EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu  (Read 93861 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu
« Reply #80 on: September 06, 2008, 05:47:32 PM »
^

1) ne chitash uopshte ko shata ovde pishe .. ubacujesh rechi u usta ljudima ...
2) ovo nema veze sa gramatikom .. ne obracam paznju na to ali je nemoguce citati tvoje postove .. mislim ako je tok tvojih misli takav kao i shto je napisano onda to objashnjava mnogo ...

ja ne znam shta sada tebi nije jasno ... kakav Bog da mi je u pomoci , sad ... pa godinama se tako hranim .. ne razumem ... kakvu stagnaciju ti pominjesh ... zamena teza ... cao/zdravo meshash babe i zabe .. eo ako je markoni rekao da se od greens raste onda ja sechem jaje sebi .. .pa nije debil .. znam i za tu prichu , ali necu da se upushtam u to .. a shto ti prichash o markoniju toliko btw .. ja ne vidim da on tebe nesto pominje ...jel peche ego ??? ... a to gde ja shta i kako igram .. batali mi tu prichu ... iza toga stoji cela jedna pricha i to uopshte nije reprezentativno :) ok ? ja i dalje mislim i mislicu da tebi od zumanaca ne moze biti nishta ...naravno pricha se o normalnim ,realnim obrocima .. a ti cesh da nastavish da pishesh gluposti koje nemaju veze sa vezom a najmanje sa temom , da trazish markonijeve slike i da se prozivash preko neta koristeci sarkazam na nivou deteta 4. osnovne .. al dobro :)))  ja sam svoje rekao .. vi svoje ...

over and out :)



pa u pravu si.,.sa debilnim klinicma poptu tebe odista ne vredi ni pricati..
slika sa tvog avatara dovljno govri o tebi  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Quote
2) ovo nema veze sa gramatikom .. ne obracam paznju na to ali je nemoguce citati tvoje postove .. mislim ako je tok tvojih misli takav kao i shto je napisano onda to objashnjava mnogo ..

koja gramatika balvac bre sjebani?....panisam ja ovde dosao da sa tobom ili tvojom mamom vezbam gramatiku pa da posle prenosim...kakve veze gramtika ima sa tvojim deblinim mozgom..

Quote
ja ne znam shta sada tebi nije jasno ... kakav Bog da mi je u pomoci , sad ... pa godinama se tako hranim .. ne razumem ... kakvu stagnaciju ti pominjesh ... zamena teza ... cao/zdravo meshash babe i zabe ..
sta rpicas moronu jedan..pa pgoledaj svoje postvoe za pasportovog foruam od pre 1 godinu kada si bogu zavhlajviao kada si dobio 3 kg..tj umesto 60kg imas 63... :lol: :lol:..a nakon 2 godine imas 67..izuzetan anpredak.pa da si jeo travu vec bio dobio 7 kg za 7 godina...o toj stagnaicji govrim...

a o tome gde i kako igras fudbal u kojem klubu i toj stagnaciji to encu ni da pominjem :lol: :lol: :lol: :lol:

Quote
a ti cesh da nastavish da pishesh gluposti koje nemaju veze sa vezom a najmanje sa temom , da trazish markonijeve slike i da se prozivash preko neta koristeci sarkazam na nivou deteta 4. osnovne .. al dobro ))  ja sam svoje rekao .. vi svoje ...

nemam ja sta da trazim markonijevu sliku .u..ja znam kako amrkoni izlgeda...a na zalost videjoh i tvoje slike..ato neam niakkve veze sa temom...u pravu si.
forum za obolele od anoreksije sa defektoloskim problemomima je negde drugde...e sada ovo o sarkazmu i noviu deteta 4 razreda osnovne skole...

pa jbg..ja bih voleo da te ipoznam licno pa da mi kazes..mozda vredim i za 5 razred..ko zna... :lol: :lol:

jao kakv debil majko moja

e dragane crni dragane :clap: :clap:..ili drogane....nije ti ovo trebalo  :evillaugh: :evillaugh:


jbt lazicu..kako mozesa ovakvim .ma dopustati u ospte da ti seru po forumu....