EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Priprema proteinskih obroka - video  (Read 27384 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Skipina

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
Odg: Priprema proteinskih obroka - video
« Reply #11 on: May 31, 2012, 01:12:51 PM »
Ovaj LeanBodyLifestyle (kreator videa koji je poslednji okacen) je super channel...
Ja sam se subscribe-ovao, veoma cesto izlaze novi recepti, par njih sam probao i odlicni su.

Preporucujem svima koji vec nisu da bace pogled

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Priprema proteinskih obroka - video
« Reply #12 on: June 01, 2012, 09:38:52 AM »
Ovaj LeanBodyLifestyle (kreator videa koji je poslednji okacen) je super channel...
Ja sam se subscribe-ovao, veoma cesto izlaze novi recepti, par njih sam probao i odlicni su.

Preporucujem svima koji vec nisu da bace pogled
Slazem se
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Skipina

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
Odg: Priprema proteinskih obroka - video
« Reply #15 on: June 01, 2012, 10:28:35 PM »
Danas sam za veceru napravio ove pljeske, ekstra su. Samo sam umesto curetine koristio pilece belo.
Dodao luka, crnog i malo belog, malo zacina...
Taman kad je belo meso pocelo da mi bude malo dosadno.

Pre neki dan sam pravio brownies po njegovom receptu, ispali su malo suvlji ali nisu losi (oni koji se prave u mikrotalasnoj). Sledeci put cu nesto probati da izmenim pa cu videti dal su bolji. Ako nabasam na nesto okacicu ovde

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Priprema proteinskih obroka - video
« Reply #16 on: June 01, 2012, 10:32:23 PM »
Brownies po njegovom receptu nisam jos probao,ponekad pravim drugacije......ali ipak recepti su super za one kojima je jednolicna ishrana dosadila........a ja spadam u tu kategoriju... :wow:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Priprema proteinskih obroka - video
« Reply #17 on: June 01, 2012, 10:33:26 PM »
Danas sam za veceru napravio ove pljeske, ekstra su. Samo sam umesto curetine koristio pilece belo.
Dodao luka, crnog i malo belog, malo zacina...
Taman kad je belo meso pocelo da mi bude malo dosadno.

Pre neki dan sam pravio brownies po njegovom receptu, ispali su malo suvlji ali nisu losi (oni koji se prave u mikrotalasnoj). Sledeci put cu nesto probati da izmenim pa cu videti dal su bolji. Ako nabasam na nesto okacicu ovde
Ubaci mozda kasiku ili dve mleka,imao sam isti problem
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Skipina

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
Odg: Priprema proteinskih obroka - video
« Reply #18 on: June 11, 2012, 04:33:14 PM »
Da li kod nas postoji neki proizvod koji bi bio ekvivalent ovoj Splendi koju lik cesto koristi?
Da li postoji neka prodavnica gde se tako nesto moze kupiti?
Takodje me zanima da li je neko naiso negde da ima da se kupi tortilja od integralnog brasna i slicne neke stvari. Nemam pojma, hocu malo da "zacinim" ishranu

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Priprema proteinskih obroka - video
« Reply #19 on: June 11, 2012, 07:15:56 PM »
Da li kod nas postoji neki proizvod koji bi bio ekvivalent ovoj Splendi koju lik cesto koristi?
Da li postoji neka prodavnica gde se tako nesto moze kupiti?
Takodje me zanima da li je neko naiso negde da ima da se kupi tortilja od integralnog brasna i slicne neke stvari. Nemam pojma, hocu malo da "zacinim" ishranu
Tortilje mozes sam da spremis,splende ima citao sam na forumu od drugih da je dostupna (pitaj lazica mozda je ima u shopu)....ajde da navedem ja korisitm stevia......
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”