EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Herbalife- istina ili prevara  (Read 124624 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #130 on: August 01, 2009, 02:07:33 AM »
zakopa vas covek,i to vrlo profesionalno  :vertag:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #131 on: August 01, 2009, 10:43:38 AM »
E ovo je trebalo, odlichno objasjnjemo, dovoljno i da laici shvate... :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #132 on: August 01, 2009, 05:28:08 PM »
ja bih tu kremu da nadjem negde lol


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline sneky25

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #133 on: August 01, 2009, 09:21:50 PM »
Sve sto je Ultrasss izneo stoji na mestu...
Isti utisak sam imala kada sam prvi put bila na prezentaciji pre nekoliko godina...Sve mi je to delovalo kao jedna velika sekta!!!Toliko euforije na jednom mestu nigde nisam videla!I uvek sam se pitala sta izaziva tu euforiju i na kojim su drogama!!!Sve mi je bilo jasnije kada sam videla da je jedan od najuspesnijih distributera Herbalife-a,kod nas, bivsi sofer, tj vozac GSP-a.Eeeej lik je vozio trolu br.29,najcesce...Lik sada zaradjuje preko 10 000 eura mesecno!!!Eto vam odgovor vezano za euforiju i to zasto jedni drugima plescu sto prodaju 15 sejkova mesecno!Eto i odgovor na pitanje zasto je Herbalife najveca network marketing kompanija na svetu i kompanija koja ostvaruje najveci profit u svetu ishrane i nutricionizma?!
Cinjenica da su im najskuplji proizvodi na svetu ali cinjenica je da su i najprodavaniji!
Slozicu se da je Green Tea Thermogenesis jeftiniji ali je Herbalife-ov termojetics prodavaniji!Razlike koje je Ultrasss naveo su tacne ali cinjenica je da su proizvodi Herbalife-a prodavaniji!
O kvalitetu proizvoda necu da polemisem jer nema svrhe ali cinjenica je da Herbalife-ovi proizvodi koji dolaze kod nas imaju istu cenu i isti kvalitet kao i proizvodi koji se prodaju u Svedskoj, Francuskoj, UK, Japanu, Koreji...Sejk kod nas kosta skoro 50 eura ali toliko kosta i u Danskoj, Svedskoj a da ne govorimo o razlici u standardu izmedju njih i nas!!!
Kada kazete da se za te pare mogu kupiti kvalitetniji proizvodi,na koje proizvode mislite?Sta je pokazatelj i merilo kvalliteta?


Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #134 on: August 01, 2009, 09:29:28 PM »
prodavaniji zato sto su ljudi neobavesteni
ne smaraj vise sa HL


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #135 on: August 01, 2009, 09:36:19 PM »
pa kada bih i ja pravim multilevel sa slicnom politikom verovatno bi bilo isto..zaradjivao bih vise nego sada.
ali npr kada ja objasnim herbalife, oriflame, i avon dilerim da to sto dobiju 20% je nista, pogotovu sto je preparat bzv..jer marze kod dilera suplemenata su vece i ne mora da lazu  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline zanvalzan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #136 on: August 01, 2009, 09:55:54 PM »
@sneky25
neces se ti devojko od tog posla hleba najesti :lol:
svi koji su se bavili tom MLM prodajom na kraju su zavrsili popisani, a znam ih poprilicno, puni pocetne euforije i glava napunjenih pricama o bogatim soferima  :wow:
btw u pogresnoj crkvi si nasla da se molis, bolje nadji neku tetku, ujnu ili komsinicu (pozeljno je da bude blago retardirana  :evillaugh: )

Offline sneky25

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #137 on: August 01, 2009, 10:13:38 PM »
prodavaniji zato sto su ljudi neobavesteni
ne smaraj vise sa HL
Naziv teme je "Herbalife-istina ili prevara",znaci da se ovde prica o Herbalife-u!Ako ne zelis da diskutujes ili citas o HL zasto se ubacujes...
:)

Offline sneky25

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #138 on: August 01, 2009, 10:18:13 PM »
pa kada bih i ja pravim multilevel sa slicnom politikom verovatno bi bilo isto..zaradjivao bih vise nego sada.
ali npr kada ja objasnim herbalife, oriflame, i avon dilerim da to sto dobiju 20% je nista, pogotovu sto je preparat bzv..jer marze kod dilera suplemenata su vece i ne mora da lazu  :)
Marze dilera suplenenata su vece!!!Hm o tome vredi razmisliti...:)
Nasa saradnja u anti age centru sa Herbalife-om je vezana za kozmetiku!Sa njihovom linijom kozmetike radimo profesionalne tretman i zadovoljni smo!Kada su suplementi u pitanju jos nismo resili sa kime cemo u saradnju!ako ima kakva dobra ponuda pusti mail na PM pa cemo se dogovarati! 

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #139 on: August 01, 2009, 10:24:51 PM »
ova trazi kupce i saradnike ovde  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads