EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako izgubiti kile i oblikovati se?  (Read 80419 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #10 on: May 28, 2007, 02:43:40 PM »
hvala ivane ! Hvala ti! ok...btw...kada mogu najbolje pojesti voće,,,?pojela sam oko pola 3 popodne...ne znam što dalje jesti??? planirala sam neko povrće oko 5....zatim, oko 8 na vecer 100 grama mesa i zelenu salatu...a prije spavabja 50 grama nemasnog svježeg sira...? ne znam je li to  ok??? predvece planiram ili na plivanje ili fitness...ne znam još...  :hmm:

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #11 on: May 28, 2007, 04:03:21 PM »
Voće ok. samo da bude pre 17,oo
užina ok.
večera bolje malo ranije.
sir najbolje 1-1.5h pre spavanja.
nemoj trenirati bar 1.5-2h posle jela, znači jelo da ti bude posle treninga, da ti za vreme treninga želudac nebi bio preopterećen. ujedno pre počneš da trošiš masne rezerve.

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #12 on: May 28, 2007, 07:16:25 PM »
trebam pomoć i oko vježbanja...idem na plivanje a i u fitness, pa ne znam koliko puta tjedno i kako, šta... ponekad mogu i 2 puta dnevno kada sam slobodna...inace sam student i zivim sama, kuham sama...tako da kuhanje nije problem...a i kolko.tolko sam u formi budući da nisam prakticki nikada s vježbanjem prestala...imam ja i mišića malo...ali kriju se ispod ove "maske" koju želim skinuti sa sebe... IVANE HVALA T ŠTO SE TRUDIŠ POMOĆI, TI SI MI UJEDNO I MOTIV...HVALA :blowkiss:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #13 on: May 28, 2007, 07:38:03 PM »
evo i mene posle nekim duzih obaveza..izvini sto si cekala
zlim da te pozdravim  i da predjem na konkretno

znaci citajuci forum mozes da vidis sustinu, nema tu neke nauke ili se drzis pravila i sigurno mrsavis ili "varas" i nadas se da ce neki kilogram pasti, sto verovatno i hoce..poenta nase price je da ti shvatis vaznost da promenis svoj zivot jer ocigledno ovaj sto si vodila po pitanju ishrane i fizicke aktivnosti nije bio bas dobar..vecinu informacija si dobila ja cu ti odgovoriti tamo gde mislim da je najvaznije .


Quote
evo ovako...dobro jutro prije svega... hranim se po jednom od jelovnika koji je naveden na forumu...za dorucak sam pojela 30 grama pahuljica (mijesane zitarice...nisam imala zobene...ali kupila sam ih za sutra) i to s mlijekom, (jogurt nisam imala ali i to sam kupila, a mlijeko je imalo 0,9 m.m), medjuobrok: parce crnog kruha, 100 gr kuhane sunke, dva lista zelene salate i pola paradajza...to kao sendvic! - bojim se, to mi je nekako puno hrane! buduci da sam navikla jaako malo jesti...od svih silnih dijeta...pa se bojim da se ne udebljam od toga!!! help!!!!ispravljajte me ako grijesim u necemu.....


sledecih dana navikavaj sebe postepeno da se uvecava kolicina hrane, znam da nije lako i mnogi od vas veruju da ako jedu redovno mogu samo da se ugoje..gresis i uskoro ces videti zasto je vazno jesti na svaka 3 sata..znaci postepeno dolazi do kolicine koju si videla kod Ann

Quote
ajme...nitko mi nista ne odgovara... ja nastavljam: rucak je bio: 100 grama tune iz konzerve (pokusala sam iscijediti ulje...mislim da je tu pogreska...uzeti cu ribu iz konzerve u vodi) i 80 grama rize i to one smedje, neoljustene... cekam odgovore...


samo iscedis ulje i to je ok..to ulje je korisno za tebe..bela ili smedja riza isto je..ja vise volim belu..


Quote
hvala ivane ! Hvala ti! ok...btw...kada mogu najbolje pojesti voce,,,?pojela sam oko pola 3 popodne...ne znam sto dalje jesti??? planirala sam neko povrce oko 5....zatim, oko 8 na vecer 100 grama mesa i zelenu salatu...a prije spavabja 50 grama nemasnog svjezeg sira...? ne znam je li to  ok??? predvece planiram ili na plivanje ili fitness...ne znam jos... 


voce jedi u sklopu obroka..umereno.vlaknasto povrce jedi koliko zelis..odlicno si skapirala sta treba..samo ovo pred spavanj ide ili sa tunjvinom, izmiksujes ili sa wheyom..sam neka svrhu..mozes da skuvas 2 belanca, pola konzerve tune i sira i razbijes se od proteina..

Quote
trebam pomoc i oko vjezbanja...idem na plivanje a i u fitness, pa ne znam koliko puta tjedno i kako, sta... ponekad mogu i 2 puta dnevno kada sam slobodna...inace sam student i zivim sama, kuham sama...tako da kuhanje nije problem...a i kolko.tolko sam u formi buduci da nisam prakticki nikada s vjezbanjem prestala...imam ja i misica malo...ali kriju se ispod ove "maske" koju zelim skinuti sa sebe... IVANE HVALA T STO SE TRUDIS POMOCI, TI SI MI UJEDNO I MOTIV...HVALA


izvoli pilates za kod kuce..a aerobni mora vijaca, sobni bajs, trcanje
« Last Edit: May 28, 2007, 07:54:51 PM by Lazic »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #14 on: May 28, 2007, 08:45:31 PM »
Laziću hala ti najljepša, znam da je gužva tebi...pokušavam onda ostatak vremena po forumu čitati i učiti...baš ste dragi...i činite nešto divno za nas...ljubim vas!!!
još nešto...koje dodatke prehrani da uzimam...vitamine...i to sve.neki sagorjevac masti da mi preporucis pa da pitam u teretani u koju idem... ? i da, hranim se količinski po ovom principu: 100g proteina+100 g uh...pa varivar uh...jel to dovoljna količina
???ili trebam manje???
p.s.-od silnih dijeta imam problema i s hormonima....metabolizam mi je usporio...morala sam i ginekologu da mi prepise neke radi redovitog ciklusa, stoga: SVI KOJI DRŽITE DIJETU, PRESTANITE ODMAH...AKO SE NE ŽELITE UNIŠTITI...
pusa :blowkiss: :blowkiss:

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #15 on: May 28, 2007, 08:53:42 PM »
jos nesto...koje dodatke prehrani da uzimam...vitamine...i to sve.neki sagorjevac masti ...
sve zavisi koliko hoćeš da uložiš...
whey, bca, glutamin.....
sve možeš nabaviti preko ovog sajta kod pedje petrovića. ja uzimam whey od njega, i fantastično sam zadovoljan.
obavezno uzmi i neki multivitaminsko-mineralni komplex
 sagorevač masti baš i neznam za početak, sačekaj malo da ti metabolizam počne raditi za tebe i da ti se organizam privikne na promene. ja ga lično nikad nisam uzimao

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #16 on: May 28, 2007, 08:55:11 PM »
samo slušaj lazićeve savete i to ti je to. ;)

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #17 on: May 29, 2007, 06:52:49 AM »
JUTRO! Hvala Ivane na strpljenju, srce si.... Rano sam se ustala jer sam morala uciti...necu stici odraditi ni pilates ni trbusnjake...pa sam dorucak ovako: (2 dan): 30 g pahuljica sa 150 g jogurta (o,1% m.m), pola tune i 100 g mljevenog pureceg mesa (ovdje mozda grijesim ali to je to, purece svejedno vise necu kupovat)...sad ne znam koliko je to proteina u ovom obroku?... danas ide 50 g UH i  100g proteina... pozdrav! :respect:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #18 on: May 29, 2007, 07:48:21 AM »
ne vadi se,radi pilates je 10 minuta posla, toliko provedes u kupatilu..
oko 35gr proteina..ali nemas potrebe da jedes dva mesa..pojedes te ovesne i tunu, a oko 12 h pojedes tu curetinu sa vlaknastim uh..izmedju imas naravno uzinu..kako smanjujes unos srobastih  UH tako slobodno pojacavaj unos proteina i jedi sto vise vlakana..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #19 on: May 29, 2007, 07:58:00 AM »
koliko je rano to rano ustajanje. koliko sati?