01, 2012, 10:49:21 PM »
Reci mi samo jesi ozbiljan ili se zajebavas ? Btw koliko imas godina ?

on topic

Nema ja sta da se ljutim ... ako nista drugo bar se nasmejem kad procitam neke stvari  :clap:

Ma samo vas salim  , stalno upadam u katabolizam , svaki dan , treniram po 3 sata nekad  :crazy:
Imam 11,5 godina ..

I obim bicepsa mi je 13 cm ako je potrebno da se napise  :)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #187 on: May 01, 2012, 11:00:47 PM »
Samo polako, bez tenzija ;)

Komentarisem neku glupost ? O cemu ti ?

Ne znam odakle ti da trazim rasprave, ukazujem ti na neke stvari koje ocigledno sam ne uvidjas ili ne umes da uvidis. Niti imam vremena i volje niti zelim da se raspravljam...

Ne pisem deseto, komentarisem ono o cemu se ovde pise. Znaci nisam ja spomenuo katabolizam zbog loseg obroka nego je to nesto sto je ovde bilo pristuno. Ja sam ti dobronamerno skrenuo paznju da je to glupost kao i jos dosta stvari sto bih mogao napomenuti, ali polako.


Ma samo vas salim  , stalno upadam u katabolizam , svaki dan , treniram po 3 sata nekad  :crazy:
Imam 11,5 godina ..

I obim bicepsa mi je 13 cm ako je potrebno da se napise  :)

Ocigledno da ti ni ne znas sta je katabolizam i kako se upada u njega. Mozda bi mogao i sam da naucis neke stvari s obzirom da informacije i savete delis sakom i kapom ... (u tacnost istih necu ulaziti)
A postovi su ti i u rangu napisanih godina  ;)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Pajseras

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #188 on: May 01, 2012, 11:05:26 PM »
Samo polako, bez tenzija ;)

Komentarisem neku glupost ? O cemu ti ?

Ne znam odakle ti da trazim rasprave, ukazujem ti na neke stvari koje ocigledno sam ne uvidjas ili ne umes da uvidis. Niti imam vremena i volje niti zelim da se raspravljam...

Ne pisem deseto, komentarisem ono o cemu se ovde pise. Znaci nisam ja spomenuo katabolizam zbog loseg obroka nego je to nesto sto je ovde bilo pristuno. Ja sam ti dobronamerno skrenuo paznju da je to glupost kao i jos dosta stvari sto bih mogao napomenuti, ali polako.


Ocigledno da ti ni ne znas sta je katabolizam i kako se upada u njega. Mozda bi mogao i sam da naucis neke stvari s obzirom da informacije i savete delis sakom i kapom ... (u tacnost istih necu ulaziti)
A postovi su ti i u rangu napisanih godina  ;)

Katabolizam je kad se veci molekuli razgradjuju da bi se dobila energija . A ovo o cemu sam ja pricao katabolizam misica je isto to samo sto se misic koristi za energiju . Ne znam sta ti se ne svidja u mojim postovima ..

Offline Aca87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #189 on: May 01, 2012, 11:10:38 PM »
@Nike92-Braca ne ljutim se,daleko bilo.Samo mi smeta to sto ti i tebi slicni ste toliko lenji,i dodjete ovde i postavljate blago receno glupa i smesna pitanja,a ne bi procitao nista iako je na forumu sve ispisano x puta,ali ok,forum nije moj da jeste davno bih ti zakljucao temu.Over and out.