EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stajling!  (Read 62806 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Stajling!
« on: September 13, 2008, 09:49:58 PM »
Kao sto tema govori ovde govorimo o stajlingu!
Sta,kako,kada i gde volis da nosis od svojih odevnih predmeta?

Sat,narukvica,lanac,trenerka,farmerke,odelo,patike...........apsolutno sve sto se nalazi na tebi.

Koliko novca trosite,koje brendove preferirate,boja,velicina,prirodni ili vestacki materijali..... :rolleyes01:

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Stajling!
« Reply #1 on: September 13, 2008, 10:28:46 PM »
E'o ja :

Stopala : "Reebok"klasik,"DC"Skejterke,"Osiris"Skejterke.

Noge : "Lee"Farmerke sa tregerima.

Torzo : "LonsdalE"Bodi majce,bodi trenerke sa zipom,"Fred Perry"Polo majce,trenerke sa zipom,"Thor Steinar"Majce,"Ben Sherman"Slim kosulje,"Hooligan"Trenerke sa kapuljacom...

Od nakita imam samo jedan srebrni prsten na desnoj ruci koji nosim vec 5 godina od veoma drage osobe  :blush:

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Odg: Stajling!
« Reply #2 on: September 14, 2008, 06:27:13 PM »
stopala: vans old school (najbolje ikada, sutra uzimam i kozne) i osiris skejterke (ocaj kvalitet a ionako sad poceli sabani da nose koji nit imaju pojma sta znace nit kako se nose  :wallbash1: ) i jos jedne vans starije skejterke

noge: lee cooper farmerke i par pantalona iz ramax-a (predobar kroj) a ponekad kad se uzelim ogroomne siroke stare jagger pantalone (koje imaju pet kila  :lol:) i wrangler farke; kajisevi - jedno 10ak komada, od fallen, es pa do levis zavisi od kombinacije

torzo: majice lokalnog DJ-a, rope (i to su sabani poceli da nose :nonono: ), quicksilver, adidas old school suskavac, ponekad kosulje

nakit: naocare i satovi - sat ponekad (casio i romanson) a naocare kopija ray ban pilotki (plasim se da kupim prave) i jos neke bele random; narukvice/ogrlice/prstenje ne trpim


inace, mozda malo vise trosim na garderobu nego sto bi trebalo, pogotovu ako mi se neka stvar bas svidi

aa sto se tice izgleda stvari, volim siroke pantalone ali prestajem polako da ih nosim, pa uzimam uze stvari u poslednje vreme

koje osiris skejterke?  :)

Offline LuCifeR

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
  • Bolje biti VELIK nego nebiti!
Odg: Stajling!
« Reply #3 on: September 14, 2008, 08:47:14 PM »
Stopala: AirMax 90 ili AirMax 180, sta cu volim nike vise nego leba, zadnjih 5godina sam nosio Globe sk8r-ke koje su bile skuplje od najka al su mi jedine odgovarale po sirini, a i dalje imam prvi kupljen model i idalje me sluzi i izgleda dobro (kupio ih plave, nosio sive, sad su zelenkaste), sad kad je nike poskupeo krenuo je da izbacuje te old-school nike koje napokon mogu da nosim pa se zato vracam njima, a i udobnost vazdusnog djona je fenomenalna....

Noge: Nosio sam Jegger dok je pravio sk8r-ski fazon i idalje imam te prve modele cak i nakon 7god su ko nove, sad praktikujem samo trenerke, acg ali bez nike znaka (fush) zbog novca inace drage volje bi se uvukao u nike cortez, ali volim samo mekane trenerke, one mi prijaju..

izmedju ide torbica oko struka, Alpha Industries

Torzo: Majce ne biram biram samo da ne dam preko 10eura za istu, duxevi ali bas obicni bez detalja slica ili kapuljace naravno ne preko 20eura, i moji omiljeni duxevi, sine to se moze nazvati huligan, sa rajsfeslusom skroz do brade, cool debelom kapuljacom...

Glava: Cveje ponekad kad je jako sunce, naravno moj snabdevac je na bazaru u zadnjoj hali s'desna, na svakih 4-5god kupim tamo nove cveje jer mi se ove raspadnu, marka Ozzie, naravno nema boga da su za te pare original.. :) sad opet furam i kacket kad je kisa samo za sad njega sam platio 150din i jos dobio pice, ugrabio sam ga na promociji BATTERY energy pica

Sitne gluposti: E od toga nosim samo Zippo to mi je 5zippo u zivotu, sve ih pogubim, ovaj cuvam malo bolje jer je poklon moje ljubavi Marlbora, zaradio sam ga na promociji tako sto sam najbrze zavezao alpinisticki cvor na celom obilicu! :)
Bolje biti VELIK nego nebiti!

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Stajling!
« Reply #4 on: September 14, 2008, 10:35:29 PM »
@mikoshmarinin - Osiris Trome,mislim da je taj model u pitanju. Kvalitet je ocajan,djon klizav i nimalo udoban. Mada model ruku na srce nije los,crne su skroz,volim jednostavnije varijante na patikama,lakse uklopim uz ostatak garderobe. Zato je moj sadasnji izbor ribok klasik.

To sto "sabani" nose kakve ima veze,nije rope proizveden za sub kulture iskljucivo. I kog Dj-a spominjes,mislim da je vlasnik ropa Lima,a on nije dj?
Ako se sluzimo tom logikom metalci nebi trbali da nose martinke,a 90% ih nosi.
Ja inace imam 3 majce ropa i jednu duksericu sa onim fenomenalnim prorezom za palac,uzasno dobro izgleda bela duxserica na crnu alfinu fajerku  :yes:
Losa stvar u vezi roupa sto velicina majci nije identicna kao kod ostalih proizvodjaca. Recimo meni svaka "m",pa i neka "l" majca stoji kao bodi majca,a "l"i po neki "xl" mi bas cuci fino,kod roupa mi je "m" veliko,a osecam da ako bih probao nljihov "xxl" izgledao bih kao svestenik.

Rope bas i nije marka za svaku priliku,ali su u svakom slucaju ok.

Inace tvoje krpe su super,trosi pare na kvalitetnu garderobu ako mozes. Ja sam Fred Perry gornji deo trenerke sa zipom platio 9000 din i boja je ista kao i prvog dana kada sam je kupio,a oprana je 100 puta. Inace crna tresa je u pitanju.

@LuCifeR - Pozdrav za torbicu  ;)

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Odg: Stajling!
« Reply #5 on: September 14, 2008, 11:51:46 PM »
hahaahhaha moje su isto osiris troma, samo sto su bele sa crnim detaljima

tacno je da su lepe ovako (ne bih ih uzeo da nisu) ali djon... pa mislim da se izlizao posle 3 meseca i da je progledala ona postava  :boxed:

a ovo za sabane.. u pravu si, bio sam malo u afektu paa mi se omaklo ;D

rope stvari su isto nekvalitetne ali mi se bas svidjaju, duksevi su malo bolji, a zato majice  :hitself: stampa je zanimljiva (i spolja i unutra); velicine - to sto ti kazes  :lol:

treba da se podrzavaju domace stvari tog tipa, pogotovu sto (jos uvek) nisu nabili neke cene; zerpo takodje nema lose majice mada ne znam bas kakvog su kvaliteta

I kog Dj-a spominjes,mislim da je vlasnik ropa Lima,a on nije dj?

DJ je odavde, zove sebe Chris Maciado i tu i tamo pravi majice i dukseve; napravi po 10ak komada od kojih par ostane ovde (KG) ostatak ode za BG i NS; a pored toga su mu stvari stvarno dzabe jer ne zaradjuje time

evo ti pogledaj ako hoces: www.myspace.com/dstylish imas u galeriji slike majica i dukseva mada mislim da najzanimljivije modele nije stavljao na net

ima stvarno dobrih fora a i najbolje od svega je sto su ti sanse da vidis da to jos neko nosi u istom gradu... stvarno minimalne  :)

trosi pare na kvalitetnu garderobu ako mozes. Ja sam Fred Perry gornji deo trenerke sa zipom platio 9000 din i boja je ista kao i prvog dana kada sam je kupio,a oprana je 100 puta. Inace crna tresa je u pitanju.

imam staru majicu lacosta (92 godiste) i apsolutno je kao nova. nit je iskrzana nit rastegljena - nista, a nosila se posteno; a jos su je matorci nosili pre mene
slazem se, mada ne mora uvek da bude tako.

btw, i tebi su dobre stvari  :clap:

@Lucifer: ne bih nikad rekao da cu to da priznam, ali moram. ove nove air max su prejebane  :yes: samo je problem sto im je i cena takva (ovde su 13 000)  :boxed:

a i dalje imam prvi kupljen model i idalje me sluzi i izgleda dobro (kupio ih plave, nosio sive, sad su zelenkaste)

 :lol: :lol: :lol:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Stajling!
« Reply #6 on: September 15, 2008, 12:35:18 AM »
stopala:adidas ili asics
noge:acg,adidas nike ili sta vec nadjem
Torzo:bilo sta..uglavnom vazno je da mi lepo stoji :)
glava: onil kapa ili jedna wrestling kad jr hladno kad nije hladno onda mi je glava gola
od ostalih zajebavancija ne nosim nista da ih ne bi izgubio :lol:
mislim da se ovako oblaci vecina sportista :blush:
al se nekad dobro jelo

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Stajling!
« Reply #7 on: September 15, 2008, 12:37:32 AM »
puni ste para.nemoj neko da mi je trazio popust  :pullhair: :pullhair:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Stajling!
« Reply #8 on: September 15, 2008, 12:42:54 AM »
jel se to javlja gdin.sergio paciotti :lol: :lol:
al se nekad dobro jelo

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Stajling!
« Reply #9 on: September 15, 2008, 04:45:26 AM »
Ovde svi bez gaca... :crazy:

Strasno !!!   :hitself:
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!