EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Za masu  (Read 3845 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bode_M

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
Odg: Za masu
« Reply #10 on: January 31, 2013, 02:05:34 PM »
Da li jaja jedem cela? Pa koliko drugovi ovsanih koliko krompira koliko rize u gramima i da pocnem. Posle treninga merica ipo wheya merica deksa i uvece pred spavanje spororazlagajuci?

Offline Bode_M

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
Odg: Za masu
« Reply #11 on: January 31, 2013, 02:10:13 PM »
ja sam sracunao oko 2.3 proteina i oko 4 ugljenih

Offline Bode_M

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
Odg: Za masu
« Reply #12 on: January 31, 2013, 06:22:37 PM »
Moze li konacan savet ???

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Za masu
« Reply #13 on: February 01, 2013, 09:45:12 AM »
A masti?  Nisi napisao kako si se hranio dok si  skidao kilograme?
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Za masu
« Reply #14 on: February 01, 2013, 09:52:32 AM »
sve to pise na milion mesta vec.lock
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380