EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: vratilo za zgibove i propadanja  (Read 30368 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline books

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
vratilo za zgibove i propadanja
« on: March 22, 2010, 03:53:31 PM »
kupio bi onaj power tower,video sam u par prodavnica,ali pise da je max tezina vezbaca 100kg (a vec sam blizu tih 100),a i sama sprava izgleda krhko,iam osecaj da bi se iskrivila posle par meseci!
e sad jel zna neko gde ima da se kupi neko stabilnije i jace vratilo ili da li neko pravi to po narudzbini?
hvala

Offline dane

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: vratilo za zgibove i propadanja
« Reply #1 on: March 22, 2010, 04:52:02 PM »
Naravno da prave!
Uzmes mere!
Nadjes dobrog bravara.On ti kaze koje sipke da kupis i zavari ti to za cas posla! Posle lepo to ofarbas i imas spravu da te glava ne boli da ce puci!
Tako sam ja napravio klupu,stalke,lat i sve to dosta jeftinije nego da sam kupovao!
Ima i da se naruci!
 Vidi i po oglasima. Daju to ljudi dzabe kad pocne da im smeta po kuci!

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: vratilo za zgibove i propadanja
« Reply #2 on: March 23, 2010, 01:02:20 PM »



Ev kako sam ja to napravio, tacnije majstor, dao sam mu za ruke nekih 20 eura i otprilike toliko za materijal, ali ti mozes mozda i bolje proci, ja se nisam  ni raspitivao moze li to povoljnije. Nije da je ovo perfektan i multifunkcionalan razboj ali sluzi svrsi. Nije ga bas uradio kako sam htio al sta bi sada. Gledat cu jos da ga nadogradim vratilom i to je to ;)

Offline sermanden

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 358
  • Gender: Male
Odg: vratilo za zgibove i propadanja
« Reply #3 on: March 23, 2010, 01:47:59 PM »
kupio bi onaj power tower,video sam u par prodavnica,ali pise da je max tezina vezbaca 100kg (a vec sam blizu tih 100),a i sama sprava izgleda krhko,iam osecaj da bi se iskrivila posle par meseci!
e sad jel zna neko gde ima da se kupi neko stabilnije i jace vratilo ili da li neko pravi to po narudzbini?
hvala

120 kg-a je max tezina vezbaca

Offline books

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: vratilo za zgibove i propadanja
« Reply #4 on: March 23, 2010, 10:37:39 PM »
zasto onda pishe 100kg?  :bored:

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: vratilo za zgibove i propadanja
« Reply #5 on: March 23, 2010, 11:24:30 PM »
zasto onda pishe 100kg?  :bored:
ako je tvornicki 100ja sigurno imas fore jos 20 kg;) neg ti naci nekog ko do0bro vari pa nek ti pikne koji var :lol:

Offline sermanden

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 358
  • Gender: Male
Odg: vratilo za zgibove i propadanja
« Reply #6 on: March 24, 2010, 07:32:21 AM »
zasto onda pishe 100kg?  :bored:

na mojoj pise 120  :dunno: Negde mozda napisu manje, da bi se osigurali od reklamacija. Kao npr. za benc klupu napisu maks tezina 50kg na sipki... A moze ladno preko 120kg.. Ako imas oko 8000din u metrou ima to vratilo, a ako hoces jeftinije onda vidi to sto simpson kaze

Offline books

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: vratilo za zgibove i propadanja
« Reply #7 on: March 24, 2010, 02:39:25 PM »
na mojoj pise 120  :dunno: Negde mozda napisu manje, da bi se osigurali od reklamacija. Kao npr. za benc klupu napisu maks tezina 50kg na sipki... A moze ladno preko 120kg.. Ako imas oko 8000din u metrou ima to vratilo, a ako hoces jeftinije onda vidi to sto simpson kaze

moguce da je zbog reklamacije! iam 8000,nije problem oko para,samo necu da dam tolike pare za nesto sto ce da se sjebe posle mesec dana koriscenja...najbolje bi bilo da nadjem nekog ko to radi pa da se dogovorimo,ali opet mrzi me sad da jurcam da trazim nekoga ko bi to uradio kako valja!
i jos nesto,jel se power tower prodaje vec sklopljen ili u delovima?

Offline sermanden

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 358
  • Gender: Male
Odg: vratilo za zgibove i propadanja
« Reply #8 on: March 24, 2010, 03:06:35 PM »
u delovima, ali ako znas da zavrces srafove nije problem  :)

Offline books

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: vratilo za zgibove i propadanja
« Reply #9 on: March 25, 2010, 01:05:40 AM »

eo nasho sam na sajtu techno gyma,imaju ovakvo vratilo,provericu cenu,ali deluje cvrsto,a i dimenzije su odlicne
    *  Dužina 132 cm
    * Visina 237 cm
    * Širina 120 cm
    * Težina 60 kg