EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ODRAZ!!!  (Read 5504 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milos1807

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
ODRAZ!!!
« on: March 17, 2013, 11:33:59 AM »
KAKO POCETATI ODRAZ? BEZ CUCNJEVA II ONOH SRANJA STO SMANJUJU RAST?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: ODRAZ!!!
« Reply #1 on: March 17, 2013, 11:45:50 AM »
Pocetati?

Sta je ovo, masnovna invazija nepismenih?

Cucnjevi smanjuju rast, kako i zasto?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: ODRAZ!!!
« Reply #2 on: March 17, 2013, 02:31:46 PM »
Citaj forum, ne otvaraj vise teme sa 1 recenicom, narocito ne onakvom i ne pisi velikim slovima.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Одг: ODRAZ!!!
« Reply #3 on: March 17, 2013, 04:51:49 PM »
Preseliš na mjesec.

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline Dzoni!!!

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 49
Odg: ODRAZ!!!
« Reply #4 on: March 17, 2013, 05:25:25 PM »
Preseliš na mjesec.

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

A jel se od toga smanjuje rast? :lol:

Quote
moze neki savet sta je dobro da se jede da se sto pre ugojim ?

Hranu?

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
Odg: ODRAZ!!!
« Reply #5 on: March 22, 2013, 10:33:47 PM »
 Ovako, dobrodosao i citaj. Sto se tice odraza imas milion vezbica i programa po internetu, pa gleda i radi. Svakako da to mozes postici razlicitim varijantama skokova (sunoznim, sunoznim bocnim, na jednoj nozi, kolena u grudi, skokovi sa kontra noge, skokovi sa uzvisenja, skokovi na uzvisenje, skokovi sa uzvisenja brz odskok pri doskoku, skok iz cucnja) ali svakako da jacanjem misica nogu, kao i trbusnog zida ne da ces poboljsati odraz i svoju fizicku spremu, nego neces ni smanjiti rast :) To su zablude, primer za to ti je covek koji ide u teretanu i visok je 175cm, posle 5 godina teretane od bi trebao da bude 155? Naravno da ne, jacaj trbusnjake, donj, gornje, centralne, bocne, ledjne misice, kao i noge. U zagrevanju preskaci vijacu i trudi se da to radis sto brze, kasnije mozes sprovoditi u odrejenom broju serija i ponavljanja milion varijanti koje sam vec gore naveo. Srecno, citaj i prati :)

Offline Gargamelito

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
Odg: ODRAZ!!!
« Reply #6 on: March 24, 2013, 11:23:22 PM »
Air Alert 4 ;)
Odlicno uradjen program za odraz bez ikakvih tegova, nadji na netu i probaj. Ja sam ga radio dok sam trenirao kosarku i rezultati su super.