EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mala pomoc oko ishrane  (Read 3062 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dzoki93

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Mala pomoc oko ishrane
« on: February 03, 2011, 10:42:25 PM »
E ovako idem oko 6meseci u teretanu imam 18god, visok sam 202cm i imam samo 84kg...Citao sam dosta na forumu o ishrani i pokusao da je popravim maksimalno.. Ona izgleda ovako
Dorucak 9h 100g ovsenih pahuljica sa 2-3dl mleka + 4 belanca (jel imate neki savet za belanca, jel mogu da ih pijem zajedno sa mlekom, jer ovako i nemaju neki ukus  :)
12h 150mesa + 100gr pirinca (nekad ubacim i jogurt)
3:30h Tada sam u skoli.. Pola hleba sa 200gr mesa + 500ml mleka (mogu da popijem i litar, ne znam da li da pijem toliko mleka? )
6h Pojedem 2-3 Bonzite
6:30h Trening u teretani
7:30h šejk posle treninga – 40g wheya + 30g dekstroze
8h 100g pirinca + 150g mesa + 2 belanca
oko 30min pred spavanja pojedem oko 100gr sira..

Sa ovim programom ishrane sam poceo pre nekih 10ak dana. Pijem jos i kompleks vitamina B + vitamin C (Rekli su mi da to poboljsava apetit) Juce sam kupio i dymatize-ov kreatin monohidrat - mikornizovan koji nisam poceo da pijem... Koliko grama kreatina dnevno da uzimam i jel mogu da uzimam kreatin zajedno sa wheyom i dekstrozom posle treninga?..
I imam jos jedno pitanje da ne bih otvarao novu temu. Ledja su mi nesimetricna, leva lepeza mi je manja od desne, msm to se ne primecuje mnogo ali me nervira i imam osecaj da mi se uvek upali desni deo ledja. Jel postoji neka vezba koja pogadja samo jednu stranu ledja, da bih mogao nekako da ih izjednacim  :)
 

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mala pomoc oko ishrane
« Reply #1 on: February 03, 2011, 10:50:35 PM »
kakva ti je ishrana bila ranije
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline dzoki93

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc oko ishrane
« Reply #2 on: February 03, 2011, 10:53:02 PM »
Pa jeo sam sve ovo ali kolicinski mnogooo manje, nisam jeo ovsene pahuljice i nisam pio belanca   :nonono:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mala pomoc oko ishrane
« Reply #3 on: February 04, 2011, 12:01:43 AM »
Quote
Dorucak 9h 100g ovsenih pahuljica sa 2-3dl mleka + 4 belanca (jel imate neki savet za belanca, jel mogu da ih pijem zajedno sa mlekom, jer ovako i nemaju neki ukus
ubacis i neko zumance u ta belanca i eto kajgane

Quote
3:30h Tada sam u skoli.. Pola hleba sa 200gr mesa + 500ml mleka (mogu da popijem i litar, ne znam da li da pijem toliko mleka? )
bolje uzmi jogurt..nosi badem i lesnik sa sobom i grickaj. moze u nekom odmoru i banana

Quote
6h Pojedem 2-3 Bonzite
pffff

Quote
8h 100g pirinca + 150g mesa + 2 belanca
ova dva belanca znacajno poboljsavaju stvar..prebaci to za dorucak a ovo meso pojacaj bar na 200-250 gr

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc oko ishrane
« Reply #4 on: February 04, 2011, 12:03:46 AM »
nemoj da pijes belanca jbt, kreatin pijes 5gr posle treninga pomesas sve zajedno a mozes i 5gr pre, za lepeze radi jednorucno veslanje i ako vidis da stagniras u kilazi povecaj kalorije zato sto mi se cini da je ovo malo hrane za tebe ali ne znam vidi sam
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Mala pomoc oko ishrane
« Reply #5 on: February 04, 2011, 01:18:57 PM »
E ovako idem oko 6meseci u teretanu imam 18god, visok sam 202cm i imam samo 84kg...Citao sam dosta na forumu o ishrani i pokusao da je popravim maksimalno.. Ona izgleda ovako
Dorucak 9h 100g ovsenih pahuljica sa 2-3dl mleka + 4 belanca (jel imate neki savet za belanca, jel mogu da ih pijem zajedno sa mlekom, jer ovako i nemaju neki ukus  :)
12h 150mesa + 100gr pirinca (nekad ubacim i jogurt)
3:30h Tada sam u skoli.. Pola hleba sa 200gr mesa + 500ml mleka (mogu da popijem i litar, ne znam da li da pijem toliko mleka? )
6h Pojedem 2-3 Bonzite
6:30h Trening u teretani
7:30h šejk posle treninga – 40g <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html"><a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">wheya</a></a> + 30g dekstroze
8h 100g pirinca + 150g mesa + 2 belanca
oko 30min pred spavanja pojedem oko 100gr sira..

Sa ovim programom ishrane sam poceo pre nekih 10ak dana. Pijem jos i kompleks vitamina B + vitamin C (Rekli su mi da to poboljsava apetit) Juce sam kupio i dymatize-ov kreatin monohidrat - mikornizovan koji nisam poceo da pijem... Koliko grama kreatina dnevno da uzimam i jel mogu da uzimam kreatin zajedno sa wheyom i dekstrozom posle treninga?..
I imam jos jedno pitanje da ne bih otvarao novu temu. Ledja su mi nesimetricna, leva lepeza mi je manja od desne, msm to se ne primecuje mnogo ali me nervira i imam osecaj da mi se uvek upali desni deo ledja. Jel postoji neka vezba koja pogadja samo jednu stranu ledja, da bih mogao nekako da ih izjednacim  :)
 

Samo mi nesto nije jasno,20 takvih tema sam procitao,i ja sam bio u skoli do pre godinu dana...jel toliki problem da uzmes kutiju od porodicnog sladoleda,naseckas unutra 250gr mesa i 200gr pirinca i poneses u skolu??Za jedan obrok,a za onaj mali,nesto drugo izrotiras?Jel te sramota od drugara?Mani pola kg hleba i toliku laktozu,snadji se ovako ;)
Taj obrok sto kazes u 6 bonzite,ako ti se vec jede slatko dovati  5,6 belanaca,ponesi u kesici za zamrzivac,kutiji nekoj i bananu ako vec tako mora,mada bi ti reko da u pola 5 pravis poslednji obrok,odnosno 2h pre treninga...podebljaj sve ove kolicine,za 50gr,pojedine 100,narocito hidrate...  :yes:
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!