EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vesna 1975 - dnevnik ishrane i treninga  (Read 32461 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Vesna 1975 - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #20 on: May 21, 2011, 01:59:50 AM »
pa gledaj, ako imas npr 100g uh za ceo dan, to ti je npr 100g ovsenih-oko 60g uh i 200g krompira-oko 40g uh, pa to onda podelis kako zelis, naravno, ovo je bio samo primer.
Ja kad imam 100g uh onda pojedem 100g ovsenih ujutru i 50ak g pirinca posle treninga ili sl.

Mozes slobodno luk i sirce s krompirom.

Offline Vesna 1975

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Vesna 1975 - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #21 on: May 21, 2011, 09:08:55 AM »
Becks hvala sad mi je jasno  :)

A testenina nije bas pametan izbor u dijeti, pametnije mi je krompir, pirinač, grask?


Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Vesna 1975 - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #22 on: May 21, 2011, 09:23:47 AM »
Kad sam na dijeti strogo se pridrzavam pravila samo da nesto slucajno ne prekrisim, zato se i bojim da sama pocnem da kombinujem, zbog toga mi vasa pomoc puno znaci,

ovo se dugoročno pokazalo kao velika greška!
i ako prekršiš nije smak sveta, nisi se ugojila (NITI ĆEŠ) od jednog obroka u kojem si unela veliki broj kcal. ovakvo razmišljanje pretvara dijetu u mučenje, teško ćeš je izdržati ako traje duže, a treba da traje duže  :) jer je to jedini način da se navike u ishrani promene dugoročno. dijete od 15 ili mesec dana ti ne menjaju navike, i nakon takve dijete kreće vraćanje kg (ne zato što dijeta sama po sebi ima takav efekat, već zato što oni koji su je držali nisu promenili navike u ishrani)

kako dijeta odmiče biće i poželjno da je prekršiš ;) al o tome kad dođe vreme, da te ne zbunjujem  :)

zaboravi na testeninu za sad, imaš mnogo kvalitetnije izvore hidrata od testenine
to ostavi za PONEKAD kad smršaš  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Vesna 1975

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Vesna 1975 - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #23 on: May 21, 2011, 11:32:52 AM »
Und3i2c0v3i2 znam ja sve to, nazalost predugo sam na silnim dijetama i jo-jo efektima, nego sam htela da malo brze skinem kg, da do mora i licim na nesto a idemo 21 jula, ima li nade za mene i koliko?
A, u medjuvremenu sam uz vas htela da se naucim pravilnom i zdravom rezimu ishrane, nego se sad samo pitam ako krenem da unosim ovsene krompir, pirinac, hoce li biti efekta mrsavljenja?

I pitam se kako da se pridrzavam rezima ako recimo moram negde na krace, naprimer idem za Bg u ponedeljak kako onda sa klopom, idem ujutru i dolazim tek uvece? Po ovoj vrucini da sve pakujem u posudice i nosim sa sobom? A znam ne mogu da gladujem ceo dan, da ujutru doruckujem i tek kad dodjem kuci veceram, mislim mogu ja to da izdrzim, nego usporavam metabolizam, ali sta onda, kako se organizovati?

Ma, uz vas je sve lakse, uopste ne dolazim u iskusenje da uzmem, nesto slatko, gledam ove moje kako rucaju pite, lazanje, pizzu, moju omiljenu junk food, i uopste ne dolazim u iskusenje  :)


Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Vesna 1975 - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #24 on: May 21, 2011, 02:25:46 PM »
Und3i2c0v3i2 znam ja sve to

my job is done here then  :lol: :lol: :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Vesna 1975 - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #25 on: May 21, 2011, 03:11:27 PM »
Imas jos 2 meseca do tada, a za to vreme se moze puno uraditi.
Samo radi rotaciju uh, ne moras se bojati toliko skroba, ako ti pise 100g hidrata onda ih pojedi i ne brini.

A ovo za put, mozes poneti bademe, flasicu fit jogurta, neki MRP u kesici (zamena za obrok u kesici, u prahu) koji pomesas sa vodom i imas gotov obrok itd.

Offline Vesna 1975

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Vesna 1975 - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #26 on: May 21, 2011, 11:48:41 PM »
my job is done here then  :lol: :lol: :lol:

aaaaaa ne napustaj me. Pogubicu se sama negde  :help:  Znam ja sve to samo da uspem ovaj put :hitself: mislim da istrajem


Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Vesna 1975 - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #27 on: May 21, 2011, 11:49:59 PM »
Quote
I pitam se kako da se pridrzavam rezima ako recimo moram negde na krace, naprimer idem za Bg u ponedeljak kako onda sa klopom, idem ujutru i dolazim tek uvece? Po ovoj vrucini da sve pakujem u posudice i nosim sa sobom? A znam ne mogu da gladujem ceo dan, da ujutru doruckujem i tek kad dodjem kuci veceram, mislim mogu ja to da izdrzim, nego usporavam metabolizam, ali sta onda, kako se organizovati?
kad dodje do toga, javi dan ranije, napravicu ti nesto
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Vesna 1975

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Vesna 1975 - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #28 on: May 22, 2011, 12:02:46 AM »
Becks, potrudicu se da radim rotaciju uh, a samo mi recite to radim po onoj semi 100 50 0 100 50 0 0 tako?
Znam i za MRP nekad sam ga koristila, samo po pola kesice u vodi ukus jagoda, vanila, cokolada, e to mi se svidja mmmmmmmm samo ja to sama ne znam da ubacim u ishranu, sta kad, kako, koliko

E, da danas sam nabavila i ovsene tako da cu ujutru njih za dorucak 50g i 2dl jogurta 0%mm nadam se da je to ok  :innocent:

Lazicu, hvala, ako moze neka kombinacija dobro bi mi dosla, trebam u ponedeljak za Bg, ali sam vec bila odlozila zbog programa ishrane, ne mogu da se maltretiram sa mesom i povrcem po vrucincini da vucem i da mislim gde to pojesti. Zato sam i bila odustala, ali ako imas neku laku kombinaciju e, onda odoh  :)



Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Vesna 1975 - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #29 on: May 22, 2011, 12:04:19 AM »
kreces, vracas se
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap