EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: rale-jelovnik za masu  (Read 75987 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline rale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 175
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #310 on: September 29, 2010, 06:58:19 PM »
u 6.30h kad ustanem nemam apetit da bih mogao pojest 6-7jaja,zato ovas posolim sa wheyem. Mada je mozda bolje  jesti jaja ujutru nego whey. Jos je meni trening oko 8h.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #311 on: September 29, 2010, 08:38:57 PM »
ja imam 3 obroka,mada to je sve individualno od navike i bioritma..neko je najaci ujutru :) ...

po meni je whey ujutru najbezveznija varijanta ako je svakodnevno ...osim ako bas ne zuris pa nemas vremena...ima TOLIKO boljih izbora..

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #312 on: September 29, 2010, 08:57:27 PM »
meni je prvi obrok eggs
drugi obrok ide ovas+mrp (syntha/fusion 7/nitrocore ili neki drugi blend)+omega3

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #313 on: February 01, 2011, 11:32:02 AM »
rale kad si bio na masi jesi li radio rotaciju UH i ako jesi mozes li da kazes koliko si UH unosio kojim danima,verujem da bi to mnogima pomgolo ovde a i meni :D

Offline Jasmin Hodzic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 95
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #314 on: February 02, 2011, 02:46:56 PM »
ja imam 3 obroka,mada to je sve individualno od navike i bioritma..neko je najaci ujutru :) ...

po meni je <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a> ujutru najbezveznija varijanta ako je svakodnevno ...osim ako bas ne zuris pa nemas vremena...ima TOLIKO boljih izbora..
ajd mi molim te pojasni zasto je bezveze whey ujutro...
ja vec sto godina koristim whey ujutro kao prvi obrok naravno ne sam...dodam tu jos zobi kreatina glutamina i sta ti ja znam ..sve sto je pri ruci..otprilike nesto slicno kao obrok posle treninga,samo znaci plus zob
SPORT-GYM