EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: PRODAJA PILECEG MESA  (Read 13735 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bojanh66

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 123
  • Gender: Male
Odg: PRODAJA PILECEG MESA
« Reply #20 on: December 18, 2012, 10:07:51 AM »
Ja isto sam pravim hranu za tov,ne kupujem gotov koncentrat,vec ga sam pravim jer imam svoju kukuruz i soju,ali su kukuruz i soja uzasno skupi i dosta je neisplativo prodavati pilice po 250din/kg iako je sad takva cena...to prodaje samo onaj ko mora i ko se bavi iskljucivo time...mada cena ociscenih pilica se krece od 250 do 350din/kg,sve zavisi od kvaliteta i kolicine koja se prodaje...jedan kolega prodao 450 pilica po 330din/kg,sto je izuzetna i cena i kolicina pilica.

A ovaj momak sto je poceo prodaju po onim cenama sto je napisao,to su sasvim ok cene,ali me cudi ono sa popustima od 10-15%,ne znam kako je to uopste i isplativo,ali svako ima svoju matematiku.

Offline Skofi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: PRODAJA PILECEG MESA
« Reply #21 on: May 03, 2013, 12:17:55 AM »
Pozdrav svima, evo mene posle sto godina. Pre svega da pojasnim sto me nije bilo ;) Prodavao sam cele pilice jer sam imao dosta vise potraznje tako, e sad citam i pratim sta se dop ovde. Trenutno se ne isplati prodavati pilice u DELOVIMA ispod 400 din grudi bez kostiju, a ako je neko zainteresovan nazalost morace da kupuje meso na REC I POVERENJE. Ne mislim licno od mene, nego od bilo koga ko prodaje tako meso. Zna se koliko se tove pilici, i zna se kad je klanje i da tad odmah mora meso da se preuzme sve do zadnjeg parceta mesa. Znaci ako ja spremim 300 komada pilica sve to mora neko da kupi za 2 dana bukvalno ili biznis ozbiljno propada, ako me razumete. Ali pre nego sto se natove pilici treba da se dogovorimo i da se rezervise cela tura mesa po toj i toj ceni cisto da ne bude dodje klanje i onda se proda 30% mesa samo ode sve u k..........Vas koliko vidim dosta ima ovde zainteresovanih, znaci vas 10-20 rez lepo 20-30 kg mesa, mi spremimo sve i u roku od 2 meseca dobijete meso. Realno drugi nacin ne postoji za nas koji radimo ovako na BLACK. nadam se da se neko nije uvredio, samo sam hteo da pojasnim jer u veoma smo teskoj situaciji mi prodavci :)  :klopa: Veliki pozdrav !

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: PRODAJA PILECEG MESA
« Reply #22 on: May 03, 2013, 09:38:26 AM »
to je vec tvoj problem:)
nismo mi tebe zvali nego si se sam nudio..znas sta meni nije jasno evo lik koji meni prodaje po 420 din belo bez kostiju, ne pravi pitanje da li cu danas da kupim 1 kg ili 10, on lepo ima cele pilice, batake, belo sa kostima
ja dodjem i on meni tu ma licu mesta odvoji od kostiju
inace evo ja uzimem nedeljno cirka 10 kg belog bez kostiju, verujem da ostali ne uzimaju ispod 7. to nije mala kolicina
koliko ja pratim sve to, valjda je tebi bolja matematika kada rasturis na delove, jer cak i kosti, ledja, glave, noge mozes da prodas ovima sto hrane pse, ovaj lik ne moze da se navuce tih stvari.
e sada je drugo ako ti licno nemas maloprodaju, vec nudis preprodavcima cele pilice, pa oni kasape i zaradjuju mnogo vise nego ti :)
u svakom slucaju ti si prvi dosao sa povoljnom ponudom koju nisi mogao da ispostujes
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Skofi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: PRODAJA PILECEG MESA
« Reply #23 on: May 03, 2013, 01:51:36 PM »
Cek znaci cim on ima bilo kad da ti da meso, on kolje odmah na licu mesta bez obzira na to koliko je pile vremenski tovljeno ili pile zaklano skladisti negde u hladnjaci pa posle odvaja kako kome sta treba ? :) 

Sto se tice mene, onda kada sam ponudio, jako se malo ljudi odazvalo i racunica nije pila vodu pa sam prodavao cele.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: PRODAJA PILECEG MESA
« Reply #24 on: May 03, 2013, 02:15:29 PM »
Jako malo ljudi? Na vise foruma gde si postavio oglas su ljudi bili vise nego zainteresovani.Umesto da si dosao i rekao iskreno da ipak to ne mozes da ispunis i da ti se ne isplati samo si nestao. Ovde ima ljudi koji jedu preko 1kg mesa dnevno i sad prodajes pricu kako nisi imao dobar odziv.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: PRODAJA PILECEG MESA
« Reply #25 on: May 03, 2013, 02:17:58 PM »
da, taj lik ima turnuse po 3000 pileta :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap