EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Gladovanje  (Read 10814 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kate

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Female
Odg: Gladovanje
« Reply #10 on: June 14, 2008, 01:09:09 PM »
Najbolje ti njega uputi na ovaj forum. :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Gladovanje
« Reply #11 on: June 14, 2008, 11:40:26 PM »
nista od toga..sve ce da mu se vrati cim prvi obrok bude uneo u sebe..nema gladovanja..mora da jede kako treba da jede..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Gladovanje
« Reply #12 on: June 15, 2008, 11:13:55 AM »
Slusala sam jednog naseg poznatog politicara (da ga ne imenujem) kako prica da je dugo bio na toj dijeti, samo voda i neki sokovi. Cini mi se cak vise od mesec dana. Ali moram da napomenem da je on sigurno mladji od tvog tate, pa verovatno i izdrzljiviji. I jeste smrsao, i jeste bolje izgledao tada, ali sad je ponovo DEBEO. Dakle, rezultata nema. :nonono:

Drugo, nemoj pogresno da me shvatis, necu da ti poredim oca sa medvedom, ali neka pogleda to ovako: Ni oni ne jedu kad spavaju svoj zimski san, nego trose rezerve. Ali, da li je ikada video medveda, a da nije debeo.

Umerenost, umerenost i samo umerenost u svemu!
I nek ti je sa srecom da ga ubedis da gresi.

i ja sam to slusao i mislim da je to bio velja ilic...pogledaj ga sad i bice ti jasni rezultati te dijete "gladovanje"
al se nekad dobro jelo

Offline karolina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Female
Odg: Gladovanje
« Reply #13 on: June 15, 2008, 04:41:31 PM »
i ja sam to slusao i mislim da je to bio velja ilic...pogledaj ga sad i bice ti jasni rezultati te dijete "gladovanje"
Ma ne, ovo je bio Dacic i mislim da bas i ne moze da se pohvali svojom linijom. Ali eto, dijeta poznata medju politicarima.



Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: Gladovanje
« Reply #14 on: June 16, 2008, 04:59:40 PM »
Ne umem ja da ti objasnim zasto Centrum vitamini nisu dobri, nisam strucna na polju medicine, ali moji u porodicu jesu i tu sam  informaciju dobila od doktora koji radi u naucno-istrazivackom timu.
Zato ti i savetujem da se raspitas.

Offline Jakow

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Gladovanje
« Reply #15 on: June 16, 2008, 07:12:47 PM »
heheh, jede on sada salatice sa tunjevinom i tako i pije Tonalin tablete i vjezba

Offline karolina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Female
Odg: Gladovanje
« Reply #16 on: June 16, 2008, 09:15:12 PM »
 :clap:  :clap:  :clap:
A zahvaljujuci cemu je poceo da jede? Ogladneo ili si uspeo da ga ubedis?



Offline Mesozder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: Gladovanje
« Reply #17 on: June 17, 2008, 12:06:09 AM »
Bitna je razlika u tome dali jede salatice sa tunjevinom i pije CLA ili pije samo vodu, sok s proteinima i centrum.
Ako jede samo tunjevinu ili meso sa salatom znaci da je na nekoj vrsti Atkinsa ilitiga mesne dijete ciji efekt CLA ponistava i automatski radi Sizifov posao (pogotovo ako pije vocne sokove).
Ako je tako neka obavezno uzme neke tablete sa Mg tipa Osteocare ili nesto slicno, izbaci sokove i CLA - i neka najvise 2 tjedna drzi taj rezim, nikako vise.

P.S. nakon toga mu isprintaj jelovnik sa ovog foruma i neka se toga striktno drži

Offline devojka s pomorandzama

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: Gladovanje
« Reply #18 on: July 05, 2008, 01:32:14 PM »
nisam procitala celu temu do kraja, ali odlucih da se umesam... samo sa jednim komentarom... neko je rekao da centrum vitamini nisu dobri... ja sam pre nekih 6 - 7 godina imala totalni pad imuniteta, bila sam prikovana za krevet, i secam se da je tim lekara gradske bolnice i jos nekih strucnjaka mi preporucio centrum vitamine. tada ih nije bilo na nasem trzistu, dobijala sam ih iz nemacke, ali su mi pomogli... mnogo!!! nisam medicinski radnik, nemam nikave veze s medicinom, ali mislim da iskustvo ne moze da skodi kad se podeli sa drugima! :)