EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 2kg nedeljno, 10 kilograma za 5 nedelja, za 12 nedelja 11kg  (Read 5439 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: 2kg nedeljno, 10 kilograma za 5 nedelja, za 12 nedelja 11kg
« Reply #10 on: June 02, 2009, 11:10:37 PM »
Da skinem 10-ak kilograma do 1. avgusta...od 19 juna krecem sa svakodnevnim pripremama fizicke spreme oko 9h dok popodne imam prave treninge oko 17h..ako moze pomoc u smislu da mi se napise sta da jedem u obrocima, koliko kolicinski i kako?

kada bi se tako skidala kilaza niko ne bi trenirao tokom cele godine i drzao bf na nekoj skromnoj granici pazeci na ishranu i ubijajuci se od treninga....
a sto se tice obroka imas na forumu sve,ali bas sve ispisano i to detaljno...

i da ti ja damm jedan savet!!gladovanje neces uz te treninge nikako da izdrzis...za svaku dijetu treba jak karakter i celicna volja...pogotovo za gladovanje gde telo lisavas svega bas i to bespotrebno..
ja licno imam iskustva sa gladovanjem...kao mali sam bio svinja itd itd...pa sam onda isao na to da apslolutno nista ne jedem u duzem vremenskom periodu...pomoglo mi je..nije da nije...to je bilo odavno tako da za misice nisam ni brinuo dal ce da i oni odu u pm ili ne...hteo sam samo da kazaljka na vagi svakim danom ide na levu stranu...uspeo sam u tome ali ne bih ti nikako preporucio...ne jesti nista je tolika posledica za telo da ne  mozes da zamislis...pomisi samo npr da te mrzi i da nemas snage da ustanes iz kreveta a kamoli da treniras i kardio i tegove...
bla bla...smorio sam sa ovim textom,znam...ali samo sam hteo da ti kazem da za nekih mesec dva mozes da napravis velika poboljsanja u svom izgledu drzeci se neke zdravije dijete i postepenog i dugotrajnog gubljenja sala...pozz

Offline S.Z.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: 2kg nedeljno, 10 kilograma za 5 nedelja, za 12 nedelja 11kg
« Reply #11 on: June 02, 2009, 11:26:01 PM »
Upravo tako! ja sam za 2 ipo meseca postigao izgled kakav nikad nisam imao i to bez teretane,naravno ne zadovoljavam se time i idem dalje!.. Ali naravno tu je bila pravilna ishrana i redovan cardio na prazan stomak, kad samo zamislim kako sam pre samo par meseci sebi pricao "ma sta i ako pojedem ovo necu jesti skoro nista u toku dana i ima da se sredim za 2 nedelje" da,da kad bi to tako moglo,jedino ako hoces da izgledas kao izgladneli afrikanci u najboljem slucaju..(pritom ih ne vredjam, nego samo poredim ;))...