EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Posao i Ishrana  (Read 8622 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Amsterdamer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #10 on: March 20, 2009, 10:02:31 PM »
ma ja mislim da nisam jedini koji misli kao ja, nije lako :)

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #11 on: March 20, 2009, 10:06:29 PM »
Pa dok se ne naviknes, tako sam se i ja tripovao da oduzima vise vremena, ali skontam posle da je obrnuto :)
Jos sa ovim aparatom za kuvanje na paru, ima lepo tajmer sve stavis ujutru i podesis kad da se ugasi i za to vreme odradim trening i prakticno za 15min sam spremio hranu za ceo dan :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #12 on: March 20, 2009, 10:11:56 PM »
Nema mamine kuhinje ako zelish da narastes, morash se nauciti spremati piletinu na teflonu, kuvati rizu i krompir i tako te zenske zanimacije...
Ja sam ziveo jedno vreme sam pa mi i nije toliko tesko palo... :) :yes: :yes: :wow: :clap:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline guga87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 146
  • Gender: Male
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #13 on: March 20, 2009, 10:27:16 PM »
Pa vidis i sam da znas kako treba a trazis neku precicu koje nema :)
Ustanes malo ranije, stavis da se kuva hrana za ceo dan koju ces da jedes, izdelis u obroke i svaki zapakujes u posebnu onu plasticnu posudicu i poneses sa sobom i miran. Tako ti oduzme i manje vremena nego da se cimas za svaki obrok posebno.
A gde je to file 1000din? :) To je bas preskupo.
U metrou su cesto akcije za oko 350din za kilu pa nakupujem vise za zamrzivac.
pa,pise lepo gore u MAXI-JU,ali to je sa rostilja,znaci meri se ispeceno,zato je skupo,mada 960din za kg jeste mnogo,zato cu da lepo kupim u matijevicu pilece belo[sa koskom]za 300din po kg,i ponesem od kuce obareno 300-400 gr i milina,neko povrce,crni hleb,jogurt i super je to za mene.

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #14 on: March 21, 2009, 12:34:48 AM »
Ta Matijevic mesara ima sve sem ociscenog pileceg filea :) Nisam verovao a taman pomislio bice zgodno jer mi je pored zgrade :)

Offline honeyheart

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 143
  • Gender: Female
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #15 on: March 21, 2009, 10:13:14 AM »
Nema mamine kuhinje ako zelish da narastes, morash se nauciti spremati piletinu na teflonu, kuvati rizu i krompir i tako te zenske zanimacije...
Ja sam ziveo jedno vreme sam pa mi i nije toliko tesko palo... :) :yes: :yes: :wow: :clap:

zenske zanimacije? pa koliko citam ovde muskarci najvise pricaju o hrani i receptima a zene o trbusnjacima i sl .. :lol: :lol:

Offline Jelica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #16 on: March 21, 2009, 10:58:07 AM »
Pa dok se ne naviknes, tako sam se i ja tripovao da oduzima vise vremena, ali skontam posle da je obrnuto :)
Jos sa ovim aparatom za kuvanje na paru, ima lepo tajmer sve stavis ujutru i podesis kad da se ugasi i za to vreme odradim trening i prakticno za 15min sam spremio hranu za ceo dan :)

 :clap: aparat na paru je zakon. Strpaš ujutru sve unutra, čin ustaneš, uključiš tajmer, odeš svojim poslom ......... pred polazak sve to pokupiš u činije i za svo kuvanje i pakovanje ti treba max 10 min  :lol: a hrana je mnoooooogo ukusna.

Offline guga87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 146
  • Gender: Male
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #17 on: March 21, 2009, 04:25:58 PM »
ma,sve se moze,samo malo truda i super.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #18 on: March 21, 2009, 05:45:49 PM »
zenske zanimacije? pa koliko citam ovde muskarci najvise pricaju o hrani i receptima a zene o trbusnjacima i sl .. :lol: :lol:
A dobro sada... :lol: :lol: :lol: :lol:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #19 on: March 23, 2009, 02:16:24 PM »
hehe ja drzim ogromnu mesaru :D tako da mesa uvek ima :Dnego kakav je taj aparat za paru? Gde se kupuje i kako radi?
Champions Train Losers Complain.