EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: alkohol,duvan,ganja...  (Read 25105 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nellle

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 212
  • Gender: Male
  • masa je keva!!!!
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #40 on: October 13, 2008, 10:36:35 PM »
cudi me da ne svetlis u mraku   :lol:

odkud znas?

mora da sam bio pijan jer se te noci ne secam.... :lol: :lol: :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #41 on: October 13, 2008, 10:46:43 PM »
odkud znas?

mora da sam bio pijan jer se te noci ne secam.... :lol: :lol: :lol:

a bio sam tu kad su ovi tedovi izbacivali jednog svetleceg iz kluba  :lol: :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #42 on: October 13, 2008, 11:43:22 PM »
evo ovako ja prije 2 godine pa do prije godinu dana pio svaki hebeni dan i nije bilo dana da sam popio manje od 2 deca konjaka i jedno 5 pivi(radnim danom) dok je to tokom petka subote raslo na od pol litre do litru ili konjaka ili stocka ili nekog viskija(od balica do chivasa) uz to jos ne znam koliko vinasam pio i pivi.

Prije dvije godine imo sam omo 105 kg da bi za godinu dana pao na kojih 81 kg s time da nisam pusio nit ista drugo konzumiro(mara ili kakve teze drokse)

Toliko sma oslabio da ujutro kad sam se budio nekad jetra a nekad bubrezi su znali da me ubijaju.Doso bi sebi tek nakon par sutki ili 2 deca vina i tad sam svatio da sam alkoholicar preveliki i da ce me to odvest u brzu smrt.Pio sma ja i prije toga ali niakqd puno da bi se u tih godinu dana svaki dan cementiro od alkohola.Jbg povuklo me drustvo i cure i to sta sam jako jako malo spavo.

Prosle godine u 9 mejsecu odlucio sam da ga moram smanjut i tako pola godine znao sma da pijem samo subotom,a nekad i petkom.Da bi do prije pola godine skroz presto i mozda pio jednom u mejsec dan nekad i u dva i to bas kad nisma mogo izbjec(mislim uvjek se moze ali kad si ex volje onda...).

Evo sad sam se vratio na 95 kg i uskoro mi sljedi defka koju cu probat odradit do 1-2 mjeseca.Ako je odgodim onda cu krenut tada pa do kojeg 6-7 da budem ex.

Et toliko od mene.

Eh da izbjegavajte sve sta mozete,a to jest alkohol,cigarete i razne droge.Sve vas to shebe kad tada. N E M A  I Z N I M K E
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Rade

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #43 on: October 13, 2008, 11:56:26 PM »
svaka cast,dobro si se ti izborio sa time...ja sam dolazio u iskusenje i verujem da cu dolaziti ali nece me nista naterati da probam bilo sta od toga,i svakome savetujem da se kloni tako da cu i vas isto to da savetujem.
Ne moras biti Mr.Olympia ali budi najbolji za sebe...

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #44 on: October 13, 2008, 11:56:55 PM »
a bio sam tu kad su ovi tedovi izbacivali jednog svetleceg iz kluba  :lol: :lol:
   :innocent: :evillaugh:   :innocent: :evillaugh:   :innocent: :evillaugh:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #45 on: October 14, 2008, 05:48:12 PM »
svaka cast,dobro si se ti izborio sa time...ja sam dolazio u iskusenje i verujem da cu dolaziti ali nece me nista naterati da probam bilo sta od toga,i svakome savetujem da se kloni tako da cu i vas isto to da savetujem.

a jbg za razliku od dosta ljudi imam jak karakter i kad nesto odlucim onda se toga i drzim.

Samo kvaka je u tome da rijetko sta uvidim dok ne skuzim da mi pocinje jako stetit.

Inace da su me drugi odgovarali od alkohola i uzimali mi pred nosom brijem da bi i dan danas bio pijan ko letva svaki dan
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #46 on: October 14, 2008, 06:09:13 PM »
evo jos jedna teza

-od vutre niko nije umro..a od alkohola milioni
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #47 on: October 14, 2008, 07:43:54 PM »
-i alkohol bih ja zabranio niko to ne spori
Why so serious?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #48 on: October 14, 2008, 09:50:56 PM »
evo jos jedna teza
-od vutre niko nije umro.

al je teza..ne mozes da tvrdis ovo 100posto
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #49 on: October 14, 2008, 11:11:41 PM »
Da znas...

Inace, koliko se stogodisnjaka hvali da su pusaci, travari, pa cak i sportisti? A koliko da stalno piju vino?
Something to think about...