EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Chare - dnevnik ishrane  (Read 2181 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Chare

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Chare - dnevnik ishrane
« on: April 14, 2010, 10:10:44 PM »
Ovako, visok sam negde oko 174cm, imam 72kg problem je u tome sto imam malo vece butine.voleo bih bas kada bi to skinuo samo.jer ja sam zadovoljan kako sam razvijen gore.imam trbusnjake, sa stomakom nikakvih problema.ali me stvarno izludjuje kada pogledam svoje butine bas mi kvare izgled.ali nekako kada stanem na nogu cela mi se butina zatekne kao da je to samo misic.ali toliki misic ne moze da bude.problem je u tome sto sam ja bio neko vreme povredjen(bavim se fudbalom zaboravio sam da kazem) i onda sam pio koka kolu po 4 litre dnevno a posto sam imao dugu povredu dugo sam i pio tu koka kolu.ali sada vise ne znam za nju od 3 decembra prosle godine sam prestao da je pijem.pa bi ovde da pitam neka strucna lica da mi pomognu kako na najbolji nacin da se otarasim toga.Idem u teretanu 3-4 puta nedeljno i hranim se sa sto vise ugljenih hidrata, proteina(tunjevina, jaja, belo meso)pa me brine ako moram neku dijetu da drzim da li cu morati i to da izbacim.mozda ima neka tema na ovo ali stvarno nisam nasao.

Hvala unapred na svim odgovorima

Offline Steki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 233
  • Gender: Male
Odg: Chare - dnevnik ishrane
« Reply #1 on: April 14, 2010, 11:53:20 PM »
Pa nije mi jasno ti sa 174 imas 72 kg, ti nemas visak kg tako da ne verujem da imas malo vece noge nego da imas kompleks , a i sta ima veze sto imas vece noge  :lol: