EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kombinacije sa Ella sirom  (Read 75178 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Pegasus

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #70 on: October 23, 2009, 03:33:46 PM »
meni se cini da ti to gledas  KROZ PARE i ako je tako onda je ok..
necu da ulazim u polemiku o tome KOLIKO JE TO NE IDEALAN obrok kako za tebe tako i za ceo ostatk sveta jer ima MNOGO MNOGO MNOGO IDELANIJIH ali mozda malo ali samo malo vise kostaju..
znaci..
ovo nije napad na tebe niti na bilo koga,i ja jako dobro znam o cemu govrim i kao sto rekoh ta kombiancija sira sa tih 30 gr U SEBI POVLACI JOS MNOGOOOOOOO CEGA o cemu tek treba da citas pa iz tog razloga ti ovo i govrim da to JEDNSOTAVNO NIJE NAJIDELANIJI obrok ni za koga pa tako ni za tebe..
ali..
u nedostatku finaincija u svakom slucaju mnogo bolja opcija nego neko drugo brljanje......

Pedja ne mozemo mi u polemiku,kada moje znanje i iskustvo nije ni 2-3% tvog, samo sam napisao moje razloge zasto i odgovara takav obrok,jer nishta do sada nisam uspeo da iskombinujem a da mi je bilo koliko toliko ukusno, i da ima ovakav odnos proteina i masti 7:1,kao i skoro zanemarljivih 1gram UH. I moram da se ogradim da nisam pisao da je to idealan obrok niti da sam ga preporucivao drugima-pogotovo ne ozbiljnim BB,vec je MENI rekreativcu bio idealan jer se mucim da smislim taj zadnji obrok pred spavanje,sa svim ostalim nemam problema.Ovo mi je bio sasvim zadovoljavajuci kompromis,pogotovo jer sam taj obrok mogao da pojedem bez ikakvih problema,cak mi je bio i ukusan.
Nadam se da razumesh sta hocu da kazem...

Zamolio bih te da ako imash vremena napishesh predlog vecernjeg obroka,koji bi meni rekreativcu odgovarao,pa da pokusam sa time,ili modifikaciju ovog sto sam opisao ,npr mozda 50grama tog sira a 150grama Elle sa nekim suplementom,itd?

Pozdrav

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #71 on: October 23, 2009, 04:28:45 PM »
Laktoza, a kao sto neko rece, goji vise nego klasicni UH. Ako jedes previse elle, umastices se bez obzira sto pise da je 0 MM

Offline Alexandar Sh.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
  • granice ? Sta je to ? :)
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #72 on: October 24, 2009, 06:19:08 AM »
Srdjane brate nemoj molim te  :lol: :lol: :lol: 1g UH u ELLI pa jedino da neko jede 10 elli dnevno + jos gomilu UH sa strane pa da se umasti daj bre  :evillaugh: :evillaugh:
Ljudi rade na defci pred takmicenje punjenje sa DZEMOM i Hlebom primera radi,a on ce se zamasti od 1g UH  :hitself: :hitself:

Offline naturalni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #73 on: October 24, 2009, 10:06:19 AM »
Srdjane brate nemoj molim te  :lol: :lol: :lol: 1g UH u ELLI pa jedino da neko jede 10 elli dnevno + jos gomilu UH sa strane pa da se umasti daj bre  :evillaugh: :evillaugh:
Ljudi rade na defci pred takmicenje punjenje sa DZEMOM i Hlebom primera radi,a on ce se zamasti od 1g UH  :hitself: :hitself:
heheeh ne lupaj molim te rade punjenje zato sto su prazni(gligogen).........neka pedja objasni kako to ide
ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #74 on: October 24, 2009, 10:17:45 AM »
Srdjan mislio na laktozu a ne na mlecnu mast. Ne znam sto spominjete dan pred takmicenje ili sam dan pred takmicenje kada je rec o vecernjem obroku rekreativca. Izvrcete necije misli za medalju.

Offline Alexandar Sh.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
  • granice ? Sta je to ? :)
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #75 on: October 24, 2009, 01:27:16 PM »
pa bas zato sto su prazni glikogeni i sto ih treba napuniti kako bi sam misic bio pun-cvrst,a ne preterati tj ne povuci vodu jer se sve moze zeznuti.Nema sta Pedja da objasnjava kada znam kako se to radi,a dao sam primer jer ispada kako ce ella ne znam koliko zamastiti sa 4g UH pred spavanje !!!!!! To je toliko mizarna brojka da bas bas bas ako je preterano osetljiv na laktozu moze da utice i jos ako je takmicar pa da bas bas mora da pazi u tom nekom teskom periodu no carb dijete,inace ovako ta prica ne pije vodu i ne GOVORI mi da lupetam kada vrlo dobro znam sta sam hteo reci

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #76 on: October 24, 2009, 04:22:48 PM »
Nisam mislio da ce te zamastiti 100g, nego veca kolicina, neko pre mene je rekao da ella ide uz sve, sto u prevodu znaci da je jede uz sve  ;)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #77 on: October 26, 2009, 07:24:21 AM »
pa bas zato sto su prazni glikogeni i sto ih treba napuniti kako bi sam misic bio pun-cvrst,a ne preterati tj ne povuci vodu jer se sve moze zeznuti.Nema sta Pedja da objasnjava kada znam kako se to radi,a dao sam primer jer ispada kako ce ella ne znam koliko zamastiti sa 4g UH pred spavanje !!!!!! To je toliko mizarna brojka da bas bas bas ako je preterano osetljiv na laktozu moze da utice i jos ako je takmicar pa da bas bas mora da pazi u tom nekom teskom periodu no carb dijete,inace ovako ta prica ne pije vodu i ne GOVORI mi da lupetam kada vrlo dobro znam sta sam hteo reci

a ko rpica po 1 gr Uh ??
ovde se radi o tome KOLIKO ON JEDE ELLA SIRA...covece
shvati...ella sir pred spavanje sa malo whey proteina je extra kombinacija a to malo znaci 150gr maximum za nekoga ko ide 5 puta nedljeno u gym i po mogucnosti cardio trening,akpo je cilj skidanje kg..
pzoeljno je da i onaj ko nista ne radi tako nesto jede navecer jer je sigurno bolje od kobasica i sta ja znam cega sve ne...
ali prica je o tome da 500 gr ella sira NIJE DOBRO u ni jednoj jedinoj varijatni cak i kroz ceo dan pa cak ako se gleda i kroz FINANCIJE veoma je jednostavno izracunati da postoji kombinacije SA ISTOM cenom a mnogo KVALITETNIJE..o tome se radi...

@pegasus
priajtelju taj sir sada kako vidm na forumu vec postaje misterija...
rekoh..150 gr je sasvim ok u kombinaicji sa whey proteiniom i to je nesto sto krosite cak i takmicari tj koristio sam i ja!!!
kombinacija imas milion....
ja licno sada i za vreme pripremea sada kao zadnji obrok koristim 40 gr micelar casseina
dok nije bilo miccelara onda sa uzmao npr 4 cela jaja i 3 gr omega 3..itd itd itd itd...

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #78 on: October 27, 2009, 06:43:33 PM »
pola ELLE + pola merice proteina + deci mleka.......sve se lepo izmesa kasikom i pojede pred spavanje.......
klizi samo tako..... a jos je i bruka ukusno (scitec 100% professional znate o cemu govorim  :lol: )   :) :) :)

Offline Uros B70

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 305
  • Gender: Male
  • Take me down to the paradise city...
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #79 on: November 07, 2009, 03:11:53 PM »
Laktoza, a kao sto neko rece, goji vise nego klasicni UH. Ako jedes previse elle, umastices se bez obzira sto pise da je 0 MM
E jesi odvalio svaka cast!