EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Crne vesti iz sporta  (Read 23748 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mahmud

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 64
  • Gender: Male
Odg: Vesti iz sporta
« Reply #20 on: February 14, 2008, 05:16:27 PM »
Crne vesti iz naseg sporta :)

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Vesti iz sporta
« Reply #21 on: February 14, 2008, 05:25:52 PM »
[float=left][/float]
ZEČEVIĆ: BIO SAM U ITALIJI!

Bivši generalni sekretar Partizana priznao da je nedavno ipak bio na skijanju van zemlje, ali i dalje ne želi da komentariše istragu o „fudbalskoj mafiji", uz opasku da „svako treba da radi svoj posao"

PREŽIVEO SAM I GORE STVARI... Žarko Zečević

Bivši generalni sekretar Partizana Žarko Zečević vratio se u Srbiju, uprkos spekulacijama da je pobegao u inostranstvo iz straha od mogućeg hapšenja. Jedan od najkontroverznijih srpskih fudbalskih funkcionera u izjavi za Press potvrdio je da je zimski odmor proveo u Italiji na skijanju.

- Bio sam u Italiji na skijanju, a trenutno sam usred sastanka - rekao nam je kratko Zečević. Podsetimo, Press je kontaktirao sa Zekom onog dana kada je uhapšen Dragan Džajić, pošto se pronela informacija da policija ispituje i poslovanje Partizana iz perioda kada je on bio na čelu crno-belih. I tada nam je kratko rekao: „Na skijanju sam, molim vas, ne dirajte me."

Zečević ni juče nije bio posebno raspoložen da komentariše bilo šta što se tiče stvari koje potresaju srpski fudbal poslednjih nedelja, pa ni svoju eventualnu umešanost u nedozvoljene radnje slične onima zbog kojih su „pali" bivši čelnici Zvezde.

- To (hapšenja fudbalskih funkcionera, prim. aut.) jeste malo šira tema da bismo sad, ovako, pričali o njoj. Uostalom, vi mediji ste već napisali sve što treba kada sam ja u pitanju. Unapred ste me i uhapsili i osudili - rekao je ironično Zečević, koji je nakon odlaska iz Partizana prošlog leta uhlebljenje pronašao u firmi „Jurogas".

Na pitanje da li je s njim tokom boravka u inostranstvu ili po povratku u Srbiju kontaktirao neko iz policije, kao i na našu molbu da kaže da li se plaši da bi mogao da doživi sudbinu Džajića, Cvetkovića i Marinkovića, Zečević je odgovorio:

- Neću to da komentarišem... neka svako radi svoj posao. Preživeo sam ja i gore stvari - završio je Zečević.

Mnogi su prethodnih dana, pozivajući se na izvore iz policije, spekulisali da MUP proverava istinitost informacija da je za vreme Zečevićeveg mandata Partizan odigrao više nameštenih utakmica (Slijema 1:2 i Makabi Petah Tikva 2:5). Navodno, policija provera i transfer Mateje Kežmana u PSV, koji je 1999. godine iz Partizana prešao u PSV za 28 miliona maraka.

Inspektori za privredni kriminal u decembru su bili u prostorijama Partizana i uzeli kompletnu dokumentaciju o finansijskom poslovanju, ali do danas se nisu oglasili s rezultatima istrage.

www.pressonline.co.yu
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline mahmud

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 64
  • Gender: Male
Odg: Vesti iz sporta
« Reply #22 on: February 15, 2008, 03:04:14 AM »
Covek se skijao.Bas kada hapse on ide na odmor.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Vesti iz sporta
« Reply #23 on: February 17, 2008, 08:50:26 PM »
[float=left][/float]
Terzić: "Miran sam a sve je moguće"
Predsednik fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić održao je telefonsku konferenciju zakazanu samo za pisane medije u prostorijama Saveza. Terzić je rekao da ga ne bi iznenadilo da i on bude uhapšen kada se iz Sjedinjenih Američkih Država krajem februara bude vratio u zemlju. On je rekao da bi to bilo selektivno hapšenje, jer nije radio ništa drugo od onoga što su radili funkcioneri u svim ostalim klubovima krajem prošle i početkom ove decenije.

"Kako se radi kod nas, ako su mogli da uhapse jednog Dragana Džajića, mogu i mene. Ne bih se iznenadio da uhapse i patrijarha Pavla", dodao je Terzić.

"Iz Amerike pomno pratim šta se piše u srpskim medijima. Zato sam i odlučio da se ovim putem obratim javnosti. Negativna medijska priča koja se sada kod nas forsira ne ide na ruku našem fudbalu. Mnogo je protekle tri nedelje izneto neistina o pojedincima iz našeg fudbala, pa i sporta u celini", rekao je Terzić.

Predsednik FSS je podsetio javnost da on posao prvog čoveka srpskog fudbala već tri i po godine obavlja volonterski i da je uvek februar koristio za lične poslove i svoj biznis, koji nije vezan za fudbal.

"Nisam zaposlen u Savezu i imam pravo da slobodno vreme posvetim ličnim stvarima. U proteklom periodu sam zbog fudbala zapostavio svoje profesionalno opredeljenje i porodicu", rekao je Terzić.

On je žestoko osudio zahteve Zajednice klubova Super lige da već u ponedeljak mora biti u Beogradu i učestvovati u radu Odbora za hitna pitanja.
"To nisu bili zahtevi Zajednice, nego lični stavovi predsednika te asocijacije Ace Bulića. To je čovek koji stvara negativan imidž našeg fudbala u svetu. Iz UEFA smo još pre tri godine dobili upozorenje da takav čovek ne može biti u vrhu srpskog fudbala. To nam je rečeno i u kabinetu predsednika Republike, kada je protokol odbio da Bulić sedi u istoj loži sa Borisom Tadićem. Nisam lično u sukobu sa Bulićem, ali sam profesionalno na suprotnim pozicijama", rekao je Terzić.

Prvi čovek srpskog fudbala je podsetio da je Bulić promenio četiri kluba da bi imao bazu za predsedničku funkciju, a pored toga ugasio je dva superligaška kluba. To je, prema rečima Terzića, etiketa koja Bulića prati u medjunarodnim fudbalskim asocijacijama.

"Hajka koja se vodi u javnosti protiv ljudi iz fudbala i njenih čelnika nije slučajna. Ona se vodi iz jednog centra, a njihov eksponent je Bulić. Lično ne vidim nijedan razlog da se pred istražnim organima vode procesi za ono što se desavalo pre sedam godina", rekao je Terzić.

Na pitanje da li preti opasnost da nacionalni šampionat ne bude nastavljen 1. marta, Terzić je bio kategoričan.

"To bi bila katastrofa za fudbal. Ako bi se to dogodilo, onda bi se nad srpskim fudbalom nadvila opasnost isključenja iz svih medjunarodnih tokova u narednih pet godina. Statuti UEFA i FIFA su jasni i u tom slučaju se rigorozno kažnjava nacionalni savez", rekao je Terzić.

On je podsetio da ne insistira na tome da po svaku cenu mora da bude prvi čovek srpskog fudbala.

"Nebitno je da li će Terzić biti presednik FSS. Ako Crvena zvezda i Partizan nadju boljeg čoveka, sve može da se promeni. Podsedćam, međutim, da sam svoju ostavku ponudio početkom decembra prošle godine, ali je moj mandat potvrđen. Sve radimo po propisima i naš savez zbog toga uživa veliki ugled u UEFA i kod predsednika Mišela Platinija", izneo je Terzić.

Poznato je, prema rečima Terzića, da je Zajednica Super lige formalno i suštinski pod jurisdikcijom nacionalnog saveza. Statut FSS omogućava nacionalnom savezu da formira Zajednicu, ali može i da joj oduzme ingerencije vođenja takmičenja.

"U svetu postoje razni načini rukovođenja nacionalnim prvenstvom. Mi smo se opredelili da Zajednici ukažemo poverenje da vodi sopstveno takmičenje, ali u mnogim zemljama to rade direktrno nacinalne federacije", rekao je Terzić.

Aktuelni predsednik FSS je obećao da će po dolasku u Beograd 27. februara ponovo razgovarati sa novinarima, ali se nada da će do tada prestati hajka na fudbal, koja se vodi u poslednja tri meseca.

www.b92.net
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Vesti iz sporta
« Reply #24 on: February 18, 2008, 12:05:13 AM »
naravno niko nije kriv...niko nista ne zna...niko nije krao...a sve zive hapse...lepo pisao naslov pre neki dan u novinama prva liga pohapsena ostatak u inostranstvu...na redu 2 liga...sve ih treba u aps
al se nekad dobro jelo

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Crne vesti iz sporta
« Reply #25 on: February 19, 2008, 02:27:42 PM »
Nastavlja se  :yes:



Pravila igre 5. deo - Insajder

http://www.youtube.com/watch?v=VlhV7v1zGIM

"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Crne vesti iz sporta
« Reply #26 on: February 26, 2008, 03:27:25 PM »
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Crne vesti iz sporta
« Reply #27 on: February 26, 2008, 06:39:24 PM »
gledao sam insajder na tvu o fudbalskoj mafiji i ne verujem sta rade.Ubijaju koga zele i slicno.Bolje da ni ne pisemo o tome:D

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Crne vesti iz sporta
« Reply #28 on: February 26, 2008, 08:50:11 PM »
Da li se ovo sto se desilo Eduardu  moze nazvati crnim vestima i ovde smestiti ? Ja mislim da moze ?!
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Crne vesti iz sporta
« Reply #29 on: February 26, 2008, 09:20:41 PM »
Eduardo bar nikom nije pare ukrao  :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."