EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!  (Read 19222 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Gigson

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #10 on: March 28, 2007, 03:23:23 PM »
ziva istina...


kada je ko vidio reklamu za clenbuterol :D

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #11 on: March 28, 2007, 04:32:13 PM »
Verujem da su sve dijete rigorozne,a i stetne su za zdravlje.
Osim toga ima jedna uspesna dijeta kao UN dijeta,npr,danas proteinski dan,sutra skrobni dan,treci ugljeno-hidratni dan,cetvrti vocno-povrcni dan,peti isto od prvog dana,tada se ponavlja sve do 21dana...
Iskreno,nisam probala,nemam pojma kad cu poceti sa ovim dijetom,ne znam,nisam sigurna dal je to pametno....
U svim casopisima L&Z,Lisa,Blic Zena i dr. su objavili nekoliko dijete,za 7 dana izgubicete 3kg,za 3dana izgubicete 1.5kg....sta je ovo?!? Ludnica!  :crazy:
Prave nas BUDALE.....


u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #12 on: March 28, 2007, 05:41:12 PM »
ILi bi bilo puno bolje da napusu da  cete izgubit one 3 molekule vode koje su deponirane u neiskoristenom glikogenu... :pullhair: :shocking:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #13 on: March 28, 2007, 06:28:31 PM »
Verujem da su sve dijete rigorozne,a i stetne su za zdravlje.
Osim toga ima jedna uspesna dijeta kao UN dijeta,npr,danas proteinski dan,sutra skrobni dan,treci ugljeno-hidratni dan,cetvrti vocno-povrcni dan,peti isto od prvog dana,tada se ponavlja sve do 21dana...
Iskreno,nisam probala,nemam pojma kad cu poceti sa ovim dijetom,ne znam,nisam sigurna dal je to pametno....
U svim casopisima L&Z,Lisa,Blic Zena i dr. su objavili nekoliko dijete,za 7 dana izgubicete 3kg,za 3dana izgubicete 1.5kg....sta je ovo?!? Ludnica!  :crazy:
Prave nas BUDALE.....



..

strasno dobro dijeta...a jo-jo efekat jos bolji..!!!!!

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #14 on: March 28, 2007, 06:32:57 PM »
..

strasno dobro dijeta...a jo-jo efekat jos bolji..!!!!!
[/quote]


stalno pitam nekog sta to znaci JO-JO dijeta, a sad mogu da te pitam,ako znas,STA TO ZNACI???
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #15 on: March 28, 2007, 07:17:20 PM »
Jo-Jo efekat ;)
Ako se secas one igrackice zvane jo-jo...ono na kanapu, spustis vrati se, spustis vrati se...
E tako kod tih dijeta sa jo-jo efektom ... skines kg a oni se vrate, pa ti opet skines a oni se opet vrate i to se najcesce vraca vise od onog sto si skinula
« Last Edit: March 28, 2007, 07:27:14 PM by Tanja »
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #16 on: March 28, 2007, 07:38:25 PM »
Jo-Jo efekat ;)
Ako se secas one igrackice zvane jo-jo...ono na kanapu, spustis vrati se, spustis vrati se...
E tako kod tih dijeta sa jo-jo efektom ... skines kg a oni se vrate, pa ti opet skines a oni se opet vrate i to se najcesce vraca vise od onog sto si skinula


a TO?....shvatam,kilogrami idu uspone i padove,pa svi smo imali u zivotu,treba znati savladati prepreke i nastaviti napred...ali ne verujem u jo-jo dijete kao sto sam napisala odgore...
izvini,moram da idem,moram odvesti mog medija van...
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #17 on: March 28, 2007, 07:52:16 PM »
..

Quote from: Pedja
strasno dobro dijeta...a jo-jo efekat jos bolji..!!!!!


stalno pitam nekog sta to znaci JO-JO dijeta, a sad mogu da te pitam,ako znas,STA TO ZNACI???
..

DALI ZNAM??..STA TI MISLIS...??...DA SAM LUPIO JO-JO ONAKO....BEZ VEZE.

DAKLE...TI NE VERUJES U JO-JO DIJETE...TAKVA DIJETA I NE POSTOJI!!!!

OVA DIEJTA STO SI TI NAVELA JE IDELANA ZA EFEKAT ZVANI JO-JO..

DAKLE...SA TOM DIJETOM CES RELATIVNO BRZO DA SKINES DOSTA KG...ALI ISTI CE SVETLSNOM BRZINOM DA SE VRATE NZAD I JOS KOJI VISE..

DA TI SADA NE OBJANJVAM ZASTO JE TO TAKO I KAKO TO FUNKCIONISE....ALI TI OVO GOVRIM IZ ISKUSTVA JER ZNAM NAJMANJE 5 ZENA KOJI SU RADILA TO SRANJE OD TZV DIEJTE..I SADA SU JOS DEBELJE NEGO STO SU BILE.

NEMA TO VEZE SA KRAKTEROM NI SA CIM..ONE SE TRUDE..

ALI KRATKO I JASNO..DOLSO JE DO POREMCAJA METABOLIZMA MASTI,PROTEINA I UGLJENIH HIDRATA  I TELO SE NAJDE U KONFUZNOM STANJU I NAJLAKSE MU JE DA SE BRANI AN TAJ NACIN STO BUKLVANO NI JEDNU VRSTU HRANE VISE NECE RASPOZNAVATI ILI KAO ENERGIJU ILI KAO GRADIVNU AMTERIJU ILI KAO MASNOCU..

NADAM SE DA CES SE LEPO PROVESTI SA SVOJIM MEDIJEM..E TO NEZNAM STA JE..ILI PAS ILI COVEK..
« Last Edit: March 29, 2007, 12:04:13 AM by Tanja »

Offline Deni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 151
  • Gender: Female
  • I'm back :)
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #18 on: March 28, 2007, 08:22:18 PM »
Wow, okrutno Pedja  :shocking::hmm:

Elem, sto se dijeta tice, probala - naravno, kao vecina zena. Najvise sam izdrzala sa Atkinsom - 10 dana, ali mi se nije dopao iz razloga sto me je bolela glava, osecala sam se lose i jednostavno, nisam bas imala puno volje za bilo cime. Ostale dijete nisam probala. Znam da su svi zivi hvalili neku kupus dijetu. Valjda kupus treba da se skuva na na neki poseban nacin, pa onda stalno to pijes. Ne secam se bas najbolje, ali znam da je goomila zena iz mog okuzenja, bila na taoj dijeti.

Sta mislim o njima (dijetama)? Hmmm,  znam da kod mene imaju obrnuti efekat vec na pocetku - cim pomislim na to da treba da pocnem da drzim dijetu, odmah sam gladna, odmah mi se nesto jede i odmah odustajem od nje.

Ovaj rezim ishrane (koji se predlaze na sajtu) mi se dopada, jedina stvatr koja mi malo smeta, jeste sto je relativno teze doci do razlicitosti u ishrani. No, pretpostavimo da nasa masta moze svasta, pa  ... ;)

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #19 on: March 28, 2007, 09:04:28 PM »
medi je pas moje bake,pudlica smrdljiva.... :dog:

pedjo, :)
nista nisam rekla,samo sam pitala sta je i kako to ide,ustvari priznajem da sam ostala bez teksta  :zip:
ti si super,andjeo sa neba... :thumbup1:
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!