EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga  (Read 173565 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #540 on: January 15, 2014, 11:30:37 AM »
evo prvih 10 dana izgurano. svako jutro vjezbam, odnosno 6 dana vjezbam, 1 dan odmora.
sad, brine me da ne unosim dovoljno proteina dnevno, jer jednostavno ne mogu vise pojest od 4 jaja i u jos dva obroka meso dnevno. pa me zanima dal da kupim proteine pa ih pijem nakon vjezbanja??? neki me uvjeravaju da cu se od njih udebljat, a ja bi ih pital samo one dane kad bas nisam sa mesom na ti, donosno kad ga nemam dovoljno ili ne mogu dovoljno pojest (nekad mi se zgadi)?! sto mislite?
:)))

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #541 on: January 15, 2014, 01:39:08 PM »
Mozes da pijes stalno, a tome ko ti je rekao da ces se ugojiti od njih kaze da nema pojma.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #542 on: January 15, 2014, 04:13:24 PM »
Mozes da pijes stalno, a tome ko ti je rekao da ces se ugojiti od njih kaze da nema pojma.

ok, hvala ;)
:)))

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #543 on: January 29, 2014, 12:38:28 PM »
ok, opet imam pitanje. rekla sam vam da vjezbam uz dvd jillian michaels, sad, dobila sam mjesecnicu i uz to sto je obilana i dugo traje, ja se osjecam uzasno umorno. danas sam nakon 4 dana pauze (zbog mjesecnice) odradila taj trening i samo sto nisam pala u nesvjest, doslovno mi se crnilo pred ocima, i to tri puta tokom vjezbanja. znam da je to zbog krvarenja i niskog tlaka. sad ne znam dal da se forsiram ili da pricekam jos koji dan pa da nastavim vjezbat? dal postoji kakav dodatak koji bi mi u ovom problemu pomogao?
:)))

Offline EaZeeY

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • You mirin' brah?
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #544 on: January 29, 2014, 03:38:26 PM »
ok, opet imam pitanje. rekla sam vam da vjezbam uz dvd jillian michaels, sad, dobila sam mjesecnicu i uz to sto je obilana i dugo traje, ja se osjecam uzasno umorno. danas sam nakon 4 dana pauze (zbog mjesecnice) odradila taj trening i samo sto nisam pala u nesvjest, doslovno mi se crnilo pred ocima, i to tri puta tokom vjezbanja. znam da je to zbog krvarenja i niskog tlaka. sad ne znam dal da se forsiram ili da pricekam jos koji dan pa da nastavim vjezbat? dal postoji kakav dodatak koji bi mi u ovom problemu pomogao?
Bolje pricekaj, ili treniraj ali ne forsiraj. Sama provali sta ti najvise odgovara...

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #545 on: January 29, 2014, 07:47:30 PM »
Probaj da unosis vise tecnosti.

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #546 on: January 30, 2014, 12:03:46 AM »
Pijem sigurno i vise od 2 litre vode dnevno.
Ah, da, i anemicna sam.
Probat cu opet sutra pa cu vidjet kako ide, ak ide nastavljam sa vjezbanjem, ak ne onda cu jos koji dan pricekat da prodju ti dani u mjeseci...
Hvala na savjetima...
:)))

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #547 on: February 02, 2014, 08:58:09 PM »
Evo prosle moje tegobe i nastavila sam sa vjezbanjem..

Nego, sto mislite o polecim jetricama kao izvorom proteina kada se skidaju kg? Ili recimo njoke kao izvor uh?
:)))

Offline EaZeeY

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • You mirin' brah?
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #548 on: February 03, 2014, 05:55:02 AM »
pilece jetrice ako na to mislis, jednom nedeljno da, kao glavni izvor proteina NE. A njoke kao izvor UH bolje ne.

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #549 on: February 03, 2014, 11:49:24 AM »
pileca jetrica, da to sam mislila... super, onda jednom tjedno, stvarno ih volim ;)
a njoke zaobilazim u sirokom luku i dalje... hvala  :blowkiss:
:)))