EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: molim vas pomozite mi!  (Read 9067 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline love_you

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Female
molim vas pomozite mi!
« on: April 05, 2008, 03:00:27 AM »
Cao svima...
Ja sam evo vec mesec dana na dijeti i skinula sam 10 kg, naravno skinula sam ovako puno jer se strogo pridrzavam pravila koja mi je doktor naredio. Ja treba da skinem jos dosta kilograma i moj najveci problem je taj sto se bojim nakon sto skinem te kilograme da ce mi koza visiti. Pocela sam sa treninzima 3 puta nedeljno koji se baziraju na vezbama oblikovanja,jer mi je doktor rekao da nesmem da radim neke vezbe kao sto su trcanje i skakanje jer bi mogla ostetiti zglobove. Inace sam citala da se vezbanjem koza moze zategnuti i da nije potrebno ici pod noz da bi se to sredilo.
Recite mi molim vas koje jos treninge bi mogla raditi i sta mi vi predlazete!

Unapred zahvalna!

Offline ninocka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Female
Odg: molim vas pomozite mi!
« Reply #1 on: April 05, 2008, 10:21:16 AM »
love_you, na cemu se bazira ta dijeta na kojoj si?
Koliko imas god?
Koja ti je sadasnja kilaza i visina?

Ako ne smes da trcis i da skaces, mozes da vezbas (i super je sto si pocela), za pocetak pogledaj vezbe iz pilatesa koje je Lazic postavio na ovom sajtu i na youtube.

Obavezno se i mazi svakodnevno, kupi neku kremu za zatezanje tela, Nivea Q10 ili sl.
Ja sam pre par god skinula dosta kg, ali nazalost nisam vezbala  :blush:, ali sam se mazala svakodnevno kremama za zatezanje tela. Koza je ostala malo opustenija na stomaku i grudima, ali nista strasno, i nisam dobila strije u toku mrsavljenja.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: molim vas pomozite mi!
« Reply #2 on: April 05, 2008, 10:24:57 AM »
dobro doshla i prochitaj ovo

Offline love_you

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Female
Odg: molim vas pomozite mi!
« Reply #3 on: April 05, 2008, 12:14:35 PM »
dijeta se bazira na jako malom unosu kalorija i upocetku mi nimalo nije bilo lako, ali sada sam vec navikla. Ugl. jedem dorucak i vecera jogurt ili mleko, za uzine jedem jednu vocku, a za rucak jedem supu, meso ili riba, povrce, salata. naravno pijem dve litre vode dnevno.
mlada sam, a treba sigurno da skinem jos 20 kg kako bi ja bila makar malo zadovoljna. tako da sam sigurna da ce mi koza visiti ako nebudem pocela sa vezbama makar malo da pratim tempo kojim ja mrsavim.
gledala sam vezbe za pilates i ima dosta stvari koje ja radim na tim treninzima. sinoc sam malo citala po sajtu pa me zanima sta mislite da li je za mene bolje da nabavim bicikli ili orbitrek? posto nemam kondicije, a mozda bi malo kasnije pocela sa trcanjem.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: molim vas pomozite mi!
« Reply #4 on: April 05, 2008, 01:02:53 PM »
Mislim da ti je bicikl bolji
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline ivaivajel

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Odg: molim vas pomozite mi!
« Reply #5 on: October 21, 2008, 03:29:18 PM »
cao svima,u trudnoci sam se ugojila 25 kg,za 5 meseci skinula sam 20,vezbala svaki dan,al donji stomacic ostade. sta sad??kako  njega da se resim?

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: molim vas pomozite mi!
« Reply #6 on: October 21, 2008, 11:47:02 PM »
cao svima,u trudnoci sam se ugojila 25 kg,za 5 meseci skinula sam 20,vezbala svaki dan,al donji stomacic ostade. sta sad??kako  njega da se resim?

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,4263.0.html  :rolleyes01: :)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: