EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Bol u preponi  (Read 2371 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline El Laki

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Bol u preponi
« on: February 10, 2014, 07:56:23 PM »
Pozdrav svima, u napred se izvinjavam u koliko sam promasio deo foruma za ovakvu vrstu pitanja. Moj problem je taj da imam problema sa preponom na levoj nozi.

Naime, pre jedno mesec dana poceo sam da vezbam noge u teretani (cucnjevi, leg press itd) i vec nakon drugog treninga sam osetio bol u preponi na levoj nozi. Moja neka slobodna procena je da je do toga doslo usled nedovoljnog zagrevanja pre treninga a moguce i preopterecenja nogu (prvih par treninga uvek "trazimo" kilaze koje nam odgovaraju). Nije to bio konstantan bol, vec npr kada bih nogom krenuo da sutnem nesto, ili kada bih napravio neki nagli pokret itd. Nekoliko dana nisam radio noge ali jesam sve ostale misice, da bih vec na prvom sledecem treningu (10ak dana kasnije) opet imao isti problem.

Zanima me da li postoji neki plan rehabilitaicje, jacanja prepone? Vezbe, terapija? Da li smem da nastavim da idem u teretanu ili bih morao da pravim pauzu i koliko dugo?

Hvala u napred. :)

Offline El Laki

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Odg: Bol u preponi
« Reply #1 on: February 12, 2014, 12:35:24 AM »
Bilo ko?  :dunno:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Bol u preponi
« Reply #2 on: February 12, 2014, 07:29:35 AM »
za pocetak odes kod cika doktora, da ustanovi sta je tacno u pitanju, pa onda resavaj dalje
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap