Ishrana, suplementi, stimulativna sredstva > ::Vitamini, minerali, sagorevaci masti, preparati za sportske povrede, ostalo ::

Koji je najbolji sagorevac?

(1/4) > >>

Kimi Shark:
Pozdrav, imam 20 godina, visok sam 170cm i imam 84kg, ukoliko je tacno merenje imam 27% masti, zeleo bih taj procenat da smanjim na nekih 12-15%, zanima me koji je najbolji sagorevac i koje nuspojave mogu da ocekujem od njega? Drug mi je preporucio ovaj za 5000din http://www.exyu-fitness.com/shop/images/detailed/0/dymatize-viper-fat-burner-90tabs.jpg , mada koga god sam pitao niko ne zna nista o ovom sagorevacu, da li je neko ovo koristio( ukoliko jeste moze li da mi napise kakve je rezultate imao) i da li postoji neki bolji od ovog. Unapred zahvalan.

fantomcina:
Sredi ishranu. Ne treba ti sagorevac.....

Kimi Shark:
Da li ovaj sagorevac vredi 5000 din ili moze da se nadje bolji za te pare? Sto se ishrane tice korigovacu sto vise mogu.

fantomcina:
Ne znam gde planiras da uzmes....? Ako ne sredis ishranu dzabe ti sagorevac , a po meni ti nije potreban jer ako imas 27% i zelis do 12 moze i bez sagorevaca...nece to biti brz proces tako da nemoj da brzas i mislis da je sagorevac neki carobni napitak, i da ces dobiti tih 12 % za 2 dana ..

Kimi Shark:
Drug bi mi prodao za 5000din, gde bi nabavio ne znam. Kada bi ti uzimao da li bi uzeo ovaj sagorevac ili neki drugi?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version