EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu  (Read 37668 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline igimax

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #20 on: June 17, 2010, 08:52:06 PM »
Ma moramo da dobijemo Nemce,tu nema zajebancije.....Ja igram 2 na tiketu uplacujem 1000din i taman imam za jedan whey od 2,5kg.....ali ako ne dodje,vise ne gledam reprezentaciju u zivotu  :) :) :)

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #21 on: June 17, 2010, 09:01:21 PM »
E ovo sam zaboravio
...gledaj dokle  ce dogurati nemci a dokle mi...
To je uvek bilo tako... nekada smo bili mnogo kvalitetniji od Nemaca ali skoro nikad ih nismo mogli pobedit... da li mi igramo posebnu vrstu fudbala ili nam se prosto nece a Švabama bili kvalitetni ili ne uvek hoce, uvek su u završnicama... i ne samo Švabe nego npr. i Italijani, oni sada nemaju neki kvalitet ali ce se PROVUCI DO ČETVRTFINALA ako ne i dalje :crazy: :crazy: :crazy:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #22 on: June 17, 2010, 09:04:46 PM »
Quote
krasic igra u CSKA , Stankovic uzeo sve shto se moglo uzeti ove godine , vidic u manchesteru , lane zelja dosta vecih klubova , oko kolarova se otimaju real i inter ..  bane u IDEALNOM TIMU PREMIER LIGE!!! ostali mozda ne tako zvuchni ali kacar , tosic , obradovic i ekipa nishta manje fudbala ne znaju od njih ..  moraju biti aktivniji po krilima i moraju da zele vishe od nemaca!!! moze se to dobiti samo od njih zavisi .

da ali fudbal je timska igra a ne individualna...mi imamo kvalitetne igrace kad gledas pojedince...ali kao tim su se u ovoj prvoj utakmici pokazali katastrofa
al se nekad dobro jelo

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #23 on: June 17, 2010, 09:17:39 PM »
sve ce se to videti sutra posle utakmice... ne moraju pobediti, dovoljno je samo da se vidi kakvu su imali igru, ako smo imali dobru igru sa dosta prilika a nismo imali srece i izgubili bože moj neko mora izgubiti... ali ako budu igrali kao neke šonje tada ce ih natuc 10:0 a do toga verujem nece doći ni do prvog ni do drugog slucaja... NEGO SUTRA SRBIJA DOBIJA SA 2:0

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #24 on: June 17, 2010, 09:31:52 PM »
Daj boze.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #25 on: June 17, 2010, 11:08:26 PM »
mislim da pravi primer kako treba igrati tj  sa kakvim srcem i zeljom, su pokazali S.Korejanci protiv Brazila... to se zove poginuti junacki i casno... da su nasi odigrali tako protiv Gane i da su izgubili, niko im rec ne bi rekao..ali niko. al onakva igra je sramota- stvarno ne kapiram... jos onaj magarac Pantelic ima herca da se javlja, umesto da brbljivi smrdljivko, koji je bio najgori na terenu, cuti i smrdi...

http://www.mondo.rs/s173319/Mundijal_2010/Vesti/Komentari_razbesneli_Pantelica.html

i iskreno, ne mislim da ce se nesto bitno sto se tice igre sta promeniti sutra- cak i ako pobedimo... daj boze, ali ne verujem...
mada kad se setim pre  4 god, kad smo kao "otvoreno" krenuli na Argentinu pa kad su nas naduli 6-0, mozda bolje da igramo kako smo igrali, pa sta bude...
filmovi.infopult.net

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #26 on: June 17, 2010, 11:11:48 PM »
Daj boze.
:clap: :clap: :clap:
i ja to kazem... a i nebi bilo toliko iznenadjenje kao pobeda svajcaraca nad spancima
sve u svemu nismo bez sanse, samo da smo malo borbeniji

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #27 on: June 18, 2010, 11:56:53 AM »
Sto kaze wldnbg ta arogancija ce nam doci glave.

sve ce se to videti sutra posle utakmice... ne moraju pobediti, dovoljno je samo da se vidi kakvu su imali igru, ako smo imali dobru igru sa dosta prilika a nismo imali srece i izgubili boze moj neko mora izgubiti... ali ako budu igrali kao neke sonje tada ce ih natuc 10:0 a do toga verujem nece doci ni do prvog ni do drugog slucaja... NEGO SUTRA SRBIJA DOBIJA SA 2:0

Ok, ti potenciras taj faktor "sreca", da pogledamo: -nas golman ne hvata loptu i ona ulazi u go. Losa sreca? Ne, losa ODBRANA i moguce los golman.
-nas igrac promasuje zicer? losa sreca? mozda, ali veca je sansa da se seronja ukenjao pod pritiskom i umesto da je vise trenirao on je trosio vreme pravdajuci se novinarima, nekad i unapred sto smo cesto culi od nasih kako i pre tekme pripremaju teren za moguci debakl. E tu dolazimo do faktora "timski duh". Imaju ga i veliki i mali, ali gde smo mi? Cini i se da smo mi o onoj sivoj zoni gde je jedino vazno da smo deo neceg pa makar i samo kao statisti. Voleo bih da me "orlovi" danas demantuju ali to se nece dogoditi, mozda protiv Australije, tu imamo najizglednije sanse.
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #28 on: June 18, 2010, 01:52:30 PM »
na kojim drogama je ovaj sudija  :boxed: deli kartone ko bombone
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #29 on: June 18, 2010, 02:09:55 PM »
Aleeeeeeeeee aaaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 1:0
 ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Pain is temporary, Pride is forever