EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: treba mi malo veca pomoc :'(  (Read 15255 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #30 on: April 17, 2010, 01:31:59 PM »
podeljaka:1.2kasike ovsenih pahuljica+250ml jogurta,2.narandza,3.200gr pilece belo +salata,4.cinija salate,5.oslic+salata
utorak:1.kuvana testenina +tuna,2.salata,3.250gr teletine+salata,4.sampinjoni i salata,5.3belanca+sir
sreda:1.2kasike ovsenih pahuljica+250ml jogurt,2. 2mandarine,3.200gr pilece belo+100gr pirinca,4.salata,5.150gr tune+sir
cetvrtak:1.2belanca+sir,2.100gr kikirikija,3.200gr teletine+sir,4.salata,5. salata
petak:1.kuvana testenina+tuna,2.100gr kikirikija3.200gr pilece belo+100gr pirinca,4.salata,5.salata
subota ista kao cetvrtak
nedelja ista kao petak

to je nacin na koji sam se do sad hranila.


Ko ti je pisao plan ishrane? U Aušvic sa njim...
Obrok samo voće ili samo salata...to nije obrok.
Kombinuj vlakna + protein , izbaci koliko god možeš voće i testeninu, primeni rotaciju UH, pročitaj na forumu kako ide pa to primeni i biće rezultata.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #31 on: April 17, 2010, 01:34:31 PM »
pa kad si u startu isekla kalorije i vise nego sto si trebala
neko nije uradio domaci kolko vidim  :lol:
moras da ubacis fizicku aktivnost
a ne znam ni sta ocekujes, da skines za mesec dana svo salo? pa ne ide to bas tako, pogotovo kod nekog ko nema neku vecu misicnu masu


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #32 on: April 17, 2010, 03:48:03 PM »
daco ides iz krajnosti u krajnost - imas dva "obroka" za redom samo salata, a ovamo jedes kikiriki i testeninu skoro svaki dan. pogledaj jos jednom uputstvo za skidanje kilograma, jer ovo kako se hranis nije dobro. i pocni da vezbas, ako nista bar setaj vise ili brzo hodaj...

Offline daca1988

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Female
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #33 on: April 17, 2010, 04:00:33 PM »
hvala,na odgovorima :yes:,sastavicu drugi plan ishrane,i pre nego sto pocnem da ga primenjujem,podelicu ga sa vama da mi kazete gde gresim,a jedina fizicka aktivnost za sada setnja 2 puta na dan po 45min...

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #34 on: April 17, 2010, 06:33:51 PM »
Sastavi jelovnik pa cemo vidjeti...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline daca1988

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Female
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #35 on: April 18, 2010, 07:46:04 PM »
evo mog novog jelovnika,izbacila testeninu i jos nesto promenila,ali imam pitanje,u lazicevom upustvu pise da je uzina pre podne samo voce,a popodne vlakna sto znaci salata,kod und3i2c03i2 pise poteini,vlakna + voce koje i ne mora i sta ja zapravo da jedem tad? :crazy:
podeljaka:1.2kasike ovsenih pahuljica+250ml jogurta,2.jabuka +kafa,3.200gr pilece belo+krompir,4.cinija salate,5.oslic+salata
utorak:1.sir,salata+tuna,2.salata,3.250gr teletine+salata,4.sampinjoni i salata,5.3belanca+sir
sreda:1.2kasike ovsenih pahuljica+250ml jogurt,2. jabuka + kafa,3.200gr pilece belo+100gr pirinca,4.salata,5.150gr tune+sir
cetvrtak:1.2belanca+sir,2.100gr kikirikija,3.200gr teletine+sir,4.salata,5. oslic + salata
petak:1.sir,salata+tuna,2.100gr kikirikija3.200gr pilece belo+100gr pirinca,4.salata,5. 150 gr pileceg belog + salata
subota ista kao cetvrtak
nedelja ista kao petak
jedem na svaka 3h,pocev od 8h ujutru,i uglavnom imam i 6.obrok sir oko 22h-23h ,kad ostanem duze da ucim.
sad da cujem gde gresim,a sigurno sam negde pogresila :dunno: pocela bi od sutra sa ovom ishranom, i planiram od 1-og da krenem na aerobik,zato sto nemam uslove i stanu da vezbam,i kao sto sam vec napisala samo setnja 2x na dan po 45min.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #36 on: April 18, 2010, 07:53:09 PM »
Quote
u lazicevom upustvu pise da je uzina pre podne samo voce,a popodne vlakna sto znaci salata
ne samo voce , vec ako zelis da ga jedes, jedi ga prepodne..
a popodne ako zelis da imas vise obroka od 5 onda jedi vlakna, valjda je logicno da ako u 3,4, 5 obroka uneses dovoljno proteina a gladna si, bolje je da pojedes vlakna nego da ne jedes nista ili da uzimas jos proteina a ne treba ti :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #37 on: April 18, 2010, 08:15:34 PM »
Quote
2.jabuka +kafa
:nonono: :nonono: :nonono: :nonono:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline daca1988

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Female
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #38 on: April 18, 2010, 10:03:21 PM »
hvala,sad mi je jasnije :) sta da mi bude uzina prepodne sem voca? u to doba sam na faxu,tako da  bi trebala da ujutru ponesem uzinu.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #39 on: April 18, 2010, 10:18:16 PM »
pa ponesi voce slobodno
ili kikiriki, bademe (pazi na kolicinu)
ono suvo voce izbegavaj bar za sad, puno je secera

daco, olaksaces sebi zivot ako promenis pristup ovome
ovo nije dijeta kod koje apsolutno MORAS da jedes TACNO onako kako je napisano
za pocetak bez slatkisa (to je bez izuzetka  :lol: ), bez belog brasna, grickalica i bez przenja u ulju, pohovanja
bez namaza (majonez, pavlaka, mileram, sirni namazi, tvrdi sirevi) ...
ako nemas sta najbolja solucija ti je vocka ili kikiriki, badem, lesnik (u maloj kolicini)-nece ti se to zalepiti, i nece ti stvoriti novo salo ako ostatak dana ne predjes potrebnu kolicinu kcal
sto vise kuvanog (mesa, ribe, povrca), i svezeg povrca
bez zaprske (brasno zaboravi)
obroci sto manji, 200gr mesa ti je puno u jednom obroku, a onda u ostalim gotovo da nista nemas (nesto malo imas uvece)
ujutru sa onim ovsenim ti treba protein
2 kasike ovsenih ne moras ni racunati  :lol: mislim to je ok 10-15gr UH?!  :wow:

i mislim da ti je ono premalo hrane i da ces opet zakucati za 2 nedelje pa ces na kraju morati da gladujes da bi smrsala


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads