EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Herbalife- istina ili prevara  (Read 124616 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #140 on: August 01, 2009, 10:42:54 PM »
Marze dilera suplenenata su vece!!!Hm o tome vredi razmisliti...:)
Nasa saradnja u anti age centru sa Herbalife-om je vezana za kozmetiku!Sa njihovom linijom kozmetike radimo profesionalne tretman i zadovoljni smo!Kada su suplementi u pitanju jos nismo resili sa kime cemo u saradnju!ako ima kakva dobra ponuda pusti mail na PM pa cemo se dogovarati! 


POENTA JE DA VI MAZETE OCI LJUDIMA GLUPIM OBECANJIMA SA PROIZVODIMA KVALITETA I SADRZINE ISPOD PROSEKA DODATAKA ISHRANI  A ZA TO UZIMATE GOLEME PARE!

aman,ovo je forum gde vlada razumno razmisljanje,ne razumem volju dolaziti sa tim glupostima ovo je zdravije ili bolje KADA PISE SASTAV AMAN i svako ko ima pola mozga ovde moze sam zakljuciti da je najbezvezniji gejner kvalitetniji od ovih gluposti!!!!!!

www.forumlakovernihocajnihdomacica.com/sekcijazaretarde/HERBA-LIFE      je mozda prava adresa za ovu pricu....
Why so serious?

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #141 on: August 01, 2009, 10:44:38 PM »
Quote
Kada kazete da se za te pare mogu kupiti kvalitetniji proizvodi,na koje proizvode mislite?
dymnatize,ON,THE,ultimate...pa evo ja cu da napisem cak i bio tech i kalifornia fitness...pa da i kod nas je jugo prodavaniji od bmw  :)
al se nekad dobro jelo

Offline Ultrasss

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #142 on: August 01, 2009, 10:56:08 PM »
Pa prvo moram da ti odgovorim na pricu o kvalitetu proizvoda i standardu kod nas i preko ...

Offline sneky25

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #143 on: August 01, 2009, 11:07:29 PM »
ova trazi kupce i saradnike ovde  :lol:

Ovde nisam da bih trazila kupce i saradnike vec da cujem "glas naroda" o suplementima!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #144 on: August 01, 2009, 11:17:02 PM »
Ovde nisam da bih trazila kupce i saradnike vec da cujem "glas naroda" o suplementima!

i kakva je bila reakcija kad si cula glas informisanog naroda da su ti HL proizvodi veoma slabog kvaliteta
al se nekad dobro jelo

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #145 on: August 01, 2009, 11:42:15 PM »
cula si sta misli narod  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Ultrasss

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #146 on: August 02, 2009, 02:01:08 AM »
  Pa ovako , sto se tice zarade istina je da pojedinac moze da zaradi i do 50000 eura ali moras da budes svesna da je to situacija u Americi a ne kod nas ,istina je takodje da i kod nas moze da se zaradi zaista lepo (znam ljude koji uzimaju od 1-5 hiljada eura mesecno) ali to je slucaj i sa drugim Multilevel kompanijama kod nas ( Kirbi , Zepter, Oriflame , Amway...) posto je to trenutno posao buducnosti ali se svuda na zapadu a i kod nas smatra kalasicnom prevarom koja nije ogranicena zakonom i isto tako ima dosta ljudi koji su lepo ziveli i zive od prodaje tih istih proizvoda ali isto tako istina je da su ti ljudi jednostavno djubrad, koja i rodbini i prijateljima prodaju isti taj herbalife  sa pricom kako je to za njihovo zdravlje (gde smo svi slabi)  i kako je to njima od presudne vaznosti a uz sve to znaju da za neuporedivo manje para mogu da im preporuce neuporedivo bolje proizvode.Pa ako su vec toliko dobri i ako se brinu o svojim prijateljima, rodjacima,  sto im do sad nisu predolozili da uzmu neke od dodataka ishrani koji su kod nas na trzistu dugi niz godina, ili mozda da posete nutricionisu ili da mozda krenu zajedno da se bave nekim sportskim aktivnostima a ne sad kada je u pitanju zarada i licni interes da se odjednom interesuju za zdravlje i fizicke nedostatke svoje okoline.
   Inace imam dosta prijatelja koji su postali strasno dosadni sa pricom o herbalife i o neverovatnoj zaradi gde ti ako postanes super vizor i dignes se na 50 % zarade od poroizvoda (odatle i ide nenormalna cena) a uz to uzimas razliku od 25 % od  3 kolena (distributera koje si zaposlio + koje su oni zaposlili ) ispod tebe pa do svakodnevne price o tome kako oni ustvari pomazu ljudima tako sto im prodaju herbalife i kako su oni odjednom postali wellness treneri uz opet ponavljam komicnu pricu o izlecenju svakojakih bolesti .
Odjednom su svi poceli da vezbaju i da gladuju ne bi li prvo svoju liniju koja je do tad bila uzasna doveli u red da bi ih ljudi pitali "E kako si smrsao "  i onda oni kao u zurbi ... "ma pricacu ti imam nesto za tebe ali ne mogu sad " ... standardna multilevel fora ...Drugo do juce bilo gde da spomenes protein , kreatin , glutamin , omega 3 , sagorevac masti ili bilo koji drugi suplement ljudi bi  ti rekli " Ma daj brate sta ce ti ta hemija ".... A sad kao Herbalife zdrava hrana ....LOL ?!?!
Ali ajde da predjem ponovo na pricu o proizvodima ....

Prvo i osnovno sto smeta u celoj prici o glavnom proizvodu je to da svi distributeri u srbiji Formula 1 sejk prodaju sa pricom kako je to jeftin obrok i mnogo jeftiniji od tvog dorucka i da to kosta samo 99 dinara ? Pa da kosta samo 99 dinara i to sa jogurgom ili mlekom ali ako uzmes 1/3 odredjene merice a ne punu mericu koja je 26 grama posto na kutiji jasno pise da u sejku ima 21 odbrok od 26 grama = 4128 dinara = sto iznosi 250 dinara po obroku a ne predstavljenih 99. Zar to nije prevara? A uz sve to 1/3 tog obroka (6 grama proteina ) , nije dovoljna da zadovolji potrebe ni deteta od 10 godina a ne coveka od 120 kila koji zeli da smrsa uz herbalife . To dovoljno govori o tome da i vi u vasoj kompaniji smatrate da je proizvod preskup i onda ste po cenu toga da mozda i naskodite nekome odlucili da vasi "wellness strucnjaci" savetuju i prepisuju dijetu od 10-15 grama cudotvornog sejka a uz sve to potrebno je odricanje, tacnije izbegavanje (alkohola , grickalica, slatkisa...).Mislim da ne treba da trosim reci o tome koliko zdravo i raznovrsno moze da se hrani neko sa 250 dinara po obroku koliko zapravo kosta jedan herbalife obrok.

Meni je zaista glupo da smaram ljude ponovo sa istom pricom o ostalim proizvodima a i valjda je tu sve jasno napisano i valjda vam je jasno da ja nisam stvaljao na ta poredjenja neke lose proizvode i da omega 3 mozete solidne da nadjete i za 750 dinara a takodje i whey protein za 4000 , multivitamin od univerzala za 800 dinara , Guaranu za 750 , sagorevace od 1000 din itd itd ... Jednostavno ako se odlucis za herbalife , dobices  proizvode cija je cena 3-10 puta veca u odnosu na druge proizvodjace a pritom ces za te preskupo placene proizvode dobiti losije proizvode, cak i od ovih koje sam sad naveo.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #147 on: August 02, 2009, 02:51:31 AM »
Ovde nisam da bih trazila kupce i saradnike vec da cujem "glas naroda" o suplementima!
cula si ovde milion puta glas naroda,ali ti teras dalje,ali razumem te i anti reklama je bolja od nikakve,a ako nisi dobro razumela sta su ljudi hteli da ti kazu,evo ja cu ti prevesti Herbalife proizvodi su NAJOBICNIJE DJUBRE I PRODAJA MAGLE NAIVNIM ,NEINFORMISANIM BUDALAMA, to ti je glas naroda ovde i nije mi jasno zasto neko ne zakljuca ovu glupavu temu


Uploaded with ImageShack.us

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #148 on: August 02, 2009, 08:48:22 AM »
marija serifovic je jaca od chak norrisa  :blush: :yes: :yes: :yes:

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #149 on: August 02, 2009, 09:27:35 AM »
marija serifovic je jaca od chak norrisa  :blush: :yes: :yes: :yes:

Mislis tezha  :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."