EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Da se malo pohvalim  (Read 7936 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Da se malo pohvalim
« on: March 20, 2007, 08:53:18 PM »
Dosao ja sam mojim trening partnerom ili covjekom utegom sa onih slika kad pofali ploca...itd itd...da mu kupimo prvi put neki protein, mislili sta bi mogli nesto osrednje a opet kvalitetno, jer on nije u mogucnosti da narucuje iz USA kao ja Optimum koji je Perverzno skup kod nas i da skratim odveo ga ja u "WEIDER"-a, covjek unutra bivsi prvak Balkana u plivanju maratonskom, trijatlon i sto ja ti ga znam cega jos, uglavnom ja udjem i momak odma zamjeti velicanstveni MEGA MASS a ja kao iz topa seljacki; "Smeće obično"

Ovaj prodavac i vlasnik poludio u smislu da kako je to ponasanje u ducanu da ja top proizvod nazivam smecem i da tako se ponasam, kad ja mu kazem, uzmes malo maltodekstrina/dexa/grozdjica i napravio si bolji posao od tih tvojih silnih secera koje si upakovao i stavio tipa kojemu igla viri iz guzcie na reklamu...da to kao "On" pije pa je takav!!!

Ovaj se sokirao, vidio je da ipak prica sa nekim tko nesto zna, kako je u Splitu kisa ja sam bio u polu bundi polu vjetrovci i skinem se jer mi tlak dosao na 200 a ja mu dosao napravit promet, pa mu ja poceo postavljat pitanja oko inzulinske osjetljivosti, slozenim UH itd itd...kad vidim ja on se poceo da vadi, kao ono Mega Shit ne radi bas na svakom, a vidim ja ti ipak nesto znas ovo ono...te ja njega pitao da konacno proda nesto i pitam ga jedan brzi i jedan spori protein pa mi dao i bogami sam nasao i za sebe jedan odlican preparat za prije spavanja a dodje 119kn/500g sa Sirutkom/Jajčanim/Caseinom/Sojinim proteinom mix sa ultra malo masti, odma sam se zagrijao tako kad provjerim sastav mozda malo i uzmem pa da probam, a i prica je isla tako kad je momak isao da plati 350kn punu cijenu kaze on sad imam nesto za ovog tvog kompanjona jer je mislio da radim kao instruktor pa sam ga ja budala usrao rekao sam da sam 4 godina pravnog fakulteta a mozda bi bio jos dao popusta jer bi mislio da cu dovodit musterije...

Uglavnom donese meni lik finu Weiderovu majicu XXXL i probam ja taman pristaje, kao krojena za mene i kaze mom kolegi da njemu ce bit prevelika i on odustane, a ja mu kad smo izasli rekao da je budala jer je i on mogao uzet pa dat meni ili nekom a moga se ivuc na svojih 196cm visine al eto...Na kraju kaze da jos dodatnih 25% popusta jer navodno nas opet ocekuju i ja mu kazem da mozda i prihvatim ovaj navedeni proizvod,da mu budem reklama ja cili sretan kao da mi je dao Milju € a radi se o obicnoj majici...

Eto da se pohvalim sa prvim uspjehom i koristi koje sam imao iz teretane osim vlastitog zadovoljstva i redarskih poslova!  :lol: :lol: :lol: :lol:

Sretan ko malo dijete... ;D
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Da se malo pohvalim
« Reply #1 on: March 20, 2007, 09:02:01 PM »
 :innocent: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :hockey: :rolleyes01:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Da se malo pohvalim
« Reply #2 on: March 20, 2007, 09:08:55 PM »
haha, igi ima lepse iskustvo sa prodavcem u prodavnici pan sporta, stalno ga pita nesto isto.
a ne daj boze da ti da informaciju da je nesto dobro..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Da se malo pohvalim
« Reply #3 on: March 20, 2007, 09:20:32 PM »
Usao jednom i zatrazio protein..i on mi pokazuje jel vidis gde je ..Ja kazem ne!..on kaze skroz gore,,ja reko dobro,dohvati m!!!i..On kaze ,a sta mislis zasto je gore?Ja rekoh mozda zato sto nema nigde drugde mesta!!??..On kaze ma neee....Tamo stoji jel slabo ide..pa ti ja ne preporucujem.... :lol: :lol: :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Da se malo pohvalim
« Reply #4 on: March 20, 2007, 11:51:50 PM »
Usao jednom i zatrazio protein..i on mi pokazuje jel vidis gde je ..Ja kazem ne!..on kaze skroz gore,,ja reko dobro,dohvati m!!!i..On kaze ,a sta mislis zasto je gore?Ja rekoh mozda zato sto nema nigde drugde mesta!!??..On kaze ma neee....Tamo stoji jel slabo ide..pa ti ja ne preporucujem.... :lol: :lol: :lol:

Ma Bože sačuvaj  :lol: kakvih bisera sve nema  :crazy: , ja sam jednom bio ostao bez ZMA i otisao ja u jedan od bolje opskrljbljenih ducana u Splitu sa suplementima doduse losije marke i slucajno nasao Optimumov ZMA, ja to placao Amexom kad meni ČIKA veli, momak znas li ti kako se ovo konzumira i zasto služi  :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Ja posprdno, je'l ovo za definiciju?! Skoro sam odvalio od smijeha pa sam otisao da ne puknem pred covjekom jer bi meni bilo neugodno!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Da se malo pohvalim
« Reply #5 on: March 20, 2007, 11:56:27 PM »
E a danas dosli 2 lika, kockastih glavesina, jedan ima glavu mogao bi parkirat Yugo na njoj, udje u rebama, nekoj kosulji i kao on dominantan nad ovim drugim u razgledavanju teretane, dosli likovi da razgledavaju i uredno pitali covjeka za pultom da ih sprovede, ovome prijatelju koji radi zazvonio sluzbeni tel, te ode, kad ovaj kockasti  :twisted: se raspucao, bucica odma na hladno 20kg...pumpa brale, ma show gleda ga pola gym-a, nakon nekih 15 serija ja sam mislio da ce ostat bez ruku ili da ce dozivit infarkt kako je bio crven, da bi jednu 20m kvadratnih pocelo da SMRDI, ali ljudi moji SMRAD od životinja je nista od onog ljudskog, pa to je da ne vjeruješ, te nakon tog mocunja udara braju u svoj odraz u ogledaju i onako steze bicepse  :wow: ;D :yahoo: :yahoo: :lol: :lol: :lol:
Na kraju su ga izbacili jer se vise to nije moglo tolerirat, smrad a i dosao Lola u razgledavanje u Rebama i cipelama...show!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Da se malo pohvalim
« Reply #6 on: March 20, 2007, 11:57:37 PM »
Smrdi ko jarac!   :lol: :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Da se malo pohvalim
« Reply #7 on: March 21, 2007, 12:05:06 AM »
pa i ti bi se usmrdeo u tome, a nije lako 20 kg .. ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Da se malo pohvalim
« Reply #8 on: March 21, 2007, 12:28:20 AM »
pa i ti bi se usmrdeo u tome, a nije lako 20 kg .. ;)

Ma jok ja baš fino mirišem nakon 20kg, to je 2nd set, nakon toga ide jos malčice više  :weight_li
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Da se malo pohvalim
« Reply #9 on: March 21, 2007, 12:50:39 AM »
ima svakakvih debila. najbolji su oni koji kazu da je najbolje pijan ici u teretanu i slicno, a dodju u nekim sabankama/sandalama.
over & out