EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Fat burning zone  (Read 7345 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ANILI

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
Fat burning zone
« on: February 10, 2007, 11:19:20 PM »
3 dana praznjenje
1 dan cheat
2 dana praznjenje
1 dan kombinovano

Interesuje me mishljenje strucnjaka....moj plan ishrane ukratko izgleda ovako:
u danima kad je praznjenje jedem po 30gr sporih UH pre treninga i 30 gr brzih UH posle treninga ostalo proteini naravno...kad je cheat ne treniram tegove, moze samo lagano kardio itd.....dan posle punjenja jaci trening fokus na tegove...kad je kombinovano....planiram da ujutru unosim cheat obrok a ostatak dana proteinski....pre par dana sam pocela tj.pokusavam da se vratim pravu formu.... al ovog puta strogo disciplinovano...zato interesuje me mishljenje dal bi ovde trebalo nesto da se ispravi ili doda....cilj mi je da non stop odrzavam fat burning zonu....i da napomenem ne odustajem od ovog plana ishrane....zato interesuju me samo ispravke :hockey: :respect:.........unapred zahvalna Teta Anili :bow:

Offline ANILI

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
Odg: Fat burning zone
« Reply #1 on: February 10, 2007, 11:24:50 PM »
Izvinjavam se nisam napomenula da kad je dan punjenja jedem SVE....torte,palacinke.coca cola,grickalice nnjjaammm :thumbup1:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Fat burning zone
« Reply #2 on: February 11, 2007, 07:30:12 AM »
MISLIM DA MNOGO LOSE SI SHVATILE NEKE OD STVARI--

AKO SE PUNIS SA SVIM STO STIGNES A STA ONDA JEDES KADA JE CHEATING DAY JEBOTE

LICNO MISLIM CAK STO VISE..SIGRUNA SAM DA JE CHETING DAY SAMO ZA ONE KOJI IMAJU VEOMA BRZE METABOLIME A TO SIGRUNO ZENE NISU---ALI SVJEDNO

DALJE..NE MOZES DA POPUNJAVAS GLIK DEPOE SA SMECEM--

IZ PROSTOG RAZLOGA---STO TI AKO POJEDES PARECE TORTE KOJE U SEBI IMA SVE SAMO NE ONO STO TREBA GLIKOGEN CE VOEMA BRZO DA BUDE POPUNJEN SA TIM SILNIM SECERIMA I OSTALIM GVNIMA STO IMA U TORTI--

SVE PREKO TOGA STO UNESES--ODLAZI U SALI JER SU DEOPU AJ DA KAZEM POPUNJENI--

O INSULINKSOJ REAKCIJI NECU NI DA PRICAM STO SE DOGAJDA U TELO KADA NAKON 2-3 DANA PROETINKSE HRANE UNESES NESTO POPUT TORTE...

NARAVNO TO NE BI BILO TOLIKO STRASNO DA JE U ITANJU MALO PARCE--ALI POSTO OVDE VIDIM DA JE NAVEDENO BRDO SMECE HRANE---POSLEDICE SU JAKO DOBRO POZNATE

ALI DA ZAVRSIM--POPUNA GLIKOGENA SE RADI POLAKO TJ PSOTEPENO NA ISTI NACIN KAO STO SI IH PRANILA.

POPUNJAVAJU SE UVEK I ISKLJUCIOVO AJD DA KAZEM SA ZDRAVIM UH--KAO STO SU RIZA,KROMPIR,CRNI HEL I EVENTULANO POSLE TRENINGA PROSTI SECE U VIDU DEX ILI MALTODEXTRIN A UBEDLJIVO NAJBLJI JE VITARGO---

Offline ANILI

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
Odg: Fat burning zone
« Reply #3 on: February 11, 2007, 11:44:16 AM »
 :idea02:  Taj cheat obrok je jednom nedeljno...jedan obrok...nisam napomenula....naravno da ja necu pojesti tj.ne mogu pojesti za taj obrok brdo slatkisa...pojedem nesto od tog smeca....a ostalo kad je kombinovano podrazumea se riza,ovas,krompir i sve sto kazes....probala sam to da se napunim sledeceg dana kad sam ustala bila sam potecena ko bumbar....nisam jela slano....lagala sa cokoladom,musli keks i sutlijas sa secerom...naravno pre toga sam tri dana bila na proteinsku....e lose mi je bilo dok nisam otisla na trening...kad sam odradila trening bilo mi je OK...bila sam cvrsca....pa interesuje me dal tako sjebavam metabolizam ili donekle je ok.....praktikovala sam ovo ranije al u danima kad se punis jela samo kuvani pirinac....al to je bilo 3 dana postepeno povecavanje....3 dana proteinski i jedan dan slobodan obrok....ne planiram da praktikujem ovo dugo...jer ne izgleda mi bas zdravo....al da probam kako ce da mi reaguje organizam....znaci taj cheat obrok jednom nedeljno da izbacim skroz....nema slobodne obroke?....hvala Pedjose na info  :blowkiss:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Fat burning zone
« Reply #4 on: February 11, 2007, 12:01:39 PM »
Ne bih da ponavaljam sto je receno,mnogo je bitno da krs hranu jede samo onaj kome to dozvoljava metabolizam.Ja mogu,mada i to kada mogu nemam sta da odaberem jer mi se sve smucilo.Bitno je koristiti te momente i ako se vara bolje da to bude danima kada su uh,znaci da ne razume neko pogresno pa sada preteruje..Ovo se vise odnosi na devojke koje su mrsave i muskarce koji imaju normalan i brz metabolizam..
Mrzim da pisem nesto kada je vec napisano..Ali ajde..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Fat burning zone
« Reply #5 on: February 11, 2007, 12:24:32 PM »
tacno--ja poznajem ljude koji 6 nedlja pred takmicenje jedu pizze i neke kekse---ali ti su retki--tako da



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 14, 2010, 09:40:11 PM by Und3i2c0v3i2 »