EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pravopis  (Read 24178 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Pravopis
« Reply #10 on: October 08, 2009, 11:07:34 PM »
Quote
kg (kilograd)

??
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Pravopis
« Reply #11 on: October 08, 2009, 11:13:09 PM »
Kg (kilogram)
Promaklo mi dok kucao. Prepravite vi od moderatora, to i slovo dj. Ne znam sta drugo da kazem
:)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pravopis
« Reply #12 on: October 09, 2009, 07:24:11 AM »
Fali slovo j jer forum ne dozvoljava srpska slova i jeste posledica copy paste ali nisam ja kriv sto forum ne dozvoljava srpska slova. Ko ima pravo neka d zameni sa dj. Ja nemam pravo. Laki neka plati jos koji dinar za enkoding hehe. Sala naravno.
sto bi to radio, nasa slova samo prave problem kada dodje do greske u radu, pa umesto njih izlaze samo znakovi..
tu skolu sam jednom platio  ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Pravopis
« Reply #13 on: October 09, 2009, 09:24:31 AM »
Hehe ma ok Laki nego ja imao izvorni text sa nasim slovima i kad ga iskopirao nije prihvatio nasa slova. Kasno je bilo za prepravku jer vec postovali a ja onda nemam pravo za izmenu. Ovo najvise postavio za one koji "ne znam" pisu sastavljeno i koji recicu ne odvajaju u svakoj reci i onda kada je to smesno ciniti. Nadam se da ce deo pravopisa nekome istinski pomoci ako nista drugo bar kada napise sms da ne bude ismejan :yes:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Pravopis
« Reply #14 on: October 09, 2009, 01:39:11 PM »
z\asto nisi stavio izvor texta odakle si kopirao?
al se nekad dobro jelo

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Pravopis
« Reply #15 on: October 09, 2009, 01:47:37 PM »
Gramatika srpskog jezika je izvor i neki textovi objavljeni od strane Matice srpske. Gramatika srprkog jezika je knjiga Zivojin-a Stanojcic-a i Ljubomira Popovic-a. Uglavnom nije prepisano vec sam nesto nekada davno pisao za potrebe skole. Dakle, nesto sto sam naucio.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Pravopis
« Reply #16 on: October 09, 2009, 02:34:58 PM »
lol koji ti je ovo padez

Quote
Ja rodjen '84. Lazic krenuo u teretanu '86. dok on radio treninge ja se drzao za majkinu suknju mesao po pepeo i vuk'o serpe i lonce.

ovo "po pepeo"  :rolleyes01:
kad vec filozofiras,rekoh ajde malo da ucinimo zanimljivijim
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline bosko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 78
  • Gender: Male
Odg: Pravopis
« Reply #17 on: October 09, 2009, 02:38:21 PM »
Slobo ima pravo Lok. Mnogo je vaznija sustina necije poruke.
No brain, no gain

"Without good shape and definition,muscle mass means nothing" Arnold Schwarzenegger

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Pravopis
« Reply #18 on: October 09, 2009, 02:38:54 PM »
Mesto rodjena Leskovac, opstina Leskovac.
Mislio da postavim onako kako se kod nas govori ali prepravljao post pa nisam sve. Inace kaze se mesao po pepelu. Dativ imenice pepeo glasi pepelu :yes:

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Pravopis
« Reply #19 on: October 09, 2009, 02:42:43 PM »
Bosko da ti ponovim. Vazno je da li neko uopste zna da se izrazi ili ne. Svakako ne skodi znanje, shodno tome koristi. Ti pisi neznam, ne mam ili ni ko. Ja sam sam postavio ovo za one koji NE ZNAJU kako je pravilno. Kuzis?