EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako uspevate!?!?!?  (Read 7346 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Smeshkica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 81
  • Gender: Female
Kako uspevate!?!?!?
« on: June 10, 2007, 08:24:49 PM »
Nisam znala gde da postavim ovu temu...a jako me zanima...chime se vi bavite...kad imate vremena svaki sat vremena gledati na sat i spremati shta je na redu da se jede...ili vezba...
Ja sam tako mogla dok sam bila nezaposlena....i nije mi bio problem...al sad...nekad i zaboravim jesti...ili se kasno setim...i smene su mi nekad takve....da nisam danju budna....pa kad onda i da vezbam...
Neznam kako da uskladim sve...kad mi je svaki dan razlichit..i nemam neki redovan i stalni tok zbivanja  :pullhair:

Trudim se stvarno...i kad mogu uradim vezbe...koliko stignem...jedem zdravo..kad stignem da jedem...al nikako ne mogu po planu.
:wallbash1:
Slabiji pol je jači zbog slabosti jačeg pola prema slabijem polu

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #1 on: June 10, 2007, 08:43:09 PM »
kad idem na fakultet,ustanem malo ranije i spremim sve sto mi treba za narednih par obroka,pakujem i nosim,eventualno spremim vise hrane da me ceka za sledeci obrok.a i jedem tunjevinu,za nju ne treba vremena,generalno za svu tu hranu ne treba mnogo vremena,osim kada barim nesto,a uglavnom sad jedem krompir kao skrob i spremim ga u mikrotalasnoj
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Smeshkica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 81
  • Gender: Female
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #2 on: June 10, 2007, 09:17:09 PM »
Pa sta da ja radim kad radim od 6h..i onako mi treba sat vremena do posla...pa moram najkasnije u pola 5 da ustanem....pa bi morala ustati u 3h(ujutro) da spremim sve, vezbam otusiram se i krenem na posao.

Kad radim nesto kasnije...onda ujutro imam vremena mozda sat vise nego inace...al onda zaglavim uvece do ko zna koje doba...pa mi taj deo dana "skripi". :pullhair:
Slabiji pol je jači zbog slabosti jačeg pola prema slabijem polu

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #3 on: June 10, 2007, 09:23:06 PM »
a sto ne spremis uvece svo meso odjednom,nije to neki problem ne treba ni pola h
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #4 on: June 10, 2007, 09:30:54 PM »
Zanimljiva tema Smeshkice  :yes: :clap:

Ja imam stalni posao, radim svaki dan, osim subote i nedelje, od 8:30-16:30!
Uvek nadjem vremena za sve i TVRDIM da to svako moze samo ako zeli!
Ujutru kad ustanem-okopola8, kod kuce pojedem ovsene -uglavnom-, koje sam spremila i stavila u frizider pre nego sto sam otisla da spavam, zatim sedam u kola jurim na posao sa sve belancima u torbi  ;D koja pojedem oko 9 - 3,4,5 belanaca..zavisi..!
E sad na poslu, tj to vreme koje provedem tamo imam 2 obroka i uzinu! Obroke cine tuna i zelena, piletina, ella sir, skrobasti uh-povrce..uzina jedna vocka!
Sva sreca pa sam ok sa kafe kuvaricama i dozvoljavaju mi da koristim frizider  ;D !!!

Odem kuci, jedem .. uf..pa zavisi .. uglavnom se oko istog vrti...
Oko 18h na trening, do nekih 20h sam kod kuce najkasnije...
Kasno lezem tako da imam jos dva obroka posle treninga s tim sto sat vremena pred spavanje uglavnom jedem belanca..ellu... i to zavisi....

min 2l vode dnevno i c vit 1gram!
Kafu bez secera ponekad ujutru!

eto ukratko.. :)

e da treniram pon,sreda,petak...  ;) :)

Offline Smeshkica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 81
  • Gender: Female
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #5 on: June 10, 2007, 09:36:36 PM »
Shteta shto je nemam stalno radno vreme :(
Ja jedan dan radim od 6 do 15 sledetji mozda od 10 do 19h.....sledetji od 15 do 00 i tako...i nikad neznam unapred kad radim.... :help:

To je kod mene problem:( umretju.... :wow:
Slabiji pol je jači zbog slabosti jačeg pola prema slabijem polu

Offline D-man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 288
  • Gender: Male
  • no brain no pain
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #6 on: June 10, 2007, 10:29:06 PM »
Shteta shto je nemam stalno radno vreme :(
Ja jedan dan radim od 6 do 15 sledetji mozda od 10 do 19h.....sledetji od 15 do 00 i tako...i nikad neznam unapred kad radim.... :help:

To je kod mene problem:( umretju.... :wow:


Cao!
Sta kazes na radno vrijeme od 16h-03h,pa stignem,a jos trening prije toga.
Evo ti "carobna formula"(ako takvo nesto postoji):
VOLJA-DISCIPLINA-RUTINA-JEDNOSTAVNOST. :yes:

Meni je potrebno od 20 do 40 min. da spremim sve sto mi treba(bijelo i crveno meso,skrobaste i vlaknaste UH)...ipak nosim 4 obroka sa sobom. :)

Potrudi se malo...ljepota je bolna. ;)



Od kolijevke pa do groba najljepše je kameno doba!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #7 on: June 10, 2007, 10:59:48 PM »
sto bi neki rekli :"trpi kad oces da budes riba"  ;D
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #8 on: June 10, 2007, 11:42:59 PM »
Po tunjevina u svakoj tasni, kupovina namirnica uvek usput, meso unapred iseckano stoji u frizideru, a kuva se dok se bavim drugim stvarima, jajima nije potrebno vise od 10 min, mnogo povrca moze da se jede sveze (ne oduzima vreme), ovsene mogu da se spreme uvece ili da se samelje odjednom vece kolicina koja kasnije nemora da bubri. Ovakva ishrana zapravo zahteva najmanje vremena za pripremu, pa dobra riba ne mirise na zaprsku  ;D
Should I stay, should I grow...

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Kako uspevate!?!?!?
« Reply #9 on: June 11, 2007, 12:14:33 AM »
Gago  :clap: :yahoo: :yes: