EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Bol u laktovima.  (Read 2331 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Soul

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Bol u laktovima.
« on: May 29, 2015, 12:28:16 PM »
Pozdrav za sve forumase. Ovako imam problem sa laktovima u zadnje vrijeme. Treniram vec 3 god. redovno i dosad nisam imao takvih problema. Najvise mi se to desava kod potisaka i bench press-a. Takodje kad radim propadanja imam slicnih problema. Sve ostale vjezbe radim bez problema. Jednorucno veslanje radim i sa 50 kg bez problema kao i ostale vjezbe kad je povlacenje u pitanju. Dok recimo potisak me ne slusa. Nisam nikad imao povredu ruku ili sl. Primer radim bench press i obicno idem 10 ponavljanja. I prije sam zadnju tesku seriju isao 10 puta bez problema sad na 6tom vec se ruke pocnu tresti i na pola izbacaja krenu otkazivati. Predjem na kosi potisak krenem sa 20kg bucicama prvu seriju iako sam prije isao sa 25kg, i uspijem izbaciti 10 puta. Druga serija 25kg. na 6tom ponavljanju u predjelu laktova na pola izbacaja krene se tresti i moram ih baciti. A isao sam 42kg zadnju seriju prije 8 ponavljanja. Na propadanjima idem obicno 12 ponavljanja sad samo 8  jedva. Znaci samo mi je potisak zakazao neznam sta se desava. Kao da nisu moje ruke. Standardno se spremim sa 4 obroka prije treninga. Zagrijem se. Sve kao i uvijek. Al opet nista. Neznam jel problem u zglobovima ili sta je majku mu. Ako neko ima kakav savjet unapred hvala.