EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moja Ishrana...  (Read 11351 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Saxy

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Odg: Moja Ishrana...
« Reply #40 on: October 21, 2009, 10:51:46 AM »
kasno sam video za omlet jutros su pale klot sa mlekom, i ukusnije su... :)
sutra ujutro cu probati sa omletom...  :clap:

vec sam uzeo neki protein, Dymatize Whey Isolate...

koliko bi trebao da traje taj jutarnji kardio? cini mi se da je neko pomenuo da treba da drzim puls ispo 140, to ce mi odrediti tempo...
sto se toga tice ima milion nekih teorija koje sam ja cuo, tipa bez 45min nemoj ni da pomisljas, predpostavljam da je glupost, ali...
Vincent Thomas "Vince" Lombardi
"Football is not a contact sport, it's a collision sport - dancing is a contact sport."

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Moja Ishrana...
« Reply #41 on: October 21, 2009, 10:54:46 AM »
Quote
nismo svi isti, meni recimo ni rotacija ne odgovara, vec konstantan unos UH, i moze da presecem sa 0gr UH recimo jednom nedeljno

TACNO..
a i ovo sto ti radis sve ovisi od cilja!!!
ako ti je cilj skidanje kg onda ti kao i kod cardia spadas u grupu FENOMENA a ovo nemoj da shvatis u pogresnom kontextu vec si odista fenomen ako je,mada ne verujem u to ovo sto pricas istina...
znaci..cardio na prazan stomak i varijacije sa UH tebi ne odgovaraju..kazem..ti si onda fenomen i jedan od tih 6 mil koje si rekao....
jer da ti ne pase jedno pa hajde,ali ono sto je dokazano na svim poljima,elemtnima i svim ostalim paramterima koji ukljcuju ZDRAVO gubljenje kg kroz odredjedni vremesnki period ,onda je to kombinacija OVA DVA GORE NAVEDENA SISTEMA ili cettinic dijeta kao neka od opcija..
ali posto ti kazes da je tebi konstatn unos UH odgovara kao i da ti ne odgtovara cardio na prazan stomak kada je nivo inuslina najnzii,hromnalsni status najpovlojniji,glikgen na minimumu,a telesne masnoce najpodloznije angazovanju i svrhu trosnja kao primarnog energetskog resursa....

onda bare-kapa ti dolje i kao sto rekoh..treba da ti zavidi ostatk covecanstva na super masineriji koju ti imas..

 :) :)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Moja Ishrana...
« Reply #42 on: October 21, 2009, 11:00:16 AM »
A kardio profesionalca versus kardio amatera, kakva je razlika za organizam? :)

o tome si i radi sto bare brka brzine...
NE POSTOJI profesinalac u skidanju kilograma!!!!!

pstoje ljudi koji zele da izgube kilograme i tu nema ama bas nikakve razlike izmedju tebe i nekoga petnaestog....
postoje ljudi kao sto sma ja i koji se bave sa takmicarskim BB,ali meni nije cilj besomucno skidanje kg i ljudi kao sto sam ja nemaju viska po 30-40 kg i nama nije cilj skidanje kg vec DEFINCIJA da uprostim ovakvim recnikom u cilju postaznja takmcarske forme
definicja naravno podrazumeva skidanje odrejdenog broja viska natalzoneih kilograma ali to nema veze sa skidanjem kilograma o kojem se ovde prica,cak i da izuzmemo to da mi kao takmicari koristimo odrjednjea ZABRANJENA sredstva u cilju postizanja sto boljeg efketa LIPOZE,ali to opet nema nikakve veze sa i da ima bilo kakve razlike izmedju coveka koji hoce daskida kg i nekog takmicara jer jako su retki sportovi u kojeima je potrebno skidanje kg radi postizanja sto boljih sprotskih rezulatata a i kada se radi o tome npr rvanje tu je u pitanju mozda par kg a nikako visak od 20-30 kg tako da NE POSTOJI PROFESINALAC U SKIDANJU KG.
postoje oni koji razumeju materiju i drze se pravila i imaju uspeha,a postoje oni koji nikada nece nauciti i ceo zivot imati jedan te isti problem...
e tu postoji razlika...!!

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Moja Ishrana...
« Reply #43 on: October 21, 2009, 12:04:31 PM »
O tome se radi samo neko ne sazna nesto do kraja i ne proba i govori da bi to na njemu bilo bez posledica. U ranu zoru posle magle pa low cardio jedno dva meseca udri, do prvog snega pa kazi kako proslo. To za mrsavljenje sto rekog jednom sto jede 5000 kalorija pa nema napredka na masi nek ti je alal. No samo polako:)

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Moja Ishrana...
« Reply #44 on: October 21, 2009, 12:32:37 PM »
@Djape

ne postoji ofkors al jedno je tvoj organizam utreniran, a drugo moj sto 5 godina nije radio nista, o tem se radi znaci stvarno ti kazem, tako je bilo, cepao sam ujutru i provalio da stojim, onda sam poceo da cepam popodne i bilo mi je bolje, aj probacu jos jednom da ne bude sam tvrdoglav i da sve znam, evo ko sto kaze sloba za dva meseca javljam sta je bilo, mozda se to pogodilo sa necim drugim jbmliga ne znam, al tako je bilo...
ajde nista odo ja u jutarnje magle taman do novaka  ;)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Moja Ishrana...
« Reply #45 on: October 21, 2009, 01:02:36 PM »
Quote
a drugo moj sto 5 godina nije radio nista

bare...
ja nisam radio nista 10 god!!
i kada sam se usvinjio toliko da nisam pertlu mogao da zavezem od stomaka onda sam krenuo da skidam kg....
ima negde moja tema o tome....
znaci...ja sam ti naveo cinjenice koje su ispitane,kako sto se tice mene u empirizmu tako i kod milion drugih...
ja ne izmisljam toplu vodu....
a ti ako nisi imao uspeha,ja se kladim da si gresio ili da gresis negde..
drugog ja ovde ne vidim

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Moja Ishrana...
« Reply #46 on: October 21, 2009, 03:44:43 PM »
^^^^
Aj vazi brate javljam do novaka sta sam uradio, vazi?