EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Herbalife- istina ili prevara  (Read 124624 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline vlajdzo2004

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Herbalife- istina ili prevara
« on: March 27, 2009, 10:16:02 AM »
Dooobar daaaan! :)
Verujem da nije bila cista slucajnost sto sam naletela na ovaj forum! Sve pohvale!
Pomislih da bi ovo moglo biti od velike pomoci za ono sto zelim da postignem, pa resih da otvorim svoju temu.

Imam 18 godina, visoka sam 176cm, imam 80kg. Zelim da izgubim 15-ak kilograma. Nezdrave navike - malo spavanja; povremeno gladovanje, posle kog bi usledili napadi gladi i slatkisi; neredovno vezbanje; pogresno kombinovanje namirnica... uradile su svoje.
Posledice su i fizicke i psihicke. Masne naslage na butinama, guzi, listovima, kukovima, donjem stomaku, cak malo i na nadlakticama. :hitself:
Najvise mi smetaju butine(posebno unutrasnje), i guza (solidno oblikovana, istrcena, ali ima preko salce). A od pre neka 2 meseca lepi se i na kukovima (tzv. pistolji).  :help:
Izgubila sam samopouzdanje, cesto ocajavam, zapadnem u depresiju. Previse je bilo pocetaka, kada sam bila resena da konacno oslabim, i da bas taj "ponedeljak" bude prekretnica. Medjutim, brzo bih odustala, jer nisam imala dobar plan mrsavljenja. Gladovanje bi mi se smucilo, postala bih nervozna, nekoncentrisana. To je pratilo iscrpljujuce trcanje, koje bi mi takodje preselo za par dana, jer je hrane bilo premalo i nije bilo pokretacke energije. Iako se desavalo da izgubim i po 4-5 kg za 10-14 dana, sve je to bila voda, pa se sve iznova vracalo, i to sa kamatom.
Medjutim, svesna sam da se nikad necu pomiriti sa viskom kilograma. Ovde sam jer sam resena da se izborim sa tim, uz vasu pomoc. :)
Prosvrljala sam po forumu, ali ipak ne razumem sta treba da radim u periodu prilagodjavanja. Da li treba da odmah pravim jelovnike, ili je to faza za postepeno izbacivanje stetne hrane i uvodjenje zdravijih navika, a jelovnik pravim posle? Da li treba svakog dana trcati(i kojim tempom da bi rezultati dosli) + vezbe za sve grupe misica? Ako misicu treba 48h da bi rastao(ili ne treba da raste dok ne skinem salo, vec samo da ostane u formi) da li bi bilo bolje da radim vezbe svakog drugog dana?
Da napomenem, godinama treniram aikido tako da imam misice ispod ove masnoce (samo im moram omoguciti da isplivaju na povrsinu;) ) U teretanu ne mogu da stignem, zbog skole (2 nedelje ujutru, 2 popodne) i treninga (3x nedeljno, po nekih sat vremena) koji su mi kul, i zavolela sam ih.(ne bih mogla da placam i teretanu i aikido).

Eto, prvi korak je napravljen. Nadam se da cete mi izaci u susret. Srce je unapred zahvalno.  :blowkiss:

Kako sam smrsao 11kg za samo 2 meseca!
Zelim da sa Vama podelim moje neverovatno iskustvo sa Herbalife proizvodima.
Imam 29 godina, i uz pomoc Herbalife proizvoda oslabio sam 11 kg za samo 2 meseca.
Pre koriscenja Herbalife proizvoda, jeo sam po 5 puta dnevno, i opet sam bio gladan. U vece
posle 21 sat jeo sam torte i kolace. Tako sam se ugojio 85 kg na moju visinu 166 cm.

Kada sam poceo da koristim Herbalife proizvode, nakon treceg dana koriscenja
nisam osecao glad, i nisam bio gladan u toku prepodne. Sada se osecam fantasticno, dobio sam mnogo vise energije, primetio sam da nisam nervozan kao pre, bolje sam spavao i razmisljao, i jednostavno osecao sam se fantasticno u toku dana i kod kuce i na poslu. Danas nekoliko mojih prijatelja koristi ove proizvode.

Koristio sam 4 proizvoda: Formulu 1 (cokolada), Multivitamin, Thermojetics napitak i Thermojetics caj (sa ukusom breskve)

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #1 on: March 27, 2009, 10:24:53 AM »
Hahaha, ljudi ovaj Herbalife bolji od efedrina izgleda  :hitself:

Offline Lazy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 162
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #2 on: March 27, 2009, 10:26:56 AM »
ooooooo neeeeeeeee opet!!!!  :hitself: Kad je taj Herbacudo toliko efektivan zasto mu je potrebno toliko forisiranja i reklamiranja kojekuda?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #3 on: March 27, 2009, 10:31:26 AM »
Cek samo sad ce biti HCA kombo umesto ECA

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #4 on: March 27, 2009, 11:15:40 AM »
Kako sam smrsao 11kg za samo 2 meseca!
Zelim da sa Vama podelim moje neverovatno iskustvo sa Herbalife proizvodima.
Imam 29 godina, i uz pomoc Herbalife proizvoda oslabio sam 11 kg za samo 2 meseca.
Pre koriscenja Herbalife proizvoda, jeo sam po 5 puta dnevno, i opet sam bio gladan. U vece
posle 21 sat jeo sam torte i kolace. Tako sam se ugojio 85 kg na moju visinu 166 cm.

Kada sam poceo da koristim Herbalife proizvode, nakon treceg dana koriscenja
nisam osecao glad, i nisam bio gladan u toku prepodne. Sada se osecam fantasticno, dobio sam mnogo vise energije, primetio sam da nisam nervozan kao pre, bolje sam spavao i razmisljao, i jednostavno osecao sam se fantasticno u toku dana i kod kuce i na poslu. Danas nekoliko mojih prijatelja koristi ove proizvode.

Koristio sam 4 proizvoda: Formulu 1 (cokolada), Multivitamin, Thermojetics napitak i Thermojetics caj (sa ukusom breskve)

iskreno razmisljam se da ostavim ovu tvoju poruku da malo polemisemo o tome..
daj javno te tvoje rezultate,cene proizvoda sastave itd...sta se krijete.vrbujete kao neka sekta.
mozda si ti u pravu a mnogi prevareni ljudi su glupi pa da ih razuverimo da nisu  :crazy:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 162
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #5 on: March 27, 2009, 11:43:15 AM »
Mozda da se ovo izdvoji u posebnu temu ako ce se vec polemisati, da ne kvarimo devojci njenu temu?!
I mene zivo zanima sta je taj Herbanevidjenastvar. Na koji god forum da udjem, nevezano za koncepciju foruma, taj Herba iskace i davi li ga davi, a niko do sad nije objasnio ni priblizno sta je to, sta ti praskovi i cajevi imaju u sastavu?
Pretpostavljam da je
Quote
Koristio sam 4 proizvoda: Formulu 1 (cokolada)
neki whey upitnog kvaliteta
Quote
Multivitamin
to svi znamo sta je i moze da se kupi svuda
Quote
Thermojetics napitak
event. neki sagorevac "u pokusaju"
Quote
Ko Thermojetics caj (sa ukusom breskve)
a ovo bi bio zeleni caj
Evo ja sam se svojski nalupetala pretpostavki, a ti kao distributer trebalo bi znas sastav toga sto prodajes i da lako raskrinkas ove moje gluposti i pretpostavke, pa ako nije problem da nam objasnis da konacno svi mi toliko neupuceni u taj fantastican proizvod naucimo sta je to Herbalife.
Hvala unapred

Offline Jelica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #6 on: March 27, 2009, 02:30:10 PM »
 :lol: :lol: :lol: nemoj molim te da ti objasnjava Herba lajf.  :lol: Ja sam ne znajuci otisla na to i vraski se zeznula. Davili su me dobra dva sata  :pullhair: i ne dozvoljavaju ti da ih se otreseš. A ne daj bože da uđeš u neku polemiku sa njima.......
 :crazy: Rekli mi da umesto dorucka i vecere pijem taj sejk a da rucam normalno  :lol: pri tome ti daju i vlakna u prasku, kao da bi poboljsao stolicu, kao i čajiće
 :lol: :lol: :lol: a za teretanu su mi rekli da ne valja. Nemaju pojma školovani treneri. Oni (koji su pre par meseci uošte upoznati sa pojmom vežbe) znaju bolje, treba da setam kraj reke i oni ce mi pokazati vezbice  :hitself: čupaj travu beri grožđe
 :lol: najbolje je što teraju fazo da ako ideš u teretanu ima da se napumpaš ko bilder  :lol: ako samo prođeš kraj teretane gotov si-bićeš ko Švarceneger  :hitself:
 a pri tom mi je pokazao svoju sliku pre i posle ............
 :lol: :lol: :lol: na onoj posle skidanja kg izgledao je ko šar pei.
Oni skidaju 2-3kg za mesec dana  :dunno: pij cedevitu za dorucak i veceru pa ces skinuti toliko  :lol:


Da ti skratim: Sta god da si ti ucinio sa svojom ishranom i vežbanjem i koliko god je doveo u idealan red,jeste to to ali oni ce znati bolje sta da uradis. Cista otimacina para narodu. Da to valja ne bi ubijali sa reklamiranjem gde god da stignu i kako god da stignu. Pri tome ima jako mnogo ne zadovoljnih ljudi. A ti fazoni, koristim ga ja i moja familija .... e od njih mi se  :puking:Od takvih beži. Jeftinije te dođe da jedeš meso ko čovek od tog njihovog zbrlja.

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #7 on: March 27, 2009, 02:37:23 PM »
Jel ovi proizvode i one uloske za obucu pomocu kojih se mrsavi? genijalna stvar strpas to u cipele i svaki dan kilo bureka a kilogrami samo lete dole

Offline honeyheart

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 143
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #8 on: March 27, 2009, 03:09:32 PM »
iskreno razmisljam se da ostavim ovu tvoju poruku da malo polemisemo o tome..
daj javno te tvoje rezultate,cene proizvoda sastave itd...sta se krijete.vrbujete kao neka sekta.
mozda si ti u pravu a mnogi prevareni ljudi su glupi pa da ih razuverimo da nisu  :crazy:

Sudeci po komentarima, mislim da ova tema moze da se zakljuca...

Offline vlajdzo2004

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #9 on: March 27, 2009, 03:25:10 PM »
Kako sam smrsao 11kg za samo 2 meseca!
Zelim da sa Vama podelim moje neverovatno iskustvo sa Herbalife proizvodima.
Imam 29 godina, i uz pomoc Herbalife proizvoda oslabio sam 11 kg za samo 2 meseca.
Pre koriscenja Herbalife proizvoda, jeo sam po 5 puta dnevno, i opet sam bio gladan. U vece
posle 21 sat jeo sam torte i kolace. Tako sam se ugojio 85 kg na moju visinu 166 cm.

Kada sam poceo da koristim Herbalife proizvode, nakon treceg dana koriscenja
nisam osecao glad, i nisam bio gladan u toku prepodne. Sada se osecam fantasticno, dobio sam mnogo vise energije, primetio sam da nisam nervozan kao pre, bolje sam spavao i razmisljao, i jednostavno osecao sam se fantasticno u toku dana i kod kuce i na poslu. Danas nekoliko mojih prijatelja koristi ove proizvode.

Koristio sam 4 proizvoda: Formulu 1 (cokolada), Multivitamin, Thermojetics napitak i Thermojetics caj (sa ukusom breskve)


Pozdrav svima!

Evo nekoliko neverovatnih svedocanstava ljudi koji su koristili Herbalife proizvode:

Cristina B, Canada
http://www.herba-world.com

Francuska,
http://www.pass-minceur.com

Srbija,
http://www.wellness-aleksic.com

America, i izlistajte preko 65 zemalja
http://www.herbalife.com

Postoji preko 40 miliona dokumentovanih prica o kontroli telesne tezine
u preko 65 zemalja!