EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ama brate nikako da dobijem masu  (Read 18865 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: ama brate nikako da dobijem masu
« Reply #70 on: May 09, 2009, 12:33:14 AM »
Jeo bih ja da imam.... ;) ;)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milos_Miletic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
  • "Im big because im strong" Levrone
Odg: ama brate nikako da dobijem masu
« Reply #71 on: May 09, 2009, 12:49:08 AM »
60 g proteina + 10 belanaca + kilo ipo mesa ( sa ribom) + ella sir + mleko solja + sto se nadje poneki u ovima,pa nakupi se
pa to je preko 350 gr proteina... Totalno suvisno....
I stvarno ko da pojede kilo ipo mesa?
 :crazy:
"Unleash the beast within
I walk around with the strength of 100 men
You better run before I count to ten"

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: ama brate nikako da dobijem masu
« Reply #72 on: May 09, 2009, 01:11:47 AM »
Jeo bih ja da imam.... ;) ;)

Ako ti tako kazes  :)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline nikadsenepredajem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 117
  • Gender: Male
Odg: ama brate nikako da dobijem masu
« Reply #73 on: May 09, 2009, 12:23:11 PM »
pa ja pojedem,otprilike pojedem kilo ipo,ako si gledao moju ishranu na pocetku ovog teksta ima kilo ipo,400 g ujutru 400g popodne 400g za obrok posle treninga + tunjevina u konzervi,i ponekad 10 do 12 belanaca! zasto mnogo? pa proteina nikad dosta hehe,da si rekao uh pa ajde,nece mi otici u mast ono proteina sto mi ne iskoristi,uostalom ja samo trosim za hranu i za teretanu,to je moja mesecna potrosnja,al hvala Bogu bolje i na to nego na nesto drugo ,gore...

Offline Milos_Miletic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
  • "Im big because im strong" Levrone
Odg: ama brate nikako da dobijem masu
« Reply #74 on: May 09, 2009, 12:42:40 PM »
postujem tvoje misljenje,Ali ja ne mogu da pojedem toliku kolicinu mesa... :evillaugh:
"Unleash the beast within
I walk around with the strength of 100 men
You better run before I count to ten"

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: ama brate nikako da dobijem masu
« Reply #75 on: May 09, 2009, 01:52:30 PM »
uostalom ja samo trosim za hranu i za teretanu,to je moja mesecna potrosnja,al hvala Bogu bolje i na to nego na nesto drugo ,gore...

Ako sme da se zna, koliko otprilike trosis mesecno na hranu?
#15 Vince Carter

Offline guga87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 146
  • Gender: Male
Odg: ama brate nikako da dobijem masu
« Reply #76 on: May 09, 2009, 03:53:27 PM »
pa ja pojedem,otprilike pojedem kilo ipo,ako si gledao moju ishranu na pocetku ovog teksta ima kilo ipo,400 g ujutru 400g popodne 400g za obrok posle treninga + tunjevina u konzervi,i ponekad 10 do 12 belanaca! zasto mnogo? pa proteina nikad dosta hehe,da si rekao uh pa ajde,nece mi otici u mast ono proteina sto mi ne iskoristi,uostalom ja samo trosim za hranu i za teretanu,to je moja mesecna potrosnja,al hvala Bogu bolje i na to nego na nesto drugo ,gore...
potrebno je dosta proteina,ali i tu se moze preterati.rekreativcu ne treba vise od 2,5gr,eventualno 3gr[max]po kg telesne tezine!mada i sa dosta manje se mogu postici super rezultati!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: ama brate nikako da dobijem masu
« Reply #77 on: May 10, 2009, 10:55:32 AM »
400. grama mesa u obroku??
To ti je oko 60-80 gr. proteina, siguran da se ne baca???
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline nikadsenepredajem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 117
  • Gender: Male
Odg: ama brate nikako da dobijem masu
« Reply #78 on: May 10, 2009, 01:29:36 PM »
pa cekaj,ako ja sad radim masu,znaci samo masu masu i masu, mislim da nije preterano,sobzirom da mi treba vise omega3 i u.h.,jos sto ja imam kardio 3 puta sedmicno,tj igram basketa,mislim da nije preterano! pa recimo da trosim 10000 na 25 dana,ali sobzirom da imam puno iz sela sto mi se donosi(ustvari dosta toga)! sta ja znam,zeleo bih da se vise bavim time,jer vecinom samo to radim,tj idem u teretanu i igram basket(ali ne treniram vec onako,dodje kao kardio) i kazem opet mozda se to baci ,nesto proteina ode,ali znam da sam zasiguran da ce mi se taj ostatak iskoristiti!

Offline nikadsenepredajem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 117
  • Gender: Male
Odg: ama brate nikako da dobijem masu
« Reply #79 on: May 10, 2009, 01:33:37 PM »
da da dodam jos,slabo mi kilaza ide na gore...