EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ako moze pomoc  (Read 2017 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Insane

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Ako moze pomoc
« on: July 09, 2012, 09:26:46 PM »
Pozdrav ja sam Milan zivim u Beogradu . Zanimam me da li ja smejem krenuti u teretanu "mlad sam" tacnije 97 godiste ali imam problem to je sto mi se kicma malo pocela savijati jer sam izrastao . Visok sam 192 cm a tezak 73 kilograma . Za godinu dana sam  smrsao 17 kg i izrastao 20 cm treniram kosarku 5 godina. Sad me zanima da li ce teretana uticati na mene tacnije da mi se kicma jos vise ne iskrivi ili tako nesto ako moze pomoc.I ako moze neka ishrana za povecanje telesne tezine .


Ako sam pogresio podforum izvinite .



Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Ako moze pomoc
« Reply #1 on: July 09, 2012, 09:49:32 PM »
Moze ti pomoci kod tog problema, da ojacas kicmu i ispravis je, naravno sa pravilnim treningom, i posto treniras kosarku ne brini nece uticati na rast. Polako kreni da citas forum, na prvom mestu informisi se o ishrani jer je to osnova za sve. Sve o ishrani mozes naci na forumu, imas opciju search, sastavi plan ishrane, napisi ovde i vec neko ce je korigovati.  ;)

Offline Insane

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Odg: Ako moze pomoc
« Reply #2 on: July 09, 2012, 10:39:09 PM »
Ako mozes da mi na PM kazes te neke vezbe sto mogu i kuci da radim a posle od septembra da krenem u teretanu jer sada imam pripreme i najvazni deo treninga ako bih mogao .

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Ako moze pomoc
« Reply #3 on: July 09, 2012, 11:13:26 PM »
Kuci mozes raditi sklekove, trbusnjake, ledjnjake, napolju zgibove i propadanja, ali bez teretane ces tesko nabaciti masu.

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Ako moze pomoc
« Reply #4 on: July 10, 2012, 09:57:02 PM »
A ako moze da malo prosetas forumom i procitas???? :wow:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline kreator

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 46
  • Gender: Male
Odg: Ako moze pomoc
« Reply #5 on: July 11, 2012, 07:57:40 PM »
Vidi da pocinjes i zavrsavas trening u teretani vezbama za kicmu. Kao sto rece Ledu teretana ti moze pomoci da ojacas kicmu i ispravis je. U sustini ja sam se najbolje osecao dok sam jacao donji deo ledja i trbusnjake, posto sam takodje imao problema sa kicmom. Ako mozes ubaci i plivanje.
Whatever life throws at you, put it on the bench and PRESS IT!