Trening > Problemi sa viskom kilograma

Nase mere

(1/41) > >>

vesnanor:
Na Nininoj temi smo pocele da pricamo o merama, pa evo ja cu prva  :lol: :yes:.
Ja sam merila sve sto mi je palo na pamet :-)
Grudi: 96cm
Struk: 78cm (ups :blush:)
Kukovi: 101cm
Bokovi: 107cm(to mi je najgori deo,tu sam najsirai vizuelno to bas bode oci  :crybaby: :crybaby: :crybaby:
Ja merim i butine zasebno takodje na mestima gde su najsire
desna: 62cm
leva62cm
list:38cm

Visina:166cm
Tezina:70kg

Lenja buba:
Haha, ja svoje mere necu da kazem, ma zapravo ih i ne znam jerbo se uopshte ne merim, niti stajem na vagu. Znam samo da mi je sva garderoba tesna i cilj mi je da se vratim u tu garderobu i da se eventualno oslobodim celulita, a koliko ce to brojchano da bude - nekako mi je svejedno. Vec negde rekoh da ne bih volela da budem idealno teshka jer volim svoje obline i bice mi vishe nego zao kad mi se smanji obim grudi, pa cu na ovom mestu da pitam kako da izvedem to da mi grudi ostanu ovakve, a da se ostalo smanji? :)

vesnanor:
Evo ja sam dole na jednoj temi bas pricala o celulitu. Bukvalno ga vise nemam. Sve se gledam nebili ga nasla ;),ali stvarno, ova Lazicev ishrana i ti treninzi su doveli do toga. A vidis,ni moj obim grudi nije mali. Ja sam inace do sad izgubila 15ak kg ali grudi su kao grudi su mi ostele normalen  :). Smanjio se obim, jer sam izgubila salo na ledjima :lol:

ninaswe:
Evo i mene :clap1:
visina:164cm
tezina:64kg
struk:74cm
kukovi:99cm
bokovi:103cm
butine:59cm
list:37cm
Vesna, koliko vidim ja i ti smo slicne gradje,najvise se skuplja na bokovima i butinama.
Bilo bi lepo ako bi i neka mrsavica ostavila svoje mere(Tikiceeee  :respect: :blowkiss:)pa da vidimo gde smo.

Tikica:

Evo i Tikice  ;D

visina- 172cm
tezina- 58 kg
struk- 61 cm
kukovi- ?
bokovi- 91 cm
butine- ?
list- ?

..ovo sto trenutno ne znam napisacu kad dodjem kuci i izmerim  ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version