EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Prehrana na putovanju,za vrijeme putovanja!?  (Read 4767 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Prehrana na putovanju,za vrijeme putovanja!?
« on: April 29, 2007, 05:56:35 PM »
Evo još jedne teme koju sam siguran da svi znaju po malo odgovorit ali nitko do kraja, evo sam gledao jedan BB video i vidio sa Jay kako ide na put u Vegas, non-stop gricka neke cokoladice, pije vodu...doduse to je vjerojatno reklama i fora...
Ali s obzirom da ja planiram drugi tjedan ic do ZG, nema mi moje dnevne rutine isl...kako da se najlakse ubije taj problem imate koju ideju???
Dakle neke putne namirnice isl...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline frenky

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
  • Sculpting the masterpiece
Odg: Prehrana na putovanju,za vrijeme putovanja!?
« Reply #1 on: April 29, 2007, 06:09:38 PM »
hmmm...pa s obzirom da si na dijeti napravi si recimo sendvice od tune ,piletine ili pilecih salama tipa dimcek ili deluxe pileca sunka(koja ima fantastican okus)...u tim salamama imas manje od 2gr masti i oko 15 gr proteina sto bi znacilo da spada u BB dozvoljenu hranu...sad u tih par sati koje ces proves na putu se nista nece stici pokvariti...a jos si mozes kupiti coladice kao Jay i lagano gickati..moja preporuka ti je od Inkopora protein XXL...ili weider-ova 42% MAXIMUM PROTEIN BAR(kad ovu pojedes imas osjecaj da si pojeo jumbo pizzu).. :lol: :)
Balls-to-the-wall training. You sweat. You push. It hurts. In here, there's no room for crybabies, no place for talking trash. Just raw lifting. This is real deal......

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Prehrana na putovanju,za vrijeme putovanja!?
« Reply #2 on: April 29, 2007, 06:12:51 PM »
Hm....Frenky jako zanimljiva ideja!!! HVALA   :thumbup1:

Ma pripremit cu ja i Piletine da bude do Like  ;D ;D

Najviše su me zanimale kombinacije koje si ti naveo. Mislim da će se prijatelj ubit kad vidi koliko jaja za doručak jedem  ;D A još je profesionalni sportaš  :clap1:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Prehrana na putovanju,za vrijeme putovanja!?
« Reply #3 on: April 29, 2007, 06:26:02 PM »
hmm neznalice u slicnoj sam situaciji naredni dana , pa sam se i ja pitala kako sta :)
dobra ideja za ove cokoladice , dosad sam probala par skupe jesu,al za putovanje su odlicna zamjena a sto su ukusne to je nevjerovatno, sad smao da skontam koje da uzmem :)
da ova dimcek salama  je odlicna na 100g 16 prot , 1gr masti,spakujes par integralni sendvica ima kupiti,zapakovani imaju duzi rok trajanja kao onaj tost integralno pakovanje..obicno ih pravim al ovo je super za ponijeti ..
kolko si ti odsutan smao taj jedan dan ili  :rolleyes01:

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Prehrana na putovanju,za vrijeme putovanja!?
« Reply #4 on: April 29, 2007, 07:12:28 PM »
Idem u petak ujutro vracem se u nedjelju ili pon uvecer, jos cu se dogovorit sa prijateljima. A jest cu u ZG u menzama jer su kao restorani, meso je vrhunsko, ima svega sto ti srce zaželi i nije masno, ima čak sojin meni, pa zamislite da misle i na vegetarijance, tako da sam pokriven kroz grad jer menzi ima svuda naokolo...

Idem da uzmem tih cokoladica pa cu da grickam, a i sendvici ce da dodju u obzir...samo ce bit ruzno senvic od 200g dimceka, salate, tanka tanka kriška crnog ili raženog kruha i naravno sve zalit sa jednim shakeom  ;D :wow: :yahoo: :lol:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Dusko Madzarovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 137
  • Gender: Male
Odg: Prehrana na putovanju,za vrijeme putovanja!?
« Reply #5 on: April 30, 2007, 12:17:26 PM »
Ja vrlo cesto putujem, sa sobom uzimam proteinske cokoladice ( najbolje su mi od Labrade ) i naravno proteine, to je jednostavno zbog upotrebe a imas pri ruci, hranu ne nosim sa sobom, znate i sami kakvo je recimo meso i riza posle nekoliko sati, ni za q.....
Jednostavno ko pasulj.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Prehrana na putovanju,za vrijeme putovanja!?
« Reply #6 on: April 30, 2007, 03:47:55 PM »
Ja vrlo cesto putujem, sa sobom uzimam proteinske cokoladice ( najbolje su mi od Labrade ) i naravno proteine, to je jednostavno zbog upotrebe a imas pri ruci, hranu ne nosim sa sobom, znate i sami kakvo je recimo meso i riza posle nekoliko sati, ni za q.....
Jednostavno ko pasulj.

Protein sa neckom vockom (jabuka,kiwi) + malo vode za tokom puta?! To cu ja da radim...hvala Dule  :thumbup1:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)